Václav Růt

„Práce na podpoře se stala neoddělitelnou součástí mého života. Ve volných chvílích se vzdělávám, abych mohl poskytovat ještě lepší služby a dokázal lépe motivovat kolegy v týmu."

Jmenuji se Václav Růt, do společnosti Firma 2.0 jsem přišel díky mému dlouholetému kamarádovi Martinovi Strouhalovi (programátor a autor aplikace SmartEmailing 2.0) v roce 2012.

Nastoupil jsem na pozici technické podpory pro aplikaci SmartEmailing. V průběhu roku 2012 jsem se přidal na podporu MIO webu Martina Dolenského.

Během mého působení ve firmě  se změnil název oddělení na Oddělení péče o zákazníky, to už se psal rok 2013. V tento rok se náš tým podpory rozrostl o další členy a já jsem se stal  „předákem“ tohoto týmu, za což jsem byl velice rád. V roce 2014 jsem přibral další projekt do správy, a to AffilBox Mária Roženského.

Proč vkládám svůj drahocenný čas a energii do této práce?

Tuto práci si naprosto užívám, jelikož jako student Vysoké školy ekonomické v Praze jsem hodně v pohybu a jak rád říkám, tak tam, kde je internet a zásuvka, tam jsem v práci, a k tomu mi možnost pracovat z domovu velice napomáhá.

Práce na podpoře se stala neoddělitelnou součástí mého života. Ve volných chvílích se vzdělávám, abych mohl poskytovat ještě lepší služby a dokázal lépe motivovat kolegy v týmu.

Nemám rád, když věci stojí a neposouvají se kupředu, proto dělám vše, aby se moje schopnosti posouvaly kupředu, a tak i projekty, na kterých spolupracuji. Vždy se rád naučím novou věc, a proto jsem stále v očekávání, co přinese nový den.

Co dokáže web
Webové stránky mají být vaším obchodním zástupcem, někým kdo vás prodává, aniž byste u toho museli být.…
Celý článek
Odpočet času je dobrý, ale často opomíjený pomocník, ať již se jedná o použití pro ukázání speciálních…
Celý článek
Používáte CRM? Napojte členské sekce a rozšiřte byznys
Proč je CRM užitečný systém asi všichni dobře víme. Mít přehled mezi svými klienty a vyvarovat se…
Celý článek
Školení obsahového marketingu
Zajímá vás jak využít obsahový marketing ve své firmě, jak správně sestavit obsahovou strategii, jak vylepšit svůj…
Celý článek