Poznejte nás zblízka

Poslední dva roky jsou úžasnou podnikatelskou cestou. S úžasným týmem kamarádů, kolegů. Poznejte příběh můj,
i příběhy lidí v týmu Firmy 2.0. V týmu, ve kterém pracujeme i podnikáme srdcem. 

Když jsem v roce 2009 založil firmu SmartEmailing, byl to krok do neznáma. Ale vysněný. Podnikání je přece úspěch, peníze, bohatství, velké příležitosti. Jenže nastal pravý opak. 12 hodin u počítače, žádný volný čas, faktury po splatnosti, na účtě pár tisíc. Všechna čísla pod plánem a očekáváním. Dva roky mě to bavilo, ale šlo to strašně pomalu. Chtěl jsem to zabalit. Pak jsem odjel na na konferenci do San Francisca. A když jsem se vrátil, bylo vše jinak…

Poslední dva roky jsou úžasnou podnikatelskou cestou. S úžasným týmem kamarádů, kolegů. Zákazníků, kteří se inspirovali a na vlastní kůži zažili, že výsledky, jako máme my, můžou mít také. Že můžou podnikat, přitom se bavit a zjednodušit si život (nejen) díky internetu. Mít radost ze života.

5% populace, přes půl miliónu lidí, navštívilo za poslední 2 roky weby našich produktů, tréninků a kampaní, aby se učili, inspirovali a nakupovali u nás. 15% z nich nám na sebe v průměru zanechalo kontakt. 10% z nich u nás průměrně nakoupilo. Výnos na jeden kontakt v databázi je za loňský rok 389 Kč, celkový obrat skupiny pak přes 37.000.000 Kč. Znamená to velkou radost. I velkou zodpovědnost. A není to náhoda.

Naše produkty a aplikace jsou zde proto, aby vás inspirovaly a zjednodušily vám život. Prodáváme to, co sami používáme a učíme to, co sami děláme. To nám dává smysl.

Přeji vám podobný příběh, jaký vidím u stovek našich klientů a který mám tu čest a radost zažívat v podnikání sám.

- David Kirš