Václav Růt

„Práce na podpoře se stala neoddělitelnou součástí mého života. Ve volných chvílích se vzdělávám, abych mohl poskytovat ještě lepší služby a dokázal lépe motivovat kolegy v týmu."

Jmenuji se Václav Růt, do společnosti Firma 2.0 jsem přišel díky mému dlouholetému kamarádovi Martinovi Strouhalovi (programátor a autor aplikace SmartEmailing 2.0) v roce 2012.

Nastoupil jsem na pozici technické podpory pro aplikaci SmartEmailing. V průběhu roku 2012 jsem se přidal na podporu MIO webu Martina Dolenského.

Během mého působení ve firmě  se změnil název oddělení na Oddělení péče o zákazníky, to už se psal rok 2013. V tento rok se náš tým podpory rozrostl o další členy a já jsem se stal  „předákem“ tohoto týmu, za což jsem byl velice rád. V roce 2014 jsem přibral další projekt do správy, a to AffilBox Mária Roženského.

Proč vkládám svůj drahocenný čas a energii do této práce?

Tuto práci si naprosto užívám, jelikož jako student Vysoké školy ekonomické v Praze jsem hodně v pohybu a jak rád říkám, tak tam, kde je internet a zásuvka, tam jsem v práci, a k tomu mi možnost pracovat z domovu velice napomáhá.

Práce na podpoře se stala neoddělitelnou součástí mého života. Ve volných chvílích se vzdělávám, abych mohl poskytovat ještě lepší služby a dokázal lépe motivovat kolegy v týmu.

Nemám rád, když věci stojí a neposouvají se kupředu, proto dělám vše, aby se moje schopnosti posouvaly kupředu, a tak i projekty, na kterých spolupracuji. Vždy se rád naučím novou věc, a proto jsem stále v očekávání, co přinese nový den.

25 klíčových charakteristik úspěšných lidí

Zajímá Vás, co dělají úspěšní lidé jinak než Vy? Inspirujte se a zaveďte do svého života třeba…

Celý článek

Neuvěřitelné pojetí leadershipu aneb Deepak Chopra v Praze

Minulý týden jsem se zúčastnila semináře Deepaka Chopry. Neobyčejný den s opravdu výjimečným mužem. Když Jan Mülhfeit…

Celý článek

Jak mít perfektní pracovní den

Celý článek

7 denní plán pro zvýšení produktivity

Než začnete, je třeba si stanovit pevný měsíční cíl a týdenní mety. V dalším kroku byste si…

Celý článek