Václav Růt

„Práce na podpoře se stala neoddělitelnou součástí mého života. Ve volných chvílích se vzdělávám, abych mohl poskytovat ještě lepší služby a dokázal lépe motivovat kolegy v týmu."

Jmenuji se Václav Růt, do společnosti Firma 2.0 jsem přišel díky mému dlouholetému kamarádovi Martinovi Strouhalovi (programátor a autor aplikace SmartEmailing 2.0) v roce 2012.

Nastoupil jsem na pozici technické podpory pro aplikaci SmartEmailing. V průběhu roku 2012 jsem se přidal na podporu MIO webu Martina Dolenského.

Během mého působení ve firmě  se změnil název oddělení na Oddělení péče o zákazníky, to už se psal rok 2013. V tento rok se náš tým podpory rozrostl o další členy a já jsem se stal  „předákem“ tohoto týmu, za což jsem byl velice rád. V roce 2014 jsem přibral další projekt do správy, a to AffilBox Mária Roženského.

Proč vkládám svůj drahocenný čas a energii do této práce?

Tuto práci si naprosto užívám, jelikož jako student Vysoké školy ekonomické v Praze jsem hodně v pohybu a jak rád říkám, tak tam, kde je internet a zásuvka, tam jsem v práci, a k tomu mi možnost pracovat z domovu velice napomáhá.

Práce na podpoře se stala neoddělitelnou součástí mého života. Ve volných chvílích se vzdělávám, abych mohl poskytovat ještě lepší služby a dokázal lépe motivovat kolegy v týmu.

Nemám rád, když věci stojí a neposouvají se kupředu, proto dělám vše, aby se moje schopnosti posouvaly kupředu, a tak i projekty, na kterých spolupracuji. Vždy se rád naučím novou věc, a proto jsem stále v očekávání, co přinese nový den.

Co dokáže web

Je váš web i dobrým zaměstnancem?

Webové stránky mají být vaším obchodním zástupcem, někým kdo vás prodává, aniž byste u toho museli být.…

Celý článek

Jak využít odpočet při prodeji

Odpočet času je dobrý, ale často opomíjený pomocník, ať již se jedná o použití pro ukázání speciálních…

Celý článek
Používáte CRM? Napojte členské sekce a rozšiřte byznys

Používáte CRM? Napojte členské sekce a rozšiřte svůj byznys

Proč je CRM užitečný systém asi všichni dobře víme. Mít přehled mezi svými klienty a vyvarovat se…

Celý článek
Školení obsahového marketingu

Intenzivní celodenní školení obsahového marketingu

Zajímá vás jak využít obsahový marketing ve své firmě, jak správně sestavit obsahovou strategii, jak vylepšit svůj…

Celý článek