Petra Svobodová

„Líbí se mi ta spontánnost našeho myšlení, přátelskost, kterou na všechny vyzařujeme a hlavně unikátnost našich služeb a vysoká hodnota, kterou dáváme našim zákazníkům."

Miluju přijímání nových informací ze světa online marketingu, podnikání, ale i osobního rozvoje. Je mi ctí a radostí, že mohu tyto poznatky aplikovat nejen do svých vlastních projektů, ale i do projektů vás – našich zákazníků a to především v podobě živých setkání – školení a workshopů. Věnuji se tvorbě webových stránek a online marketingu téměř 10 let.

Pracovala jsem jako projektová manažerka v první české agentuře specializující se na info-podnikání Servis 2.0, kde jsem pomáhala mnoha online podnikatelům s kompletní přípravou jejich webů a s online marketingovými strategiemi. Nyní se věnuji školení tvorby MIO webu, který je postaven na redakčním systému WordPress, dále školení Platformy 2.0 a infopodnikání celkově.

Mám vlastní info-produkt WebinarAcademy.cz. Na mém webu PetraSvobodova.cz naleznete nejen více o mě, ale také informace o online marketingu, podnikání, videonávody, užitečné články a ebooky pro Vaše online podnikání.

Proč vkládám svůj čas a energii do této role?

Svůj cenný čas vkládám do Firmy 2.0 proto, protože se zde cítím svobodná, jsem v kontaktu se skvělými lidmi ať už s kolegy, tak i se zákazníky. Líbí se mi, že jsem pánem svého času a tvůrcem svého pracovního směru, že si mohu rozhodnout, co mě baví a naplňuje a moji kolegové mě podpoří a já zase je, v tom co je baví. Líbí se mi ta spontánnost našeho myšlení, přátelskost, kterou na všechny vyzařujeme a hlavně unikátnost našich služeb a vysoká hodnota, kterou dáváme našim zákazníkům.

Můj slib

Slibuji, že svou funkci ve Firmě 2.0 budu brát zodpovědně, že se budu snažit vždy dát to nejlepší sama sobě, vám kolegům a také našim zákazníkům. Budu upřímná sama k sobě i k vám (mým kolegům) a otevřeně řeknu, když mě něco bude trápit, těšit, stresovat, napadat.

Budu se snažit podporovat celý svůj tým a dbát na to, abych nenarušila svou částí práce práci ostatních a abychom tvořili plnohodnotný kvalitní tým, který se doplňuje a podporuje.

25 klíčových charakteristik úspěšných lidí

Zajímá Vás, co dělají úspěšní lidé jinak než Vy? Inspirujte se a zaveďte do svého života třeba…

Celý článek

Neuvěřitelné pojetí leadershipu aneb Deepak Chopra v Praze

Minulý týden jsem se zúčastnila semináře Deepaka Chopry. Neobyčejný den s opravdu výjimečným mužem. Když Jan Mülhfeit…

Celý článek

Jak mít perfektní pracovní den

Celý článek

7 denní plán pro zvýšení produktivity

Než začnete, je třeba si stanovit pevný měsíční cíl a týdenní mety. V dalším kroku byste si…

Celý článek