Petra Svobodová

„Líbí se mi ta spontánnost našeho myšlení, přátelskost, kterou na všechny vyzařujeme a hlavně unikátnost našich služeb a vysoká hodnota, kterou dáváme našim zákazníkům."

Miluju přijímání nových informací ze světa online marketingu, podnikání, ale i osobního rozvoje. Je mi ctí a radostí, že mohu tyto poznatky aplikovat nejen do svých vlastních projektů, ale i do projektů vás – našich zákazníků a to především v podobě živých setkání – školení a workshopů. Věnuji se tvorbě webových stránek a online marketingu téměř 10 let.

Pracovala jsem jako projektová manažerka v první české agentuře specializující se na info-podnikání Servis 2.0, kde jsem pomáhala mnoha online podnikatelům s kompletní přípravou jejich webů a s online marketingovými strategiemi. Nyní se věnuji školení tvorby MIO webu, který je postaven na redakčním systému WordPress, dále školení Platformy 2.0 a infopodnikání celkově.

Mám vlastní info-produkt WebinarAcademy.cz. Na mém webu PetraSvobodova.cz naleznete nejen více o mě, ale také informace o online marketingu, podnikání, videonávody, užitečné články a ebooky pro Vaše online podnikání.

Proč vkládám svůj čas a energii do této role?

Svůj cenný čas vkládám do Firmy 2.0 proto, protože se zde cítím svobodná, jsem v kontaktu se skvělými lidmi ať už s kolegy, tak i se zákazníky. Líbí se mi, že jsem pánem svého času a tvůrcem svého pracovního směru, že si mohu rozhodnout, co mě baví a naplňuje a moji kolegové mě podpoří a já zase je, v tom co je baví. Líbí se mi ta spontánnost našeho myšlení, přátelskost, kterou na všechny vyzařujeme a hlavně unikátnost našich služeb a vysoká hodnota, kterou dáváme našim zákazníkům.

Můj slib

Slibuji, že svou funkci ve Firmě 2.0 budu brát zodpovědně, že se budu snažit vždy dát to nejlepší sama sobě, vám kolegům a také našim zákazníkům. Budu upřímná sama k sobě i k vám (mým kolegům) a otevřeně řeknu, když mě něco bude trápit, těšit, stresovat, napadat.

Budu se snažit podporovat celý svůj tým a dbát na to, abych nenarušila svou částí práce práci ostatních a abychom tvořili plnohodnotný kvalitní tým, který se doplňuje a podporuje.

Co dokáže web

Je váš web i dobrým zaměstnancem?

Webové stránky mají být vaším obchodním zástupcem, někým kdo vás prodává, aniž byste u toho museli být.…

Celý článek

Jak využít odpočet při prodeji

Odpočet času je dobrý, ale často opomíjený pomocník, ať již se jedná o použití pro ukázání speciálních…

Celý článek
Používáte CRM? Napojte členské sekce a rozšiřte byznys

Používáte CRM? Napojte členské sekce a rozšiřte svůj byznys

Proč je CRM užitečný systém asi všichni dobře víme. Mít přehled mezi svými klienty a vyvarovat se…

Celý článek
Školení obsahového marketingu

Intenzivní celodenní školení obsahového marketingu

Zajímá vás jak využít obsahový marketing ve své firmě, jak správně sestavit obsahovou strategii, jak vylepšit svůj…

Celý článek