Štítek: nevšední zážitky

Odhalení: Co dělaly ženy Firmy 2.0 na ženském víkendu? Flirtovaly!

Poslední listopadový víkend uspořádala Alice Kirš pro ženy z Firmy 2.0 a spřátelené ženy, podnikatelky a lektorky Ženy ženám, společný víkend zvaný Ladies Wellness víkend. Poutavý název přilákal ženy 2.0 v silném obsazení a to v začátku většina z nich ani netušila, že většinu víkendu stráví flirtováním a na řadu přijde i striptýz!

Ano, asi už delší dobu tušíte, že nejsme jen tak obyčejná firma. Ale toto! Není to už trochu moc?

Dobrá,


Přečíst celý článek

To je síla: U Kiršů byla velká Itálie

Kdo čekáte, že tu teď budu popisovat nějakou domácí hádku, krizi či nepříjemný konflikt s mým mužem, čekáte marně. Ne, že by u nás občas emoce nebublaly, bublají, ale tentokrát bublala hlavně tomatová polévka a bublinky z Proseca v lahodném moku s názvem Aperol spritz. Proběhla totiž další (čtvrtá)večeře v naší bytové restauraci a tématem byla italská kuchyně.

italie3

Proč Itálie?

Ispiroval nás k tomu náš prázdninový pobyt v Benátkách.


Přečíst celý článek

Rozhovor: Ráda pro své štěstí něco udělám, když už jsem jeho strůjcem

Nějakou dobu jsme neměli na mušce žádné z našich podnikatelských přátel (v byznys světě jinak zvaných obchodní partneři), a tak si dneska vezmu na mušku hned dva. Tedy dvě 🙂 Jsou to ženy – Lucie Kolaříkova a Jitka Ševčíková – a nutno říct, že mě lehce nadzvedly ze židle. Jak asi o mě víte, miluju podnikání z pláže a nadšeně jeho principy šířím do světa a tyto dvě ženy nejen že se rozhodly podnikat z pláže,


Přečíst celý článek

VIP Day 2.0 – exkluzivní zápisek výjimečného setkání

Je pátek ráno a já právě celá uřícená dosedám do hebké modré sedačky vlaku EuroCity směr Brno. Je pátek a já jedu vstříc exkluzivnímu setkání exkluzivních klientů Firmy 2.0. Jen Ti nejvěrnější se s námi dnes mohou setkat a zažít co ještě nezažili 🙂 A my s nimi.

Dostávám nové firemní tričko. Je lehce přiléhavé a v sexy černé barvě. Má i nový slogan. Wow. Cítím se mezi všemi těmi tvářemi, které z větší části znám z internetu skrz jejich projekty a blogy,


Přečíst celý článek

Pustili jsme Firmu 2.0 k vodě!

Je to pár dní, co se nadpoloviční většina Firmy 2.0 rozhodla pustit firmu k vodě, a to doslova. Ve složení 18 dospělých, 9 dětí a 1 pes jsme ve čtvrtek 24.7. postupně po vlastní ose všichni dorazili do vodáckého kempu Branná, kde na nás čekal základní tábor spravovaný vůdcem zvaným Prcek (bohužel neznám jeho reálné jméno :D), stany, lodě, barely atd…

Po první celkem poklidné noci jsme byli odvezeni ráno na místo nalodění,


Přečíst celý článek

Leadership a koně: Lekce od nejpravdivějšího učitele

Koně jsou v mém životě posledních 9 let, ale až letos skutečně chápu proč. Až letos jsem pochopila, jaký neuvěřitelný zdroj sebepoznání koně nám lidem poskytují. Co všechno se od nich můžeme naučit. Jak díky nim můžeme růst.

Před 14 dny jsem se vrátila z dovolené. Strávila jsme 14dní v romantické Francii s maminkou. Přijela jsem relativně vypnutá, odpočatá a naladěná na sebe a své ženské bytí. Večer po návratu jsem se jela podívat na “své holky” (mé dvě kobylky).


Přečíst celý článek

Co mě koně učí o prodeji

Moje žena mě občas postaví do pro mě nové role. Jako nedávno, kdy vymyslela, že část Firmy 2.0 pojede na Horsense Leadership. Workshop s koňmi. Což o to, na koně už díky Alici chodím pět let a mám pár úžasných i pár adrenalínových zážitků, ale toto bylo trochu jiné. A co jsem naprosto nečekal bylo, že mi tam naši velcí konští kamarádi ukážou, jak funguje prodej.

Poučení č. 1

“Chtěj málo,


Přečíst celý článek

Je to možné? Víkend v Paříži za 4 hodiny

Francouzské šansony. Kir royale. Cibulová polévka. Baret a pruhované tričko. Hovězí po burgundsku. Pastis. Bonjour.

Tušíte v jakém duchu se nesla další večeře naší bytové restaurace? Ano, tentokrát jsme v kuchařce Dity P nalistovali kapitolu: Víkend v Paříži.

Tahle večeře byla opravdu insurmortable. Ale pojďme od začátku. Menu.

vikend-v-parizi1

Hrozně ráda vařím podle Ditiných videí. V kuchařce je sice mnohem více receptů,


Přečíst celý článek

Naši klienti jsou hýčkáni mistry komunikace

Jedním z kréd týmu Firmy 2.0 je to, že se neustále vzděláváme ve svém oboru a učíme se od nejlepších a platí to napříč celým týmem. Na počátku května se do učení od nejlepších pustilye hlavy klientské podpory Firmy 2.0 – Markéta Danišová a Václav Růt  a vydali na školení „Majster komunikácie“ od Andyho Winsona až do krásného slovenského města Trenčín.

Navíc toto školení spojili s nově vzniklou tradicí členů Firmy 2.0,


Přečíst celý článek

Naučmese.cz FEST: Učíme se od těch nejlepších i v Brně

Je sobota ráno a my s Davidem vyrážíme do centra Brna na Naučmese.cz FEST. Do té doby znám Naučmese.cz jen z doslechu. Sharing is carring, jak praví Tomík Hajzler a proto, když se na jeho zdi objevila pozvánka na tuhle akcičku v Brně, zbystřila jsem. No a teď jsme tu. Kupodivu máme volnou sobotu a chuť udělat něco netradičního.

naucmese-fest-alice-kirs-david

Přivítají nás úsměvy, dostaneme krásné jmenovky,


Přečíst celý článek