Dosud jsme o našich zákaznících vždy přemýšleli jako o zákaznících. Ne jako o mužích a jejich potřebách, či jako o ženách a jejich touhách. V našich vzdělávacích programech je to jiné, máme pro chlapy Cestu pravého muže a pro ženy projekt Ženy ženám. Ale aplikace znaly pouze pojem uživatel.

Změnu do zažitého koloritu vnesla Alice Kirš. Když si ona sama jako podnikatelka uvědomila, že ženy mají jiné potřeby, touhy, možná i strachy, prostě jiné podmínky pro podnikání než muži. Že se v ženské energii potřebují setkat, zažít sdílení, souznění, najít pomoc, podporu či směr.

A z tohoto záměru se zrodil intenzivní dvoudenní seminář s názvem Milionová žena. Čtyři pánské čestné výjimky obklopené více než dvěma sty ženami byly svědky velkého odhodlání, aha momentů a silných příběhů, změn v přemýšlení a nových začátků.

2014_Milionovazena_155

David Kirš ukázal ženám, že je možné vydělávat peníze i jinými způsoby než těmi, které vyžadují vaši osobní přítomnost a fyzické nasazení. Že generovat příjem můžete i v době, kdy zrovna odpočíváte, věnujete se samy sobě nebo dětem.

Dal jim do ruky nástroje, které jim k tomu mohou pomoci, a postavil je na pomyslný start té cesty.

milionovazena-david

A postupně všechny ty aplikace, které mohou na první pohled někoho odrazovat potřebou nastavení a technických znalostí, začaly vypadat přátelsky. Přestaly se tvářit jako úhlavní nepřítel a staly se z nich pomocníci na cestě podnikání a nástroje k samostatnosti.

Ženy z Milionky už dnes vědí, že vytvořit si web není otázka investice spousty peněz s nejistým výsledkem a že si jej dokonce zvládnou vystavět samy. Přesně takový, jaký se jim líbí. Se všemi magnety, které k němu patří. V designu, o kterém vědí, že zaujme. Samy, bez pomoci webmastera.

Už vědí, jak si vytvořit pelíšek na kontakty. Vědí, že pomocí SmartEmailingu mohou s návštěvníkem webu navázat důvěrný vztah – díky péči, kterou projeví pomocí emailu. A přesně ve statistikách zjistí, které emaily a kdy si návštěvník přečetl. A vědí, že po nezbytné dávce péče je čas odeslat první prodejní email s odkazem na prodejní formulář.

A že je úplně jedno, jestli zrovna v té době budou ležet na pláži, ve vaně či v náruči svého muže. Bez nutnosti mít asistentku či prodavačku automatizovaný systém FAPI vystaví fakturu, pohlídá platbu a spáruje ji (a kdyby náhodou platba z nějakého důvodu nedorazila, umí se sám pomocí systému upomínek připomenout). A po úhradě ebook, video či vstupenku sám odešle.

Když tohle pochopilo a dokázalo dvěstě žen, není žádný důvod, abyste i vy nebyla další z nich

Nebojte se udělat ten první krok a vyzkoušet si to. Jsme tady pro vás. Jsme stejní lidé jako vy a jsme připraveni vám pomoci. I když možná máte pocit, že vaše schopnosti nejsou na takové úrovni, abyste si s aplikacemi poradila, opak může být pravdou. Vše, co děláme, děláme s důrazem na intuitivní ovládání a jednoduchou obsluhu. V aplikaci máte k dispozici bohatou nápovědu a na druhém konci telefonní linky trpělivou technickou pomoc.

Nebojte se nás! Dodejte si odvahu udělat ten první krok a my vám rádi podáme pomocnou ruku.

zeny-2-0