Zajímá vás, co si o vašem webu myslí David Kirš a jeho tým?

david_videomiorecenze3
Pořídili jste si MioWeb pro tvorbu webových stránek, vymazlili jste svůj nový web a teď už máte hotovo?  
Jste zvědaví, co na něj říkají odborníci? Pak čtěte dál.

  • Možná jste si jistí v kramflecích a myslíte, že lépe už to nejde. Čekáte pochvalu, poplácání po zádech a ujištění se, že jste opravdu zhotovili klenot.
  • Možná vás sžírá vnitřní pocit, že to ještě pořád není ono. Sami už ale nedokážete přijít na to, co by se dalo zlepšit, protože už jste zavrtaní příliš hluboko a je příliš obtížné s lehkostí poodstoupit a podívat se na výsledek konstruktivně kritickým okem.
  • Možná jste ze sebe vydali maximum, je vám jasné, že na vašem výtvoru je ještě velmi mnoho nedostatků, ale už nevíte, jak dál.

Poznáváte se? 😉

Jak vám můžeme pomoci:

V online prostředí umíme tak dobře chodit, neboť využíváme synergie týmu odborníků na různé dílčí oblasti. Proto dokážeme z hezkého vytvořit krásné, z dobrého skvělé a z jakž-takž funkčního bezchybně šlapající.

 

Připraveni jsou pro vás specialisté na grafiku a design, zákaznickou zkušenost, copywriting, online marketing jako takový a mnoho dalších. My všichni se na váš web podíváme a dáme vám konstruktivní nápady a podněty, jak web ještě vylepšit a posunout o úroveň výš. A to vše zdarma.

 

Láká vás to?
Překonejte strach ukázat se se svým dílem a dovolte si být ještě lepší!

 

Co teď?

 

 

První kolo přihlášek je uzavřeno. Přihlášky jsme přijímali do 27.9. 2015.

 

A co bude dál?

Z přihlášených webů vybereme několik šťastných zákazníků, jejichž web si vezmeme na paškál. Ty pak projdou důkladným pohledem našich expertů a z nasbíraných podnětů uděláme videorecenze, které budou postupně publikovány na našem blogu.

Nezoufejte, pokud nevybereme právě váš web. Videa vás budou jistě inspirovat a upozorní vás na věci, kterých jste si na svém webu nevšimli nebo si neuvědomovali, že jsou špatně. A naopak se utvrdíte ve věcech, které fungují a děláte je správně. Chceme vás inspirovat a pomáhat v konkrétních dalších krocích a možných zlepšeních!
 

Posuňte vaše online podnikání o krok dopředu, vyplňte dotazník výše a nechte si zdarma poradit od profesionálů v oboru.
Za posledních 5 let jsme postavili desítky vlastních prodejních webů a viděli stovky klientských webů. Teď je čas postavit funkčně i váš web.

 

Těšíme se na spolupráci na vašich webech 🙂

 

 

Petra Svobodová

je svobodná a šťastná online podnikatelka. Členka týmu Davida Kirše, kterému pomáhá nejen s publishingem na firemních blozích, ale i s marketingovými videi a tvorbou videonávodů pro podnikatele, např. jak si nastavit SmartSelling (MioWeb, FAPI, SmartEmailing a jiné podnikatelské aplikace pro podnikání).


Také pomáhá a radí online podnikatelům, jak díky videím mohou oslovit své zákazníky. Jejím cílem je dělat pro klienty animovaná videa, která jednoduše, zábavně a lidsky vystihnou podstatu, výhody a výjimečnost jejich projektu.


Je autorkou online kurzů Online Video Academy ,dále Milionový Web a tvůrkyní projektu Animačka.

Také ráda vaří, jí, cestuje, tancuje a vzdělává se :) Můj příběh si přečtete zde >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.