VĚDOMÍ – 10 dovedností strategického podnikatele (1/10)

Audio verze

„Jste hledačem příležitostí nebo vědomým a strategickým podnikatelem? Běháte jen kolem nebo jasně vidíte, kam jdete a proč?“

Před 2 lety jsem sestavil PDF 10 dovedností strategických podnikatelů. (Nakonec, asi na vás vyskočí okno níže, kde si ho můžete stáhnout.) Dnes je čas přidat NOVÝCH 10 dovedností strategických podnikatelů. Jsou dovednosti nezbytné pro váš naplněný, bohatý a šťastný život, pro váš úspěch v práci, kariéře i podnikání, pro vaši osobní svobodu, svobodu žít svůj vlastní život, potkat se s tím, kdo doopravdy jste.

Jak plni jste v těchto dovednostech? Jak vědomě s nimi pracujete? Jak často je trénujete? Jak je žijete?

Tak pak vypadá váš život… (a váš byznys, firma, podnikání…)

„Nikdy nenechte své strachy, aby vás stáhly na zem. Nikdy nenechte strachy druhých lidí, aby vás stáhly na zem.“

Vědomí

Být si vědom. Vědomý si sebe, vědomý si druhých. Vědomý si věcí, situací, vztahů. Není dovednost, která by šla do hlubší podstaty života. Bez vědomí jste automat, stroj, nástroj druhých. Ovce, která následuje příkazy a hlas druhých. Nevědomý člověk zatím nenašel sebe. Pravou esenci uvnitř.

Vědomí toho, jak Život skutečně funguje dává totiž hojnost dvěma nejpodstatnějším věcem, které lidstvo vždy hledalo. Bezpečí a Svobodu. Ve chvíli, kdy je bezpečno, je postaráno o naše přežití, automaticky toužíme po svobodě. Svobodě projevu, ducha, peněz, tvoření. Být si vědom znamená poznat skutečné bezpečí života. Být si vědom dává naprostou svobodu žít náš život.

Strategický podnikatel žije život vědomě a hraje svou podnikatelskou hru vědomě.

Celou sérii videí i s ebookem a bonusy najdete na www.10dovednosti.cz

1_StrategickyPodnikatel_Vedomi_DavidKirs3

 

David Kirš

David Kirš žije v Brně s Alicí, je táta Klárky, (info)podnikatel, lektor, zakladatel SmartEmailingu a Firmy 2.0, tvůrce online programů Miliónové impérium a EmailAcademy a je mentorem ve výcviku Cesta pravého muže. Zvedl v Čechách a na Slovensku vlnu info-podnikání, je vášnivým propagátorem poctivého email marketingu a info-marketingu a dnes učí novou generaci podnikatelů, jak si (nejen) díky internetu zjednodušit život.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.