Proč je CRM užitečný systém asi všichni dobře víme. Mít přehled mezi svými klienty a vyvarovat se tak trapné situaci, že někomu pošlete dvakrát stejnou nabídku nebo někoho oslovíte špatným jménem, je základ. A když už máte všechno krásně na jednom místě, je škoda, aby se vám vaši zákazníci rozutekli poté, co konečně nakoupí. Udržet jejich pozornost ale nebývá jednoduché. Pomoct vám k tomu mohou například členské sekce.

Co jsou členské sekce?

Všichni máme rádi exkluzivní místo, kde nám nabídnou něco navíc. Členské sekce slouží jako nástavba ke klasickým produktům nebo službám, kde můžete zákazníkům poskytnout bonusový obsah, podporu, návody, slevové poukázky a spoustu dalšího. Důležité je, že daný obsah má skutečně přidanou hodnotu nad rámec toho, co běžně nabízíte. Členské sekce mohou fungovat v několika plánech.

a) Za pravidelný (měsíční, čtvrtletní, roční) poplatek

b) Jednorázový poplatek

c) K nákupu vašich produktů nebo služeb

d) Zdarma

Propojení členských sekcí se CRM systémem

Dáme vám jednoduchý příklad, ať si dokážete užití členských sekcí lépe představit. Jednou z funkcí Anabixu jsou například štítky, kterými roztřídíte své kontakty do různých skupin či segmentů. Hodí se to skvěle, pokud nabízíte více produktů. Členské sekce mají tu výhodu, že v nich můžete vytvořit několik úrovní a do nich umístit odlišný obsah (zákazníkovi, který si koupí zahradní sekačku, nabídnete jiný bonusový obsah, než zákazníkovi, který si koupí motorovou pilu a podobně). Podle CRM systému tedy budete vědět, kterým klientům poskytnout jakou část vaší členské sekce tak, aby v ní našli přesně to, co potřebují.

Další skvělou možností, jak udržet kontakt se svými věrnými zákazníky, jsou samozřejmě akce, na které je pozvete, ať už to bude výroční happening, školení nebo online webinář (prodejní samozřejmě), který v rámci členské sekce jednoduše zprovozníte. Anabix vám zase pomůže pohlídat, zda jste o události dali vědět všem, koho se to týká. Jednoduše si k ní přiřadíte všechny klienty-účastníky, poznačíte si datum školení nebo prodeje a evidujete si proběhlou komunikaci.

Členské sekce nabízejí využití i interně. Poslouží totiž k práci s vaším obchodním či poradenským týmem. Je to prostor, kde se mohou online sdružovat, komunikovat a postupně dostávat přístup k obsahu, který si za svou práci zaslouží a výhodám, které je budou motivovat k lepším výsledkům.

Systémy si rozumí i po technické stránce

Možností provázání se nabízí spoustu. Na závěr je ještě nutné zmínit, že systémy si spolu rozumí i technicky, neboť Anabix používá stejně jako například členské sekce od MioWebu aplikace, jako jsou FAPI, SmartEmailing, AffilBox a další.

Způsob, jakým se do toho pustíte, je už na vás. Určitě přijdete na spoustu možností, které vašemu podnikání přinesou výhody a nasměrují ho novou cestou, která přiláká další zákazníky a ti současní si vás ještě více oblíbí.

Audio verze

podcasts_iconPodcast na iTunes

Info-marketing – takové zaklínadlo, které v mém případě způsobilo, že jsem nejen nastartoval celou svoji kariéru, vytvořil a vybudoval svoji firmu, několik milionových značek, ale vůbec vnímám, že obrovský trend info-marketingu v dnešní době může udělat velký rozdíl pro mnoho podnikatelů, pro živnostníky a firmy vůbec.

Když vezmeme spojení těchto dvou slov, info, informace a marketing, tak marketing je pro mě komunikace. Komunikace vedoucí k prodeji. Takže když spojíme slovo informace a slovo komunikace, dostaneme se do oblasti, kdy sdílíte, komunikujete své informace, své know-how, s někým sdílíte to, co víte.

A dostáváme se do velmi, velmi zajímavé oblasti prodeje, které se říká selling by teaching. Vaši lidé kupují na základě toho, že je něco učíte. Skrz to, že někoho něco učíte, něco někomu vysvětlujete, s něčím někomu pomáháte, můžete zároveň velmi efektivně prodávat.

Jestliže pochopíte, že vaše obyčejná práce, činnost ve firmě, živnosti, podnikání může být propagována tím, že učíte další lidi o tom, co víte, v čem jste experti, a začnete jednoduše sdílet, jak děláte to, co je pro vás běžnou denní praxí, co vy už ani nevidíte, a uvědomíte si, že vlastně můžete být pro někoho dalšího učitelem, tak tohle je velká věc na poli propagace. Propagace vašeho byznysu i velká příležitost, jak lépe prosperovat v podnikání.

My často kupujeme reklamy, hledáme na internetu, budujeme webové stránky a podobně, ale často jenom stačí, abychom sdíleli to, co víme. Abychom vytvářeli informační články, informační videa, abychom se naučili více sdílet informace a komunikovat to, co nám připadá přirozené.

Využijte info-marketing ve svém byznyse. Učte se více o info-marketingu a o tom, jak ho dělat, jak dneska publikovat online a jak si tím zjednodušit život.

Audio verze

podcasts_iconPodcast na iTunes

Miluju knížky. A teď nemyslím beletrii nebo prózu, ale knížky, které vás něco naučí. Myslím, že se jim říká naučná literatura. Jsou to všemožné knihy, které vás v něčem posouvají, něco vás učí, učí vás nějaké postupy, metody, strategie, jak něco, ve všemožných oblastech života, dělat. A knihy jsou s námi odjakživa a vlastně to byl prostředek, takové médium, skrz které se k nám dostávaly informace.

Ale s přístupem internetu se i kniha mění a informace se dostávají na internet online a skrz to vzniká nový trend – online vzdělávání, online learning industry. Je to obrovská věc a taky obrovská příležitost pro všechny z nás, protože dříve, když někdo něco věděl, někdo něco znal, tak to mohl sdílet s nějakou úzkou skupinou lidí, ve svém kmenu, ve své vesnici, ve svém městě, nebo mohl někam vycestovat. Ovšem pokud dneska někdo něco ví a umí na druhém konci světa, tak se to můžete dozvědět během několika minut.

Internet nás spojil tou svou online sítí a umožnil nám sdílet to, co dřív bylo k dispozici vybraným, se všemi. Každý teď můžeme sdílet to nejlepší know-how, sledovat nejlepší experty, sledovat nejlepší postupy, jak něco v životě dělat. Tohle je trend online vzdělávání.

A byť možná tyhle věci děláme přirozeně a ani tomu online vzdělávání neříkáme, tak zároveň je online vzdělávání něco, do čeho můžete vstoupit vy jako člověk, jako někdo, kdo chce s ostatními sdílet své know-how, můžete vstoupit do něčeho, čemu se dneska říká expert business. A tohle je online vzdělávání a velká příležitost pro všechny z nás, kteří chceme sdílet své know-how, postupy, techniky, strategie, jak jsme něčeho ve svém životě dosáhli, uvědomili jsme si a teď to chceme učit další lidi.

Audio verze

podcasts_iconPodcast na iTunes

Vy jste milionové impérium. Možná vám tohle spojení úplně nezní. Možná máte pocit, že je příliš nabubřelé. Možná se vám jednoduše nezdá. Mnoha lidem se nezdálo v roce 2012, kdy jsem takhle pojmenoval svůj nový program – Milionové impérium.

Tehdy jsem se chtěl se světem podělit o to, že v každém z nás je nějaký dar, že každý z nás má uvnitř sebe takové malé vnitřní volání, kterému někteří lidé naslouchají a v nějaké fázi života ho vyslyší a pak vyrazí do světa a začnou křičet: „Hej, jsem tady. Mám něco, o co se s vámi chci podělit.“ Část lidí toto udělá, ale pak je tady velká, velká část lidí, kteří to za celý svůj život neudělají. A potom se říká, že člověk na smrtelné posteli leží a lituje některých věcí, do kterých nešel.

A tak tohle spojení pro mě skutečně znamenalo, že každý by měl v sobě objevit to milionové impérium, že každý z nás je milionové impérium. Každý se také může rozhodnout, zda své milionové impérium zpeněží. Máme tuhle možnost, neboť dneska existují na internetu, v byznyse, v podnikání příležitosti, jak své dary, jak své vnitřní volání skutečně přeměnit na prosperující, smysluplný a užitečný byznys.

A byť doba milionového impéria už skončila a některé věci vidím jinak, tak význam toho slova, té hodnoty, kterou každý nosíme a skrz kterou můžeme posloužit, zůstává.

Audio verze

podcasts_iconPodcast na iTunes

Když se podívám na svůj životní příběh před deseti lety a na svůj příběh před pěti lety, vidím velký rozdíl, ke kterému došlo, a tím je, že jsem se naučil lépe prodávat svůj talent. A uvědomil jsem si, že moje schopnost, kterou jsem se naučil vlastně celkem nedávno, je inspirovat k tomuto i další lidi. Pomoci dalším lidem, aby uviděli, co je jejich talent, co je ta oblast, ve které můžou pomoct dalším lidem.

A tak jsem si začal lámat hlavu nad tím, jak bych mohl tyhle své zkušenosti a svůj talent zabalit a nabídnout ostatním, abych jim pomohl. A objevil se nový název – Prodej svůj talent. Vytvořil jsem sérii kurzů, vzdělávacích nástrojů, vzdělávacích informačních produktů, ať už online na internetu, nebo taky ve formě živé akce, kterou připravuji už brzo, k tomu, aby se lidé lépe podívali na to, co jim jde, v čem jsou dobří, co umí, co znají, zabalili svůj talent a naučili se ho prodávat.

My lidé jsme totiž často pod cenou svých schopností. Svou cenu neumíme dost dobře vidět, neumíme ji uchopit a tu hodnotu neumíme nabídnout mnoha lidem tam venku.

Moje zkušenost je, že tam venku je mnoho lidí, kteří jsou teď ochotni a mají připraveny peníze k tomu, aby zaplatili za váš talent. Jediná věc je, že o vašem talentu neví. Neví, že existujete a v čem jim můžete pomoct.

A právě k tomuhle vede můj nový program a nový projekt Prodej svůj talent a já vás do něj srdečně zvu.

Audio verze

podcasts_iconPodcast na iTunes

Pokud se rozhodnete prodávat informační produkty, tedy zabalit to, co znáte, umíte a děláte, své zkušenosti, svůj životní příběh, do produktů a ty produkty začít prodávat na internetu, pak potřebujete projít nějakým jednoduchým systémem, kdy vám dojde, že máte něco, co pro druhé tam venku má obrovskou hodnotu. Ten systém je velmi jednoduchý a má tři kroky.

První je uvědomění, kdo jste, co jste se za život naučili, jakým životním příběhem jste prošli, začínáte si uvědomovat sami sebe. Uvědomění je první krok k tomu, abyste mohli pokračovat dál.

Pokud si uvědomíte a jste si vědomí sami sebe, začnete přirozeně vidět své talenty. Uvidíte své talenty, dary, to, co vám buď bylo dáno shůry, anebo co jste se za svůj život prostě naučili, to, k čemu jste se vytrénovali, co vám už teď jde přirozeně a už na to nemusíte ani myslet.

Ve chvíli, kdy jste si vědomí sami sebe a vidíte svoje talenty a dary, může přijít třetí krok, kdy se rozhodnete tyto talenty a dary uchopit a zabalit je. Zabalit je do informačních produktů.

Informační produkty jsou tady vlastně odpradávna. Informační lidé byli dříve šamani v kmenech. Lidé, kteří jako stařešinové předávali informace, vzdělávali mladé lidi v kmenu, aby se naučili lovit, najít vodu a rozdělat oheň.

A jak jsme postupem času šli a šli a šli, našli jsme nové způsoby, jak si předávat zkušenosti, know-how a informace. Přidali jsme knihy a s novými technologiemi se tyhle věci převedly na internet. V digitálním světě už se nepředávají informace jen skrz semináře, živá setkání a mluvení, ale skrz digitální technologie, skrz e-booky, online kurzy, videa, blogy, články a podobně. A z nich můžete vytvořit právě informační produkty.

Pokud znáte celý ten systém, kterému se dneska říká expert byznys, můžete tyto informace zabalit a prodávat je dalším lidem, a tím nejen vytvořit skvělé živobytí pro sebe, ale také pomáhat mnoha dalším lidem v tom, co umíte, v čem jste dál.

Přeji vám a držím vám palce, abyste se v té první fázi alespoň odhodlali podívat se na to, co ve svém životě umíte, co děláte a jestli byste i vy nemohli informační produkty začít vytvářet.

Audio verze

podcasts_iconPodcast na iTunes

Myslím, že expert economy je jenom další část v evoluci a vývoji toho, jak funguje celá společnost a lidstvo. Po průmyslové revoluci přišla revoluce technologická. Po technologické revoluci jsme teď všichni v době informační revoluce. Ale to, co vnímám, že je expert economy, je vyšší fáze po informacích, kdy existují na světě lidé, experti, mentoři, vědomí lidé, kteří uchopili informace, data, podívali se na svůj životní příběh, na to, co v životě dokázali, co ví a znají, a vytvořili z toho rady, které mohou pomoct někomu dalšímu.

Zjednodušili proces, zrychlili cestu a řekli: „Hele, nemusíte se učit tohle všechno, stačí se naučit těchto pět kroků, následovat tenhle postup, tenhle systém, tenhle řád věcí, a tím můžete dojít do cíle rychleji.“ Těmhle lidem říkám experti. A tihle lidé jsou součástí expert economy. Ekonomie, kdy vytváříte informační produkty, online kurzy, e-booky, vytváříte možnosti, skrz které se lidé mohou vzdělávat primárně na internetu.

Každý den miliony a milinovy nových lidí, kteří ještě včera nebyli připojeni na internetu, jsou dneska online a hledají informace. Jinak řečeno, hledají řešení na své problémy. A vy jste možná někdo, kdo je tím expertem, jste někým, kdo zná odpověď na otázku, kterou teď někdo hledá na internetu a Googluje.

Na Googlu je spousta informací a spousta dat, ale řešení je něco jiného. To si vyžaduje experta, vědomí a nějakou hloubku znalostí, a proto si myslím, že expert economy je velká příležitost pro všechny lídry, lidi, kteří se uvnitř cítí jako lídři a chtějí inspirovat další lidi.

Audio verze

podcasts_iconPodcast na iTunes

Mám raději pojem expertní byznys (expert byznys) než výrazy jako info-podnikání, info-produkty, info-marketing, protože to všechno není jen o prodeji informací, o informačních produktech.

Každopádně se ale nacházíme v tomto oboru, v oboru vzdělávání, v oblasti, kde my jako lidé sdílíme svůj životní příběh, své zkušenosti, know-how, dary a talenty. Sdílíme je s někým, kdo není na té cestě tak daleko jako my. A tím, že mu vstoupíme do života jako mentor, jako někdo, kdo ho vede jako jeho trenér a kouč, mu můžeme v životě pomoci.

V tomhle vidím obrovskou příležitost info-podnikání, expert byznysu, expertního podnikání, protože skrz tohle se můžeme všichni učit mnohem rychleji a mnohem jednodušeji. Můžeme nalézt svou cestu, kterou teď možná hledáme, ale taky můžeme v různých oblastech života jenom najít rychlé řešení, protože expert byznys je postaven na řešení problémů, které v životě existují.

A to ve všemožných oblastech, v maličkatých věcech, jak se něco naučit, jak umět dobře sportovat, jak umět lépe byznys, dělat marketing, prodávat, jak se naučit lépe klikat v Excelu. Je jedno, jaká oblast života to je. Existuje někdo, kdo mi může pomoct. A expert byznys ukazuje na lidi, kteří se rozhodli pomáhat lidem v té své oblasti, v té své expertize, tím svým talentem.

Čím více budeme tohle mezi sebou dělat, čím více budeme každý z nás mezi sebou sdílet to, co umíme, tak nejenže skrz to můžeme vydělávat peníze, ale navzájem si můžeme pomoci.

A proto myslím, že expert byznys má obrovský smysl. Je to velká příležitost pro lidi, kteří cítí, že chtějí pomáhat, že se chtějí stát inspirací pro druhé lidi.

david

 

Od mala jsem snil, že budu podnikat. Mohl za to strýc. Jenže jsem nevěděl v čem. Hodně dlouho…

Vystudoval jsem a začal hned pracovat. A pořád nic. 10 let jsem chodil do práce, můj sen zůstával, ale téma mého podnikání ne. Nic mi nepřišlo dost dobré. Znáte to?

Pak jsem na pozici e-shop manažera řešil jeden konkrétní problém. Rozesílání newsletterů. Začetl jsem se do článků, koukal na videa. Zaujalo mě to. Jak budovat databázi, jak psát emaily, jak používat automatizaci a jak správně komunikovat, aby to lidi bavilo a člověk získal důvěru a mohl přirozeně prodat.

A pak, bum! Email marketing.

Co když bych mohl dělat email marketing? Co? Vždyť o něm pořádně nic nevíš… „Před 2 měsíci ne, ale teď už vím více, vlastně celkem dost, o aplikacích na rozesílání, doručování, o strategii budování databáze, prodejních cestách zákazníků, šablonách emailů, stylu komunikace… je toho dost.“

 

1010 (1)

Ale hlavně se stalo něco zajímavého. Tam, kde jsem dříve neviděl nic, byla najednou obrovská spousta zajímavých věcí, o kterých jsem chtěl vědět víc. Jako bych otevřel dveře do nového světa. Je dobré uvést, že obchod a marketing mě bavil od malička. Pracoval jsem jako obchodní manažer mnoho let, taky mě bavily počítače, internet mě fascinoval, ale to vše jsem tak nějak považoval za přirozené a nijak zvláštní nebo důležité. Prostě mě tyhle věci bavily.

A pak se objevily tyhle dveře email marketingu a za nimi úplně nový svět a taková spousta informací a novinek, o kterých jsem dosud nevěděl, že jsem byl překvapen. Z té doby si pamatuju jednu větu:
„Když jsem já sám, po 10 letech v obchodě a sezení u počítače, věděl o internetovém marketingu a e-mail marketingu pořád tak málo, možná existuje více lidí, jako jsem já, kterým by tyto informace také pomohly.“
A na tomto předpokladu jsem zasel semínko toho, že je čas začít podnikat sám za sebe a udělat další krok.

Šablona na úspěch

Až později jsem si uvědomil, že tento zárodek počátku mého podnikání je vlastně velmi důležitý. Že kopíruje jakýsi vzorec, který může být šablonou pro úspěch. Možná i pro vás. ŘEŠENÍ PROBLÉMU nebo lépe PROCHÁZÍ PROBLÉMEM K CÍLI. Mít problém je v tomto smyslu skvělá věc. Problém nás nutí hledat řešení. Dává nám příležitost se učit. A řešením nějakého problému dostatečně dlouhou dobu se stáváme na tento problém, resp. na to, jak jím projít, jak se dostat za něj, aby tento problém zmizel, expertem.
Ještě později jsem si uvědomil, že toto je vlastně základ celé Expert Industry a oboru Expert Economy. Projít nějakým problémem pod vedením experta (mentora) a tím docílit toho, že problém zmizí nebo již nehraje roli.

Jediný muž

Můj příběh se dál odvíjel pod taktovkou jediného muže. Ten se stal mým průvodcem, mentorem a učitelem. Byť jsem studoval mnoho dalších lidí, můj učitel se objevil.

Dovolím si dál citovat z předmluvy knihy Miliónový expert, kterou jsem měl tu čest napsat:

Nevěřil jsem vlastním očím, když jsem otevřel Robertův email a v něm četl: „Chystám se vydat knihu Millionaire Messenger od nějakého Brendona Burcharda, znáš ho?“ Usmál jsem se v duchu, pak nahlas a běžel to říct Alici, mojí ženě. Pak jsem zvedl telefon a zavolal Robertu Gajdošovi, nakladateli, který vydal tuto knihu. „Roberte, děláš si srandu, Brendon mi změnil život, je to MŮJ ČLOVĚK a učitel, který mě přivedl k tomu, co od roku 2010 dělám.“

Brendon Burchard. Expert, inspirace, která přišla před lety do mého života a vedla až k tomu, že teď sedím v letadle do Bangkoku a píšu pro vás s velkou vděčností tuto předmluvu. S knihou Miliónový expert jsem se poprvé potkal a přečetl ji až na začátku roku 2012. Rok jsem tou dobou už ale aplikoval strategie a postupy, které kniha popisuje, z Brendonových videí a kurzů. A rok 2012 se později stal také bodem zlomu v mém podnikání a profesionální kariéře experta.

A kdo já vůbec jsem, že…

V sedmé kapitole Miliónový expert (vydává Synergie v dubnu 2016) si později přečtete tuto větu: „A kdo já vůbec jsem, že…“, a tato jediná věta nejspíš způsobila, že jsem začal pochybovat o svých dřívějších přesvědčeních. Přes kariéru úspěšného manažera v distribuční firmě, vystudovaného inženýra na technice, kluka, který seděl u klávesnice od dvanácti, manžela i tátu jsem si stejně pořád kladl otázku: „A kdo já vůbec jsem?“, a odpovídal si: „Nikdo.“

Pokud znáte ten vnitřní hlas, který vás neustále hodnotí a zrazuje od vašich nápadů, zakazuje, abyste něco řekli, abyste se naplno projevili, abyste se za sebe postavili, sdíleli svůj názor, hlas, který navenek tvoří obraz silného člověka, ale uvnitř je slabý a bojácný, tak tento hlas byl se mnou od mých dětských let, ve škole, na gymnáziu i mnoho let v práci. Prostě jsem měl pocit, že ještě pořád nejsem dost dobrý. Že ještě není můj čas. A tak nebyl.

Až pak jsem seděl na parkovišti hotelu Mariott v San José v Kalifornii. A o přestávce třetího dne Brendonova semináře Experts Academy, v ten okamžik, tam na patníku, jsem věděl na 1 000 %, že věci už nebudou nikdy jako dříve. Že můj život se změní.

It’s my time

IMG_0067A skutečně se to stalo. Navíc způsobem, který bych si dříve ani nedovedl představit. Tenkrát tam jsem se poprvé rozhodl následovat inspiraci a také krok za krokem aplikovat postupy, které Brendon Burchard učil. Otevřel se mi nový svět. Svět expertního podnikání, info marketingu a online marketingu. Svět, o kterém jsem do té doby slyšel, ale jak se ukázalo, vůbec mu nerozuměl a ani ho nechápal. Tam pro mě osobně začala doba, o které už teď směle můžu říct: „It’s my time.“

Díky Brendone.

Vrátil jsem se domů. Mým oborem byl e-mail marketing. Provozoval jsem službu SmartEmailing a rozhodl jsem se, že podle Brendonova návodu uspořádám první seminář, napíšu e-book a vytvořím online kurz. A to jsem udělal. Vznikla EmailAcademy. A až při psaní prvního e-booku mi došlo, že o email marketingu vím tolik jako málokdo u nás. Až po prvním semináři jsem pochopil, jakou hodnotu můžu lidem předat a jak jim můžu pomoci. Až po prvním online kurzu jsem uvěřil, že i u nás jsou tisíce a tisíce kupujících zákazníků určených právě přesně pro mě. A pro každého, kdo je bude skutečně chtít.

Splněné sny

Dodalo mi to odvahu. Následovala druhá EmailAcademy, pak třetí a čtvrtá. Dnes už je to více než +50 mil. v prodejích expertních produktů, překonaná bláznivá hranice vydělat 5 mil. Kč za hodinu, tři desetimiliónové kampaně v řadě, 180.000 kontaktů v databázi, kniha Miliónový e-mail, +3.000 lidí v mých placených kurzech, +1.500 lidí na živých seminářích a mnoho splněných klukovských snů. Tady v České republice, v oblasti, o které si lidé před rokem 2010 mysleli, že to u nás fungovat nebude.

 

Digital summit_vackova (30)

 

Objevil jsem svůj zlatý grál, své miliónové impérium. Pochopil jsem, že jen já sám jsem svým miliónovým impériem, a rozhodl se pak toto mé zjištění poslat dál a učit z mých zkušeností další lidi, jak svůj talent uvidět, vystavět kolem něj podnikání, pomáhat a tím vydělávat. Tak vznikly další kurzy – Miliónové impérium, Online Academy, EmailAcademy 2.0 a můj nejnovější trénink Prodej svůj talent.

Je Expert Economy realitou i u nás? Ano. Její součástí jsou dnes již stovky a stovky lidí v Čechách a na Slovensku, kteří uviděli svou hodnotu, rozpoznali svůj talent a začali kolem něj tvořit expertní byznys.

Je možné vydělat peníze tím, co Expert Economy přináší? Ano. Skvělé a milé peníze, které vyděláváte tím, co milujete, a tam, kde máte nadšení a vášeň. Když vydržíte dostatečně dlouho.
Může se expertní podnikání stát smyslem života i pro vás a můžete tak změnit život mnoha dalším lidem? Ano. Stovky dalších lidí u nás potvrzují můj příběh a příběhy studentů našich studentů. Rodí se nová generace expertů – vědomých a dospělých, lidí, kteří podnikají srdcem, používají chytré strategie a dělí se o svůj talent a know-how s dalšími lidmi.

Přichází nové postupy a příležitosti, jak se my všichni můžeme učit být úspěšnější, a hlavně šťastnější, vzdělávat se rychleji, jednodušeji a efektivněji.

Přichází nová generace učitelů expertů, nová generace lídrů, mentorů, lektorů, spíkrů a koučů, lidí, kteří vedou příkladem a svým životem.
Vítejte. Jste jedním z nich.

Děkuju všem, kteří mi na mé cestě posledních let pomohli. Kteří uvěřili, že je to možné. Děkuju i těm všem, kteří neuvěřili a nevěří dodnes. I od vás se hodně učím.

David Kirš
PS: Pokud se o světě expert byznysu a prodeje informačních produktů online chcete dozvědět více, sledujte online seminář: Prodej svůj talent, který jsem pro vás připravil a koná se už za pár dní.