Nedávno jsme s Vámi sdíleli článek o živé akci Prodej svůj talent.

A protože to byl jeden z nejúspěšnějších článků na tomto blogu, hlavně díky skvělému videu, rozhodli jsme se vám představit práci, dalšího mistra, který nám pomáhal zachytit okamžiky této povedené akce – fotografky Nataliye Yashchuk.

Vychutnejte si její úžasné dílo a nasajte atmosféru plnou inspirace!

 

[metaslider id=5202]

 

Všechny fotografie si můžete prohlédnout ve vyšším rozlišení zde.

Byla to jedna z nejlepších akcí tohoto roku. Nejen pro Firmu 2.0, ale i pro lidi, se kterými jsem se o ni bavil.

„Super víkend, super ľudia, super atmosféra, Diky!“

Přesně na Velikonoční víkend se sjela do Brna současná, a nepochybně i ta budoucí, smetánka online byznysu. Začal totiž placený kurz Prodej svůj talent, vybroušená, zkušená a dospělá varianta Miliónového impéria.

David Kirš totiž také dospěl, nejen jako leader a řečník, ale také jako učitel. Nevěřil jsem jak moc a jak přehledně dokázal zpracovat celý online byznys do dvou dnů. Myslím, že ti, kteří byli pozorní, dostali vše, co budou na své cestě potřebovat.

„Radi by sme prejavili vďačnosť tiež za tento vikend, ktorý sme mohli stráviť v prítomnosti teba David, tvojho tímu a vás všetkých čo ste tam boli. Každé slovo, každá minúta stravena v Sono bola pre nás naplnenim. Veľmi si to vážime a ešte raz ďakujeme.“

I když některé reakce mluví hlavně o nadšení a motivaci, účastníci dostali především praktické know how expert byznysu a odpovědi na otázky, které trápí mnoho lidí, kteří se ještě neprosadili tak, jak by chtěli nebo se do svého poslání vůbec nepustili. Expert byznys má totiž nejen obrovský potenciál, ale potřebuje také kvalitu. A na tu se ve Firmě 2.0 zaměřili především.

Shrnu do několika slov: úžasný, skvělý, inspirující, vzdělávací, nabíjecí, přátelský, pohodový, plný wow momentů, seznamovací…prostě bombastický!

A o tom, že kvalita v Brně opravdu nechyběla, mě přesvědčila i večerní VIP párty, na které jsem potkal nejen právníky nebo velmi úspěšné leadery z online i offline byznysu, ale hlavně lidi z nejrůznějších oborů s obrovskou vizí a skvělými nápady.
Pokud se podaří jen několika z nich splnit to, pro co se rozhodli, máte se brzo na co těšit!

„Díky!! Po Akci jsem měl pocit že vzlétnu, energie a elánu bohatě a na rozdávání.“

A co jsem si z Brna odnesl já?

Kromě několika kontaktů na budoucí milionáře 🙂 a kompletní přehled o tom, jak to na internetu a v expert economy funguje, taky několik uvědomění, které mě posunuly dál jako člověka.

1) Můžu se královsky živit tím, co miluji a čím jsem fascinován, stačí mít know how, jak na to a ochotu čelit výzvám, bolesti, problémům a překážkám.
2) Poslání je o rozhodnutí. Nehledá se. Tvoří se děláním.
3) To, co děláme a umíme, to, co je náš největší talent, často považujeme za nejméně cenné.
4) Pokud chceme, aby náš web měl skvělé výsledky, bez testování a měření to prostě nepůjde.

10399813_10209505367937580_3277048729710364070_n

Ale možná úplně to nejdůležitější přišlo po tom, co se všichni rozjeli do svých domovů a dospali víkendový deficit.
Mezi účastníky se zvedla velká vlna vzájemné podpory a pomalu vzniká komunita, která mě čím dál víc inspiruje, a která začíná opravdu makat. A to je to, na čem nakonec nejvíce záleží.

Jeden z hostů semináře nám totiž vysvětlil, co to znamená syndrom zakoupeného rotopedu – určitě znáte člověka, který se nadchl pro myšlenku cvičení a nadšeně si koupil třeba právě ten rotoped. Že je to už jen předražený věšák? 🙂

Svět nás neplatí za to, co víme, ale za to, co děláme!

Zajímalo vás někdy, jak je možné, že někteří lidé si neustále užívají život a přitom mají pořád dost peněz? Myslíte si, že peníze se vydělávají úsilím a pokud chcete být finančně svobodní, musíte tomu hodně obětovat? Myslíte si, že na to nemáte? To jsou jen některá přesvědčení, která doslova ovládají životy miliónů lidí. A to víc, než  si myslíte. A stojí je to spoustu peněz i času. Víc, než si myslíte. Pravda je taková, že každý může být bohatý! 

 

Možná už jste četli skvělou knihu Jak myslí milionáři od Harva T. Eckera, ve které se ty nejdůležitější principy rozebírají, a tak víte, že v každé kapitole její autor doporučuje jediné. Pojeďte na můj seminář Millionaire mind a změní vám to život.  Pár takových příběhů opravdu známe, a proto jsme se jako firma rozhodli, že se do Londýna vydáme a nainstalujeme do našich hlav opravdovou Millionaire mind!

 

blankblank IMG_7929

 

Vyzpovídali jsme kolegy z Firmy 2.0, aby nám sdělili své pocity, myšlenky a akční kroky, které si ze semináře odnesli:

Bohdanu Kabátovou, Davida Kirše, Radima Topiče, Lucii Stříbrskou a Viktora Šabackého.

bohdana-kabatova-2-150x150david-kirs-2-150x150radim_topicluckaviktor-sabacky-150x150

 

1) Zažil/a jsi při semináři nějaké AHA momenty, nějaká zásadní životní uvědomění?

2) Která jedna myšlenka/aktivita na semináři pro tebe byla zásadní?

3) Naplánoval/a jsi si už nějaké akční kroky, které se ti zrodily v hlavě, že chceš udělat?

thumbnail (1)thumbnail (2)thumbnail (5)

 

 

 

 

 

Viktor Šabacký:
Myšlenek je spousta, které utkvěly, ale vyčnívá mi z toho všeho momentálně jeden krátký příměr.

Představte si, že máte čtyřletého chlapečka a jdete s ním na zmrzlinu. Dítě je rádo že jde, což mu ale nebrání v tom, aby si cestou z cukrárny – oblizujíc se až za ušima – pyšně neslo svůj jeden kopeček zmrzliny.
Po deseti metrech chůze z cukrárny mu zmrzlina přepadne z kornoutu a skončí na zemi. Ouha. Velký křik, a tak jako správný rodič jdete zpátky do cukrárny to napravit. Najednou si chlapeček všimne reklamního plakátu, který vyobrazuje tři obří kopečky (přečtete si, že cukrárna nabízí štědrou akci 2+1 zdarma), a začne se sladké porce dožadovat. Vytáhnete peněženku a objednáváte 2+1…

Otázka na tělo nejen pro rodiče malých dětí: CO JE NA TÉHLE SITUACI ŠPATNĚ???
Odpověď tentokrát v kontextu peněz: Dokud nedokážete vesmíru, že zvládnete uřídit málo, nikdy vám nepošle víc.

 

A protože jsme se toho naučili opravdu hodně a chceme vám život nejen zjednodušovat, ale také doslova obohacovat, budeme vám v následujících týdnech předávat myšlenky a postřehy, které vás posunou dál, ať už jste milionáři nebo ne. Každý může být bohatý!