Ahoj milí dvanuláci! V pátek na setkání jsem vám slíbila, že Novinky budou a sliby se mají co? Plnit! Takže přeji příjemné počteníčko a krásný týden vám všem 🙂

 

SmartEmailing zákazníky rozmazluje čím dál víc

Začalo to nevinnou večeří v Praze, kde se u jednoho stolu sešli Markétka Danišová, Lukáš Pour, Katka Fišerová a Ivetka Kišová. Ovšem jak už to v mnoha případech setkání „jen tak“ bývá, společně s přátelskou atmosférou se dostavila inspirace a nový nápad. Smarťáci tak u stolu vymysleli, jak ještě víc rozmazlovat potenciální zákazníky SmartEmailingu a vzbudit v nic pocit důvěry. A co že je tou velkou věcí?

Lidem, kteří si zaregistrují testovací SE účet zdarma, zvoní ideálně do půl hodiny od registrace telefon. Na druhém konci se svými jemnými hlasy ozývají Katka nebo Markéta jako profesionální „vítačky“ a děkují zákazníkovi za registraci a přejí mu hezký den.

Myslím, že by nebylo od věci začít měřit ve SmartEmailingu novou metriku – počet případů vyraženého dechu u potenciálních zákazníků :-p

 

Praha přivítala 197 miliónových žen a 2 miliónové muže

20.-21.9. byla Marjánka v Praze svědkem další nezapomenutelné a velmi úspěšné události. V sále se sešlo téměř 200 žen a dva odvážní muži, kteří se zúčastnili víkendového semináře Miliónová žena.

Následující hesla jsou jediný způsob, jak vám celý seminář a pocity z něj dokážu přiblížit.

Zkrátka a jednoduše to byla miliónová událost a já pevně věřím, že ji pro velký úspěch v příštím roce opět zopakujeme. Atmosféru můžete nasát také z článku a fotografií z celé akce 🙂

2014_Milionovazena_175

 

Homo erectus…Homo sapiens…Femina fidentia

Když jsme u těch skvělých, báječných, krásných, něžných a miliónových žen, v projektu Ženy ženám se aktuálně skloňuje ještě jeden přívlastek: sebe-vědomá žena.

Společně s Ájou jsme připravily zbrusu nový víkendový seminář pod názvem Sebe-vědomá žena, jehož prodej jsme spustily minulý pátek. Jsem ze semináře nadšená a moc se na něj těším. Samozřejmě jste všechny ženy 2.0 na seminář srdečně zvány a moc ráda vás tam uvidím 🙂

Termín a místo konání: 8.-9.11.2014, AS Klub Brno

 

Dvě nové jehly v kupce sena

Mým skromným odhadem je to už více jak rok, co jsme začali dávat oblasti péče o zákazníky větší pozornost. Mezi jinými se tato pozornost projevila i v rozšíření týmu péče o zákazníky a technické podpory. S tím jak rosteme ovšem před nějakou dobou vznikla potřeba najít další lidi. David tehdy trefně pojmenoval, že hledáme jehlu v kupce sena. Tedy člověka, který bude motivovaný, zodpovědný a kontakt se zákazníky bude jeho vášní.

Nakonec jsme naši ne jednu jehlu, ale rovnou dvě 🙂 Jmenují se Jakub a Radim a v těchto dnech jsou oba zasvěcování do tajů Firmy 2.0 a jejich budoucí práce.

Radima Topiče měla většina z vás možnost poznat v pátek na firemním setkání. Sám vám v dalších týdnech a měsících o sobě určitě prozradí postupně více detailů, ale já si dovolím říct, že je to super ajťák s anténami naladěnými na naši vlnu. Aktuálně je představa, že Radim převezme podporu Platformy 2.0, respektive že bude člověkem, který se bude dobře orientovat ve všech našich třech klíčových aplikacích a poskytovat zákazníkům péči a podporu (i technickou), kterou budou potřebovat.

Dalším člověkem, s jehož jménem se začnete v naší interní komunikaci setkávat, je Jakub Kořínek. Kuba je taktéž velmi naladěný a sympatický klučina, který nás oslovil už o něco dříve v reakci právě na článek „Hledáme jehlu v kupce sena“. Sled událostí a potřeba najít někoho na pozici péče o zákazníky v Davidových vzdělávacích programech pak vyústily v domluvu s Jakubem.

 

Nová tvář affiliate v projektu Ženy ženám

Když jsme u těch nových tváří, je na místě zmínit ještě jednu novinku. I když….tvář, o které píšu, je spíše staronová (byť o jejím věku to ABSOLUTNĚ NIC nevypovídá :D). Jak víte, affiliate program v projektu Ženy ženám měla na starosti Stáňa. Před nedávnem se jednu jeho část jala uchopit Katka Střelcová, kde to však nakonec po vzájemně dohodě s Ájou úplně nedopadlo.

Slovo dalo slovo a v uplynulých týdnech převzala affiliate Ženy ženám pod svá zodpovědná a spolehlivá křídla jakožto affiliate manažerka Veronika Heraltová. Aktuálně se v této pro ni nové oblasti rozkoukává a zorientovává a já jí přeji hodně aktivních affiliate partnerů a hromady schválených konverzí 🙂

veronika-heraltova-2

 

Redakční sloupek Kamila Kabáta

FAPI se chystá na velké změny. V projektu panuje tvůrčí nálada, kterou doprovází silný záměr. Než abych se snažila věci sepsat já, přenechávám prostor Kamilovi, který si tímto v dnešních novinkách vysloužil vlastní sloupek :)))

Nadšený FAPI tým hlásí super energii a chuť představit nové věci

Chystáme

FAPI se nadechlo. Chce být nové, svěží. Ano, už jste se určitě doslechli uvnitř týmu o FAPI 2.0. To je naše vize jednoduché snové prodejní online aplikace. Čeká nás pár kroků – postavit spolehlivý a výkonný programátorský tým, zvizualizovat si vizi a nadchnout pro ni celý tým, naučit se něco o nových technologiích, na kterých bude FAPI 2.0 postaveno. Nechceme mít uspěchaný výsledek – FAPI 2.0 plánujeme přivést do světa v polovině roku 2015.

Ale nechceme nechat naše zákazníky čekat, a tak se připravuje balíček vylepšení FAPI v1.2. FAPI dozná změn zevnitř i zvenku.

FAPI v1.2 top funkce:

Napište mi, jak se vám to líbí. Ve FAPI týmu z toho máme husí kůži.

 

SmartEmailing jde s novou verzí do finále

U vývoje a aplikací ještě na chvilku zůstaneme. Ve SmartEmailingu to vře a na všech frontách panují horlivé přípravy na zveřejnění nové verze aplikace. To je úzce spojeno také s převedením všech stávajících zákazníků na tuto novou verzi.

Jak říká Vašek Růt: „Teď je to mega ladění s Davidem. Řeší se primárně detaily a změny v rozhraní, aby bylo víc sexy a jednodušší a úpravy ve SmartEditoru. Převedly se všechny crony, takže stávající klienti už běží na architektuře nové verze a ani o tom nevědí. Migrace přitom proběhla v pořádku.“

Možná vás bude zajímat i to, že v oblasti serverů u nás (a u Lukáše Poura) vyhrál Amazon, u kterého už Lukáš začal testovat a měli bychom na něj v budoucnu přejít.

Týme SmartEmailingu, ať jdou věci hladce a podle vašich představ. Vlastně ne. Ať jde všechno ještě líp, než si vůbec teď představit dokážete! 🙂

 

Legendární seminář Sebeláska se blíží k rekordu

Už tento víkend se 25.10. bude v Praze konat další, dnes už legendární, seminář Lucie Kolaříkové s názvem Sebeláska. K dnešnímu dni je přihlášeno neuvěřitelných 139 žen a podzimní termín tak má velmi blízko k pokoření rekordní hranice 150 účastnic.

Jako obvykle jste, milé ženy 2.0, Ájou a Luckou na seminář srdečně zvány 🙂

 

Boží koučink znovu otevřel své brány

Po úspěšném únorovém prvním běhu jsem se rozhodla v tomto roce otevřít podzimní běh mého koučovacího online programu Boží koučink. Vstoupit do programu je možné do 24.10. a první tréninkové video prvního modulu bude zpřístupněno hned v neděli 26.10.

Pokud jste Božím koučinkem na jaře neprošli a rádi byste, nebo si ho chcete jednoduše jen zopakovat, jste samozřejmě zváni 🙂

 

Svou duši obléká stále více žen

Kalendář Ženy ženám se akcemi a představováním nových produktů jen hemží. „Služebně nejmladší“ autorka Ženy ženám Táňa Havlíčková provedla v druhém říjnovém víkendu dalších 35 žen svým seminářem Oblékám svou duši. O tom, jak je seminář transformační, by mohla mnohé vyprávět i děvčata z našeho týmu 🙂

Kromě semináře je říjen pro Alici s Táňou měsícem dosažení ještě jednoho význameného milníku – spuštění prodeje Tánina e-booku s názvem 8 klíču k vaší duši aneb jak nosit to, co tělu i duši sluší. K e-booku se bude už tuto středu konat také webinář, tak si ho nenechte ujít! 😉

stylovy_klic

 

Připravte se na Polibek Afrodité

Ač nerada, možná teď trochu zklamu vás chlapy, kteří jste se přečtením nadpisu nadchli a zvídavě čtete dál. Tento článek je směřován totiž k ženám. Polibek Afrodité je opečovávací wellness pobyt, který na únor připravují a plánují Alice s Lucií Kolaříkovou. Už jen z názvu je zřejmé, že to bude báječná akce a já osobně se těším na další podrobnosti.

A pánové…pokud toužíte po polibku Afrodité, otevřete oči, rozhlédněte se a vyhledejte Afrodité, kterou máte doma 😉 :-*