„Jak by asi vypadal můj život, kdybych se měla už v 18 ráda? A kdybych věděla, že se mám mít ráda…“ zdánlivě řečnická otázka může znamenat rozdíl, který si možná ani nedokážete představit, ale udělá opravdu hodně!

Začátky jsou různé. Některé působí snadně, jiné jsou bolestivé a zdlouhavé. A často ty „skutečné“ začátky našich rozhodnutí, jsou mnohem dál než tušíme. Ale abychom došli, nebo spíš vůbec vyšli na cestu ke svým snům, musíme začít změnou sebe sama. V tom jsou si všechny začátky podobné.

Stanislava Mrázková – dnes plážová podnikatelka, autorka několika ebooků, mezi nimiž ten první a nejznámější je Jak napsat ebook, kde dává návod, jak to můžete i vy zvládnout během 14dní. Je autorka a hlavní aktérka knihy Podnikání z Pláže a stejnojmenného programu pro začínající podnikatele, kde odkrývá své know-how, které jí samotnou dostalo k životu, který toužila snít.

Teď už nemusí toužit, teď to žije. Žije svůj sen!

Ale před několika lety tomu tak nebylo. Nenáviděla se… Její vztahy nestály za moc, měla neustále pocity viny jako matka i žena, a její hlavní program byl „Nejsem dost dobrá!“

Prolomit ho, včetně strachu, který s tím byl spojen, bylo zlomovým okamžikem v jejím životě…

A kdy začnete žít svůj sen?

 

banner-milionova-zena