A možná by to mohlo být i „Přišly – pomohly – zvítězily“. Pomáhání nám totiž dává smysl. Začít není nikdy dost brzo, a tak jsme začali  v adventním čase.
Dvě ženy – jedna výzva. Přijaly ji a pokořily – tak nějak něžně… vánočně… žensky.

Jeden prosincový den strávily dvě projektové manažerky Firmy 2.0 daleko daleko od počítačů, aplikací, emailů a celkově se prostě odpojily od sítě a napojily se na úplně jinou síť. Stanuly tváří tvář výzvě pomáhat… Když jsem se ze nimi vypravila, abych udělala pár fotek a „obhlídla situaci“, musím říct, že jim to tam ve stánku mooooc slušelo. Usmívaly se, hýřily dobrou náladou a vlídným slovem, prostě byla radost u nich spočinout.

Na stánku Motýlka

Věřím, že tohle byla jen část jejich úspěchu. A tak potvrzuji na svou vlastní čest: „Nejsou z cukru!“. Jedno je ale jisté: nejen, že strávily den užitečně, ale i produktivně, protože z kuloárů jsem se dozvěděla, že prý snad udělaly prodejní rekord! A to potěší dvakrát. Proto jsem jim položila dvě skoro zásadní otázky, abych z nich nenápadně dostala něco, co se bude hodit nám všem.

 

Jaké to je prodávat tváří tvář?

Katka Fišerová Katka Fišerová: „Super. Připadala jsem si jako Ježíšek:)

Každému, kdo nakoupil, jsem ze svého taky přidala nějakou drobnost pro radost.
Mám to ráda. Usmíváte se na lidi, oni se usmívají na vás. Letos jsem se nějak pořád nemohla dostat do vánoční atmosféry a prodej na stánku mě do ní dostal perfektně :)“

 

Petra Svobodová Petra Svobodová: „Pro mě osobně je prodávání tváří v tvář ještě lepší než online. Mám ráda osobní kontakt s klientem, kdy mohu vnímat člověka všemi smysly
a promluvit si s ním o tom, co se mu líbí a nelíbí, co by si přál apod. Pokud věřím ve službu nebo produkt, kterou nabízím, tak je pro mě prodej daleko příjemnější.

Popravdě propagovat něco, čemu nevěřím, bych stejně nedokázala. Mohu říct, že mám to štěstí, že se mohu postavit za produkty Firmy 2.0 sebevědomě a s dobrým pocitem. Se stejným dobrým pocitem se mi prodávalo (pomáhalo) na vánočním stánku, kde jsme byly s mojí kolegyňkou Kačkou Fišerovou jako dobrovolnice pro neziskovou organizaci Motýlek.“

 

Zkusily jste nějaké on-line triky a jak fungovaly?

Katka Fišerová Katka Fišerová: „Triky:) no nevím, jestli jsou to triky, ale uvědomila jsem si pár věcí.

Když jsem přišla na stánek a pracovnice Motýlku mi říkala, co všechno se neprodává, a že to tedy zlevnila, měla jsem nutkavou potřebu všechny ceny vynásobit dvěma a zdražit je:) A tím jsem taky začala. V průběhu odpoledne jsme pak vyzkoušely akce tipu jedna svíčka za 60 Kč při koupi dvou a více jedna jen za 35 Kč.

Také jsme zkusily 2 za cenu 1, škrtnutí původní ceny a zobrazení nové „jako že levnější“. Brala jsem to jako hru, ve které nebylo co zkazit. Takhle vnímám online prodej i offline svět. Je to život = hra, která nemá pravidla. Ty si vytváříme pořád jen my ve své hlavě.

A jak to dopadlo? Skvěle! Fungovaly všechny akce 🙂 Prodaly jsme plnou krabici dárkových balíčků se svíčkou, které prý nebylo možné vyprodat 🙂 Paráda.“

 

Petra Svobodová Petra Svobodová: „Zkusily jsme si vytipovat dle nás nejzajímavější produkt a skrz ten přitahovat lidi ke stánku. Umístily jsme ho doprostřed stánku a nabízely ho jako první, když někdo chtěl nějaký pěkný dáreček za dobrou cenu.

Prodávaly jsme jej výhodněji při koupi dvou a více kusů. Tato technika nám dobře fungovala a prodaly jsme všechny kusy tohoto dárečku, takže jsme pak musely určit jiného favorita, kterého jsme vyzdvihovaly.

Žádné online techniky jsme neuplatňovaly, vsadily jsme na náš milý úsměv, příjemné popovídání s lidmi a na to, že lidé rádi podpoří dobrou věc a zároveň získají originální dáreček z dílny organizace Motýlek.“

Ještě pár fotek, pro dokreslení atmosféry 🙂

… mám jeden vhled, který jsem si uvědomila. Absolutně jsem nezaznamenala „pocit konkurence“. Stánků tady bylo hafec. Vedle nás dokonce prodávali stejné svíčky jako my, resp. my měli jeden typ a oni jich měli asi 20 🙂 … ale stejně jsme byli všichni na jedné lodi.

Když si potřeboval někdo odskočit, pohlídali jste mu stánek. Dostala jsem palačinku a kafíčko z vedlejšího stánku a vzájemně jsme si nakoupili u okolních stánků drobnosti pro radost. Rozhodně jsem si celý ten den dokonale užila.

A právě ten vhled o (ne)konkurenci bych ráda přenesla do online světa.
Jak? To zatím absolutně nevím 🙂

– Kateřina Fišerová

Je pátek, devět hodin ráno, spousta práce přede mnou – facebook, články atd… Navíc nemám sbaleno, napečeno, nejsem vyspalá, ale po poledni hodím batoh na záda, dojedu ke KFC na Čerňáku, nasednu do auta a všechny starosti nechám tady, doma. Ty dva dny v Polsku si chci maximálně užít. To je můj jediný plán na vánoční víkend Firmy 2.0.

(Pokračování textu…)

Přestože počasí za okny vůbec nepřipomíná prosinec z obrázků Josefa Lady a teploměr viděl mrazíky maximálně tak v televizi, přesto všechno, ať chceme či ne, za 8 dní tu máme Štědrý den. Jak štědrý bude, možná přemýšlíte už nějaký ten pátek. A možná už jste v koncích, protože nevím jak vy, ale čím jsem starší, tím míň si toho přeju od Ježíška, a víc si toho chci nadělit sama kdykoliv jen to je možné. Zkrátka prožívat takové vánoce po celý rok.

Když hledám tip, čím bych podarovala ženy a dívky ve svém okolí, nechám se inspirovat podobně naladěnými lidmi a tak si vždycky uvědomím, že ty neskutečné vánoce  nejsou nic nedosažitelného a že je to jen o tom, vědět co kdo chce a pak se nebát to plnit do té míry, jak je to jen možné. A to nejen na vánoce.

Pro inspiraci a tip jaký vánoční dárek vybrat pro ženu,  jsem oslovila ženskou část týmu Firmy 2.0 s otázkou:

Co by vám na vánoce udělalo skutečně neskutečnou radost?

Katka FišerováKatka Fišerová

Skutečně neskutečnou radost by mi udělala spokojenost našich zákazníků.
Teď před Vánoci jsme pro ně připravili novou verzi aplikace se spoustou nových funkcí a já bych byla moc šťastná, kdyby si ji dokázali užít.
Kdyby její přednosti vyzkoušeli ještě před Ježíškem a mohli si tak vychutnat klidné svátky. Celý tým, a především jeho vývojová část, pracovala na jejím spuštění dnem i nocí. A my všichni z ní máme skutečně neskutečnou radost.

Moc bych si přála, aby stejný pocit ochutnali i naši klienti.

 

Markéta DanišováMarkéta Danišová

Týden na chaloupce v horách, off, zasněžená tak, že se nikam nedostanu autem, jsem tam SAMA, jen se sebou a bez výčitek svědomí, maluju, tvořím rukama, čtu si a přemýšlím… a chci tam pec a saunu a svoje kočky 🙂

 

Alice KiršAlice Kirš

Letošní Vánoce, víc než kdy jindy, vnímám důležitost vztahů. Je to proto, že poslední dva měsíce je v mém životě opět můj tatínek, se kterým jsem se 5 let neviděla.

A skutečně neskutečnou radost (byť mi to ještě úplně nedošlo) mi udělalo právě dnešní setkání. Potkali jsme se u tatínka v nemocnici celá rodina: bratr, sestra i maminka. Cítila jsem velkou vděčnost za tuhle byť jen krátkou chvíli. Mám fakt Veselé Vánoce 🙂

 

Markéta MálkováMarkéta Málková

Úspěšně dokončené věci, které mám ještě přes sebou, a jít do Nového roku s čistým stolem.

Zasněžené Vánoce, lehký mrazík, procházky v přírodě, hodně pohádek u vyhřátého krbu, postavený sněhulák se synem a pracovna zamčená na 2 západy :))

 

Bohdana KabátováBohdana Kabátová

Když se zasním, tak skutečně neskutečnou radost by mi udělalo, kdybych si na Štědrý den mohla vychutnat teplo z ohně rozdělaného v domácím krbu. Ten je zatím v našich hlavách a postupně se začíná zhmotňovat, tak to asi nestihneme. Ale kdyby to nějakým mávnutím kouzelného proutku šlo, představa rozbalování dárků s mými milovanými u rozehřátého krbu se mi opravdu líbí 🙂

A když tak o tom píšu, tak jsem dostala nápad, který zrealizuji. Až přijde okamžik prvního zatopení v krbu, připravím pro každého doma u této příležitosti na oslavu nějaký malý dáreček. Tím svou představu naplním, byť v jiném termínu 🙂

 

Katka SvobodováKatka Svobodová

Neskutečnou radost mi udělá, pokud všechno do vánoc zvládnu a dosyta se před Štědrým dnem vyspím. A doufám, že se dobře prospím i pár dní potom, abych načerpala tak dlouhodobě chybějící energii… a inspiraci. Na letošní svátky mi udělá radost dobře ustlaná postel 🙂

 

A co by udělalo ty vaše vánoce neskutečné?

Rozvoji byznysu a online podnikání se věnujeme už nějaký ten pátek. Živí nás a jsme v něm fakt dobré. Ano, píši dobré. Tento článek totiž píšu za ženy z Firmy 2.0. Daří se nejen nám, ale i našim klientům, kterým pomáháme. Baví nás to.

Rozhodly jsme se to tentokrát zkusit i jinak.

 

Vyrazíme do offline světa

Budeme prodávat výrobky, které nejsou ani aplikace ani info produkty. Budeme prodávat krásné věci, na které si můžete sáhnout, a které s námi nemají nic společného.

A to bychom nebyly my, kdybychom jen prodávaly. My při tom totiž budeme především POMÁHAT.

V pondělí 15.12.2014 od 8:00 do 19:00 najdete projektové manažerky SmartEmailingu a MioWebu – Katku FišerovouPetru Svobodovou – prodávat společně na vánočních trzích v Praze na Náměstí míru ve stánku neziskové organizace Komunitní centrum Motýlek.

Výzva - pomáháme neziskovkám

Proč? To není ta správná otázka. Lepší otázkou je: „Proč ne :-)“

Přijďte si užít nefalšovanou předvánoční atmosféru a vybavit se na Ježíška na jednom z nejkrásnějších pražských trhů! Ve stánku s číslem 28 😉 kromě nás najdete kouzelné výrobky dětí, rodičů a dobrovolníků komunitního centra. Medové svíčky, svíčky s potiskem, malé keramické ozdoby, ozdobičky z korálků, papírové taštičky a spousty drobných dárečků, které potěší.

Každý, kdo podpoří Motýlek, od nás dostane dárek!

Vážně nás baví dělat radost. Přijďte a zažijete to na vlastní kůži. Co myslíte, dáme to? Nebo jsme holky z cukru, co to v drsném offlinu nedají? 😀

Přijďte, těšíme se na vás! Najdete nás u stánku č. 28.
ec9e5d4418cddeb916f54861fa51abb5_XL

 

Komunitní centrum Motýlek je pražská nezisková organizace, která sídlí na Černém mostě a věnuje se několika oblastem. Především pomáhá rodinám dětí s handicapy žít normální a pohodový život bez omezení. Provozuje nízkoprahový klub pro děti a podporuje sociálně slabé rodiny s dětmi na Černém mostě.

Na dvoudenní živé akci Pavla Říhy a Tomáše Lukavce: Totální zlom – Rozhodnutí koupit, jsme měli tu čest zasednout úplně vzadu. Ne snad proto, že bychom nechtěli být vidět. Naopak! Přijeli jsme předvést on-line nástroje, které každý podnikatel, bez ohledu na to, zda prodává služby či produkty, potřebuje, pokud o něm má být na internetu vědět.

Dvakrát měř a jednou řež!

Přípravy probíhaly v hektickém stylu, neboť kontakt na milou organizátorku Alenu jsme dostali až pár dní před akcí.

Večer před odjezdem nebylo tak úplně jasné, zda se mi podaří složit naši reklamní stěnu. Zvládnout to v jednom není tak úplně easy task, a tak jsem musel povolat na devátou večerní posilu v podobě své čtyřleté dcery, která šikovně lepila magnetické příčky, a kolegyni Jitku, se kterými jsem generálku nakonec úspěšně zvládl.

Příprava reklamní stěny

I proto jsme den na to byli s Radimem trochu nemile překvapeni, když v sále bylo tak málo místa, že jsme se ani neobtěžovali vytahovat stěnu z auta 😉 V druhém hotelu, dvoudenní akce se totiž konala každý den na jiném místě v Praze, už však svoje uplatnění našla, a my ji postavili, za obdivného potlesku kolemjdoucích, kteří nic takového dosud neviděli, za rekordních 10 minut! Výsledek zaujal natolik, že první vizitky jsme rozdali právě proto, že se někteří zajímali kolik taková věc stojí a kde se dá sehnat 😉
Kdoví, možná náš příští podnikatelský záměr? 😉

 

Rozbalili jsme to

Náš prodejní stánek se stěnou, novým roll-upem made by Dolo a Jitčiným iMacem na kecpultu, kde běžela animovaná prezentace Platformy, budil suverénně největší pozornost v sále – samozřejmě až po Tomáši Lukavci, který na pódiu opravdu zářil.

(Příběh téhle prezentace bych nerozmazával, vydal by na samotný článek. Za vše mluví, že jen hodinu jsem zjišťoval, co kde jak v aplikaci funguje :D)

Samotný obsah semináře byl nad má očekávání. Pavel předal hodně praktických informací a Tomáš dělal dobrou show. Musím říct, že oba kluci se výborně doplňují.
V sobotu Pavel navíc skvěle propagoval naše produkty (díky!), a tak na nás s Radimem, při druhém coffee breaku, stála fronta.

On-line vstup měl i David Kirš z Ameriky, se kterým se, přes technické potíže, podařilo po delším čase spojit, aby nám však definitivně vypadl zrovna v momentě, kdy prezentoval Platformu. I tak ale stihl předat spoustu inspirace a zájem o naše produkty už jsme s Radimem zvládli sami.

Náš stánek na akci Totální zlom

 

Závěrem

Jsme tým a není to výjimka ani na akci, kde prezentujeme Firmu 2.0 zdánlivě jen ve dvou. Všem, kteří přispěli svou pomocí, radou, prací a zůstali „neviditelní“ patří pár slov díků – jmenovitě:

Největší dík patří Radimovi Topičovi za obětavé vyzvednutí roll-upu na nádraží i přes sádru na ruce (na kterou jsem zapomněl) a megapodporu na akci.

A speciální dík firmě Amos Repro za jejich vytištění a doručení nočním expresem do Prahy na Hl.n a organizačnímu týmu akce Totální Zlom, který byl moc vstřícný (všech 15 (!!!) organizátorek a hostesek se na nás mile usmívalo)…

A díky patří i skvělé slečně fotografce Petře Hanákové 😉

Mačety netřeba! Panika je zbytečná!
19.11.2014 proběhla historicky první konference on-line marketingu v ČR s jasným cílem: podívat se na zoubek on-line marketingu v širším měřítku a zorientovat se v té spletité džungli s přehledem a lehkostí.

Na INTERNET JUNGLE 2014 v Praze vystoupilo 20 řečníků ve čtyřech blocích – sociální média, kampaně & reklama, obsah (je král!) a inspirace. A my tam byli taky! Okolo oběda všichni hladověli po informacích, a tak to Kateřina Fišerová vzala pěkně od podlahy a ukázala jak randit se zákazníky.

 

„Velké množství firem se honí za neustále novými trendy a postupy, jak díky e-mailingu více prodávat. Zvláště pokud naslouchají některým reklamním agenturám, které se právě novými trendy živí, a na rozdíl od klientů, mají čas je sledovat a tvořit…

90 % českých firem nezvládá základy e-mailingu. A bez znalostí „e-mailingové základky“ Vám budou nejdokonalejší a nejpromyšlenější cool strategie jednoduše k ničemu…“

Tak to je!

Jak to změnit? Jak se zařadit mezi těch 10% firem a posunout své podnikání?
Právě o tom byla Katky prezentace, kde odpověděla na nejpalčivější PROČ.
A abyste o nic nepřišli, vše najdete v novém článku 5+1 důvod, proč jsou české firmy single!

Atmosféru konference můžete načerpat z krátkého videa
„Naše 3 vteřiny slávy“ si užijete v 1:19 😀

foto by Blue Events

Je pátek ráno a já právě celá uřícená dosedám do hebké modré sedačky vlaku EuroCity směr Brno. Je pátek a já jedu vstříc exkluzivnímu setkání exkluzivních klientů Firmy 2.0. Jen Ti nejvěrnější se s námi dnes mohou setkat a zažít co ještě nezažili 🙂 A my s nimi.

Dostávám nové firemní tričko. Je lehce přiléhavé a v sexy černé barvě. Má i nový slogan. Wow. Cítím se mezi všemi těmi tvářemi, které z větší části znám z internetu skrz jejich projekty a blogy, trochu nepatřičně. Oni jsou „ti byznysmeni“. Přesto si jako správná Hvězda umím užít svých 10 vteřin pozornosti – stačí si oblékat tričko trochu dýl a pak se v něm před zraky celé skupiny předvést, než si vyhlédnu to pravé místo v kruhu, dosednu a užiji si společného přivítání a otevření dnešního dne z úst Davida Kirše. Nepochybuji, že to bude magic.

VIP Day 2014

Jsme plni očekávání – bez rozdílu

Po vzoru Indiánů máme speciální hůlku pro mluvení. Kdo ji má – mluví. Kdo nic nedrží, nejen že mlčí, ale hlavně naslouchá.To je totiž to hlavní, o co bychom se měli snažit, abychom z dnešního dne získali maximum.
„Vykročte z komfortní zóny“ vyzývá nás Tereza Kalinová, jenž nás spolu s Martinem Černohorským bude provázet programem. Společně s nimi se o rozproudění všech mozkových závitů postará ještě Vladimír Smutný. Skvělá kombinace profíků. A jsou jen pro nás!

Hůlka putuje na první okružní jízdu. Já začínám… Uf, jsem upovídaná, takže dnes krátce. A hned poslouchat ostatní. Seznamovací kolečko dá poznat s kým kdo má tu čest. Je to neuvěřitelné – velmi zajímavá směska tradičních i info podnikatelů a s nimi jejich příběhy, změny a vize i vítězství. Nejednoho firmáka v tuhle chvíli hřeje u srdíčka slyšet jak jim naše nástroje pomáhají v byznyse. Jak ulehčují a zrychlují komunikaci s jejich zákazníky a dávají podnikání řád, přehlednost a hlavně zjednodušení. Každým dalším sdílením cítím, že vize o Šťastném Česku, kterou David zmiňoval na začátku, snad opravdu začíná právě dnes a tady.
A je v tom báječné souznění očekávání i bázně.

VIP Day Firmy 2.0

Sdílej a naslouchej!

Během dne vzniká několik kruhů, ze kterých si každý vybírá to, k čemu ho srdce táhne. Ať už jde o Vědomé podnikání, Psychologii prodeje či Ženskou energii v podnikání… Po obědě si vybíráme témata z vlastních návrhů a už jen ten proces je neuvěřitelně zajímavý. Vidět co koho „trápí“ a oslovuje, a pak se v tu správnou chvíli rozhodnout, co se chci skutečně dozvědět a ustoupit z vlastních představ silnějším tématům…

Proces volného sdílení vlastní poznatků a naslouchání probíhal vždy v kruhu, mezi nimiž se dalo volně přecházet, tak jak témata plnila naše očekávání. A přestože jsme se ještě před několika hodinami neznali, proudily k nám od ostatních velmi výživné a neuvěřitelně trefné reflexe a sdělení, která nejednoho zasáhly mnohem hlouběji než jen do sféry byznysu. To je autentická síla kruhu, jsme naladěni. Je to opravdu výjimečný den.

I takové dny ale jednou končí.
V pozdním odpoledni se přesouváme k volné zábavě ven nad vonící prasátko. Živě diskutujeme, dolaďujeme svá přátelství nebo spolupráci, a necháváme doznívat tichou vlnu inspirace, do které jsem se během dne zapředli.

 

***

Dnes sice prší, ale letmá myšlenka na páteční setkání mi vyvolává úsměv na tváři a zvláštní spokojenost v srdíčku. Pokud něco podobného zažívá byť jen polovina těch, kteří se na VIP Day 2.0 potkala, tak je to přesně to MAGIC, o které se chceme dělit a nekonečně ho duplikovat.

Díky za skvělé setkání…

Díky, že jste v tom s námi…

Měsíc s měsícem se sešel a já zase pátrala po tom nejbestovnějším zpestření pro vaše prázdninové dny.
Alespoň na chvíli získáte pocit, ten nepolapitelný dojem, že můžete porozumět ženské duši…
Cha, konec pohádkám 😉 Začtěte se do toho nejlepšího. Prověřeno tisíci – nejen ženských – očí.

Vezměte se do vlastních rukou!
Tělo je úžasný „obal“ duše. Obal, který má své vlastní touhy a potřeby: a ty se musí krmit. Nejen potravou fyzickou, ale i dotekem. Láskyplným, jemným a co nejlaskavějším.
A stejně jako tělo špatně krmené nekvalitní stravou, i tělo bez doteků nekvete. Uznejte sami, jak těžce a zpomaleně se cítíte po smažených, mastných jídlech a jak prázdní jste bez objetí a pohlazení.
Dotek je skutečně léčivý, a nemusíte být „léčitel“. A pokud není pohlazení od partnera, protože právě žádný není, o své vlastní tělo se můžeme s chutí postarat sami.
Dokonce musíte! Protože ten, kdo je nejvíce zodpovědný za naši psychiku, jsme my sami!
Nemám pravdu?

cervenec_sebeuspokojeni_a_zena

Dva roky prázdnin
Určitě znáte román Julesa Verna líčící příběh skupiny kluků, kteří ztroskotají na ostrově a výlet se tak protáhne na dva roky. Ty dva roky společně žijí a fungují na ostrově tak, že každý dá ze sebe to nejlepší a díky tomu si vybudují fungující osadu.
Před dvěma lety vyplula taky jedna „výletní loď“. Na palubě byly skvělé a silné ženy, které spojily své schopnosti a dovednosti v jednu vizi, aby přinesly jiným ženám vítr do plachet.
Tisíce žen a desítky tisíc fanoušků oslovených přes Facebook, on-line programy, DVD, živými setkáními a semináři. Řeknu Vám: „Je to síla!“

cervenec_co_vse_se_da_stihnout

Změní vám to život!
Máte rádi výzvy? Já je miluju. Ne, že by se člověk sám o sobě nebyl schopen změnit, ale když se tomu dá jasný směr, rozbalíte plány a víte jak a kam dojít, jde to prostě tak nějak líp.
Častokrát nemusí jít o obrovské kroky, i když to tak mohlo vyznít. Dát si závazek a měnit postupně věci, co nás štvou, nebo nejsou tolik přínosné, se může stát běžnou součástí našeho života. Návykem, kterým si život děláte den za dnem lepší a hezčí.
A že častokrát ty nejmenší drobnosti mění váš život nejvíc, o tom snad ani není pochyb.
Stačí pár minut každý den a mohou se dít zázraky. Stačí jen začít!

cervenec_5_malickosti_ktere_zmeni_zivot

Můžete VŠE, co chcete!
Znáte ty okamžiky, kdy se cítíte totálně pod psa. Naprosto bez úcty k sobě samému, naprosto nepoužitelně, vyčerpaně a zbytečně. Někteří takové chvilky zažívají opravdu jen jako okamih. Jiní se v nich utápí den co den, bez vidiny konce a světlého zítřku. Maximálně tak světla na konci tunelu.
Můžete stále čekat, co se změní „tam venku“ a až vás druzí přijmou a pochválí, uznají vaši hodnotu. Anebo je předběhnete.
Sami sebe pochválíte, budete hrdi na to, co děláte, i když chybujete. Budete v sobě a ve svém životě hledat to, co opravdu umíte a kdy jste něco dokázali, něčeho dosáhli.
Čím víc budete trénovat, tím snadněji vše najdete a pak se může svět stavět na hlavu a odrážet ušima, a vy budete vědět, že „JSTE DOBŘÍ!“
A pokud ještě ne, tak šup šup, sepište si to všechno na papír…

cervenec_nejste_dost_dobra

Co dělá nejvíc ženu ženou?
Položili jste si někdy takovou otázku? V čem jsou ženy silné a co je dělá tím ženštější, čím více to „něco“ projevují?
Mohou to být emoce, samotné ženské bytí, to, že jsou sami sebou, že si důvěřují, že jsou v harmonii ve své duši, že jsou si vědomé svého těla a intimity, vědomé sebe samé jako ženy.
Ať to pojmenujeme jakkoliv, každá žena má „to něco“, co jí dělá ženštější a unikátní ve své ženskosti.
Podle mne dělá ženu nejvíc ženou její křehká duše a nezdolná síla překonávat každodenní překážky, i navzdory sama sobě – svému strachu…

cervenec_co_dela_zenu_zenou

Už jste někdy slyšeli novodobé rčení, že kdo podniká a není na webu, jako by nepodnikal? Jára Cimrman v tom má celkem jasno – Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme proti tomu protestovat, ale je to asi tak jediné, co s tím můžeme dělat.

Dnešní klienti hledají na webu v podstatě všechno a pokud tam nenajdou nás, najdou tam konkurenci. A často tam najdou konkurenci i v případě, že tam najdou i nás.

Co s tím a jak se odlišit? Jak nemít tuctový web, ale milionový web? 🙂 Co odlišuje úspěšné webové stránky od tuctových, neoriginálních a často nefunkčních webů? A jak za milionový web neutratit majlant a nestrávit na něm stovky hodin?

Pokud jste se ještě nezaregistrovali na chystaný výukový webinář zdarma Davida Kirše Jak za 48 hodin vytvořit milionový web, máte ještě možnost. Tento webinář bude skvělý a já osobně se na něj moc těším. David totiž půjde velmi konkrétně k věci, získáte řadu velmi užitečných vhledů na tvorbu moderního a funkčního webu a v přímém přenosu uvidíte, jak si takový web můžete vytvořit sami – bez programátora, bez grafika, bez drahé agentury.

Webinář se chystá 6. srpna 2014 ve 20:14 a zaregistrovat se na něj můžete tady.

David Kirš mi před pár dny připomněl jedno moudro režiséra Miloše Formana – „S životem se nedá dělat nic jiného než ho žít a kecat o něm.“ A já tomuto moudru dávám za pravdu. Mám totiž pocit, že když člověk ujde ve svém životě nějakou cestu, naučí se na ní něco důležitého, posune se a pak svou cestu sdílí, tak ta cesta má pak mnohem větší smysl, než kdyby si ji nechal pro sebe. Tahle myšlenka mě dlouhodobě vede právě ke sdílení příběhů mých. 

Na jaře tohoto roku jsem napsala eBook Z vystresované matky podnikatelkou z pláže za 1 rok, 3 měsíce a 10 dní, který byl původně určen pouze jako bonus ke knize Cyklická žena.

ebooksmV září chystáme ve čtveřici David Kirš, Alice Kirš, Bohdana Kabátová a já seminář Milionová žena a tak jsem se tento eBook rozhodla nyní na pár týdnů sdílet veřejně právě v rámci tohoto projektu, protože můj příběh může být inspirací pro mnohé další lidi, kteří váhají, jestli se pustit na cestu podnikání nebo ne.

Možná se poznáváte na na následujících řádcích…

Možná už jste už podnikat začala a měla velké sny a plány. Místo toho teď máte někdy pocit, že mezi firmou a rodinou lítáte jako hadr na holi a místo peněz, času a žití vysněného života dřete střídavě na několika frontách. A nebo se bojíte vůbec začít, protože máte pocit, že podnikání není med, nebo vůbec nevíte, v čem byste podnikala. A přitom to může být i jinak.

Rozhodnout se k podnikání nebo k zásadním změnám v rámci současného podnikání, to může být těžký krok z komfortní zóny. A tak jsem se rozhodla sdílet pro všechny milionové ženy svůj příběh.

Bez obalu. Tak autenticky, že i můj muž byl překvapen po jeho přečtení detaily, které ještě neznal. Příběh velmi osobní i podnikatelský. Možná je v něm něco, co pomůže právě Vám k vykročení k tomu, abyste měli ve svém životě více svobody, radosti a naplnění, třeba právě díky podnikání.

eBook je po omezenou dobu možné stáhnout zdarma zde >>

PS: Muži prominou, ale eBook je psán původně pro ženy a v ženském rodě, ale i tak v něm určitě najdete i vy inspiraci 🙂