Kategorie: Podnikáme srdcem

Offline výzva: Přijaly – prodaly – zvítězily!

A možná by to mohlo být i „Přišly – pomohly – zvítězily“. Pomáhání nám totiž dává smysl. Začít není nikdy dost brzo, a tak jsme začali  v adventním čase.
Dvě ženy – jedna výzva. Přijaly ji a pokořily – tak nějak něžně… vánočně… žensky.

Jeden prosincový den strávily dvě projektové manažerky Firmy 2.0 daleko daleko od počítačů, aplikací, emailů a celkově se prostě odpojily od sítě a napojily se na úplně jinou síť.


Přečíst celý článek

Vánoční setkání 2.0: Jak zhmotnit svá přání

Je pátek, devět hodin ráno, spousta práce přede mnou – facebook, články atd… Navíc nemám sbaleno, napečeno, nejsem vyspalá, ale po poledni hodím batoh na záda, dojedu ke KFC na Čerňáku, nasednu do auta a všechny starosti nechám tady, doma. Ty dva dny v Polsku si chci maximálně užít. To je můj jediný plán na vánoční víkend Firmy 2.0.

 
Přečíst celý článek

Inspirace: Neskutečné vánoce očima žen

Přestože počasí za okny vůbec nepřipomíná prosinec z obrázků Josefa Lady a teploměr viděl mrazíky maximálně tak v televizi, přesto všechno, ať chceme či ne, za 8 dní tu máme Štědrý den. Jak štědrý bude, možná přemýšlíte už nějaký ten pátek. A možná už jste v koncích, protože nevím jak vy, ale čím jsem starší, tím míň si toho přeju od Ježíška, a víc si toho chci nadělit sama kdykoliv jen to je možné. Zkrátka prožívat takové vánoce po celý rok.


Přečíst celý článek

Výzva: Dokážeme to i offline?

Rozvoji byznysu a online podnikání se věnujeme už nějaký ten pátek. Živí nás a jsme v něm fakt dobré. Ano, píši dobré. Tento článek totiž píšu za ženy z Firmy 2.0. Daří se nejen nám, ale i našim klientům, kterým pomáháme. Baví nás to.

Rozhodly jsme se to tentokrát zkusit i jinak.

 

Vyrazíme do offline světa

Budeme prodávat výrobky, které nejsou ani aplikace ani info produkty.


Přečíst celý článek

Totální zlom: Pohled z poslední řady

Na dvoudenní živé akci Pavla Říhy a Tomáše Lukavce: Totální zlom – Rozhodnutí koupit, jsme měli tu čest zasednout úplně vzadu. Ne snad proto, že bychom nechtěli být vidět. Naopak! Přijeli jsme předvést on-line nástroje, které každý podnikatel, bez ohledu na to, zda prodává služby či produkty, potřebuje, pokud o něm má být na internetu vědět.

Dvakrát měř a jednou řež!

Přípravy probíhaly v hektickém stylu, neboť kontakt na milou organizátorku Alenu jsme dostali až pár dní před akcí.


Přečíst celý článek

Internetová džungle 2014: My randíme a co vy?

Kateřina Fišerová - Internet Jougle 2014

Mačety netřeba! Panika je zbytečná!
19.11.2014 proběhla historicky první konference on-line marketingu v ČR s jasným cílem: podívat se na zoubek on-line marketingu v širším měřítku a zorientovat se v té spletité džungli s přehledem a lehkostí.

Na INTERNET JUNGLE 2014 v Praze vystoupilo 20 řečníků ve čtyřech blocích – sociální média, kampaně & reklama, obsah (je král!) a inspirace. A my tam byli taky! Okolo oběda všichni hladověli po informacích, a tak to Kateřina Fišerová vzala pěkně od podlahy a ukázala jak randit se zákazníky.


Přečíst celý článek

VIP Day 2.0 – exkluzivní zápisek výjimečného setkání

Je pátek ráno a já právě celá uřícená dosedám do hebké modré sedačky vlaku EuroCity směr Brno. Je pátek a já jedu vstříc exkluzivnímu setkání exkluzivních klientů Firmy 2.0. Jen Ti nejvěrnější se s námi dnes mohou setkat a zažít co ještě nezažili 🙂 A my s nimi.

Dostávám nové firemní tričko. Je lehce přiléhavé a v sexy černé barvě. Má i nový slogan. Wow. Cítím se mezi všemi těmi tvářemi, které z větší části znám z internetu skrz jejich projekty a blogy,


Přečíst celý článek

Bestovní červenec: Co četly Krásky!

Měsíc s měsícem se sešel a já zase pátrala po tom nejbestovnějším zpestření pro vaše prázdninové dny.
Alespoň na chvíli získáte pocit, ten nepolapitelný dojem, že můžete porozumět ženské duši…
Cha, konec pohádkám 😉 Začtěte se do toho nejlepšího. Prověřeno tisíci – nejen ženských – očí.

Vezměte se do vlastních rukou!
Tělo je úžasný „obal“ duše. Obal, který má své vlastní touhy a potřeby: a ty se musí krmit.


Přečíst celý článek

Překvapivé: Jára Cimrman má svůj názor i na Milionový web

Už jste někdy slyšeli novodobé rčení, že kdo podniká a není na webu, jako by nepodnikal? Jára Cimrman v tom má celkem jasno – Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme proti tomu protestovat, ale je to asi tak jediné, co s tím můžeme dělat.

Dnešní klienti hledají na webu v podstatě všechno a pokud tam nenajdou nás, najdou tam konkurenci. A často tam najdou konkurenci i v případě, že tam najdou i nás.


Přečíst celý článek

Stáňa Mrázková odhaluje dosud nezveřejněné detaily své cesty k podnikání z pláže

David Kirš mi před pár dny připomněl jedno moudro režiséra Miloše Formana – „S životem se nedá dělat nic jiného než ho žít a kecat o něm.“ A já tomuto moudru dávám za pravdu. Mám totiž pocit, že když člověk ujde ve svém životě nějakou cestu, naučí se na ní něco důležitého, posune se a pak svou cestu sdílí, tak ta cesta má pak mnohem větší smysl, než kdyby si ji nechal pro sebe. Tahle myšlenka mě dlouhodobě vede právě ke sdílení příběhů mých. 


Přečíst celý článek