David Kirš mi před pár dny připomněl jedno moudro režiséra Miloše Formana – „S životem se nedá dělat nic jiného než ho žít a kecat o něm.“ A já tomuto moudru dávám za pravdu. Mám totiž pocit, že když člověk ujde ve svém životě nějakou cestu, naučí se na ní něco důležitého, posune se a pak svou cestu sdílí, tak ta cesta má pak mnohem větší smysl, než kdyby si ji nechal pro sebe. Tahle myšlenka mě dlouhodobě vede právě ke sdílení příběhů mých. 

Na jaře tohoto roku jsem napsala eBook Z vystresované matky podnikatelkou z pláže za 1 rok, 3 měsíce a 10 dní, který byl původně určen pouze jako bonus ke knize Cyklická žena.

ebooksmV září chystáme ve čtveřici David Kirš, Alice Kirš, Bohdana Kabátová a já seminář Milionová žena a tak jsem se tento eBook rozhodla nyní na pár týdnů sdílet veřejně právě v rámci tohoto projektu, protože můj příběh může být inspirací pro mnohé další lidi, kteří váhají, jestli se pustit na cestu podnikání nebo ne.

Možná se poznáváte na na následujících řádcích…

Možná už jste už podnikat začala a měla velké sny a plány. Místo toho teď máte někdy pocit, že mezi firmou a rodinou lítáte jako hadr na holi a místo peněz, času a žití vysněného života dřete střídavě na několika frontách. A nebo se bojíte vůbec začít, protože máte pocit, že podnikání není med, nebo vůbec nevíte, v čem byste podnikala. A přitom to může být i jinak.

Rozhodnout se k podnikání nebo k zásadním změnám v rámci současného podnikání, to může být těžký krok z komfortní zóny. A tak jsem se rozhodla sdílet pro všechny milionové ženy svůj příběh.

Bez obalu. Tak autenticky, že i můj muž byl překvapen po jeho přečtení detaily, které ještě neznal. Příběh velmi osobní i podnikatelský. Možná je v něm něco, co pomůže právě Vám k vykročení k tomu, abyste měli ve svém životě více svobody, radosti a naplnění, třeba právě díky podnikání.

eBook je po omezenou dobu možné stáhnout zdarma zde >>

PS: Muži prominou, ale eBook je psán původně pro ženy a v ženském rodě, ale i tak v něm určitě najdete i vy inspiraci 🙂