AHÓJ dvanuláčci! (Trénuji si tady už tak trochu vodácký pozdrav, tak mě omluvte, pokud se vám pozdrav zdá poněkud méně inventivní. 😀 )
S nadšením vám posílám první prázdninové Novinky, které mě jako obvykle obrovsky bavilo psát 🙂

 

Není trychtýř jako trychtýř
Není to tak dávno, co jsme oslavovali vznik historicky prvního startovacího trychtýře na zákazníky. A nebyl by to David, kdyby po pár týdnech nepřišel s ještě lepší a vychytanější myšlenkou, tentokrát v podobě trychtýřové strategie.

V těchto dnech tedy vzniká nová podoba trychtýřů pro SmartEmailing s mnoha mikro-stránkami jakožto magnety. Nastavení nového systému startovacího trychtýře (s malými trychtýřky) se s nadšením ujali Stáňa, obě Markéty a Kamil. A já se už teď těším na první reálná čísla, která nám ukážou, jak Davidova nejnovější geniální myšlenka obstojí v praxi 🙂

Vyhláška BOZP 2.0 – část první
Nikomu z vás v žádném případě nepřeji jakokouliv nemoc. Ale zdravotní osvěta je v každé firmě nezbytně nutná. To víte, BOZP je BOZP! Takže tady máme první společnou lekci z oblasti Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, kterou si, prosím, pilně prostudujte a zapamatujte!

Vyhláška BOZP 2.0

V případě zánětu šlach způsobeného přílišným sezením u počítače a intenzivním ťukáním do klávesnice je potřeba zajít do skříně, sbalit si pár základních kusů oblečení, nasednout do auta a vyjet na 14-denní výlet do Francie. Volba míst pro přespání, přesné trasy a finální destinace je ponechána svobodné vůli zdravotně indisponovaného člena týmu.

Nemyslete si, že tady píšu nějaké nesmysly. Tato nová vyhláška už byla ověřena v praxi. A se značným úspěchem! Konkrétně si zánět šlach pod bedlivým dohledem Danči cestou do Francie léčila Ája.

Přecházíme na “open space” kanceláře
Už je to tak. Ať se vám to líbí nebo ne, open space, neboli kanceláře v otevřeném prostoru, přicházejí už i do naší firmy. A David jako správný lídr do toho šel jako první, jak můžete vidět na přiložené fotografii. Vemte si z něho, prosím, všichni příklad a začněte si pomalu zvykat. Open space by měl být brzy našim novým standardem.

Já osobně hlasuji PRO a už si vybírám to správné místečko. Jediné, co mi zůstává záhadou je, jak David přemluvil ta lesní zvířata, aby jim se Zdenkem držela paraboly a chytala internetový signál :-p

open space

Pár odvážlivců se chystá na koňoseminář
Asi jste na Basecampu zachytilli informaci o možnosti zúčastnit se jednodenního workshopu s názvem Horsense Leadership. Bylo zaplněno 9 z 10 míst a už toto pondělí se kousek od Brna sejde skupina odvážných členů našeho týmu, kteří pohlédnou koňům do očí. Co na to koně a jak to celé dopadne, se určitě dozvíte minimálně v příštích Novinkách. Předpokládám však, že z workshopu vznikne také reportáž, kterou si přečtete na našem blogu.

Ženy ženám bude mít ambasadorky
Projekt Ženy ženám ani při Aliččiných tříměsíčních prázdninách zdaleka nespí. Spíše naopak. Plánují se další akce, vše šlape jako skvěle namazaný stroj, tým pracuje a Ája jen koordinuje, deleguje a s pohledem jedním okem do e-mailové schránky jednou za týden vše skvěle řídí 🙂

Řeknu vám… Jestli takto vypadá výkonnost v okamžiku, kdy si člověk řekne, že si dá tři měsíce oddych, jdu do toho minimálně na půl roku! 😀

Nejžhavější novinkou v rámci Ženy ženám je připravovaný projekt ambasadorek z řad příznivkyň a zákaznic projektu. Ája ve spolupráci s Katkou Střelcovou (kterou můžete znát z Affilboxu nebo ještě předtím z projektu Cyklická žena) aktuálně intenzivně pracují na přípravě a nastavení celého systému, díky kterému bude mít Ženy ženám mnoho nadšených propagátorek. A nemyslete si. Rozhodně se nebude jednat o klasickou síť affiliate partnerů. Však znáte Áju… 🙂

Vašek se nadchnul pro lektořinu
Mám takový pocit, že všestrannost Vaška nezná hranic. Zeptejte se ho na cokoliv a on vám odpoví. Požádejte ho o cokoliv a on vaše přání nejen vyslyší, ale také zařídí, aby bylo splněno. Na co sáhne, to se mu daří a dříve nebo později v dané oblasti exceluje. Ať už je to technická podpora, plánování vývoje aplikací či cokoliv jiného.

A tak mě už dnes ani nepřekvapuje, že se Vašek našel i v další roli, a to roli lektora. Tentokrát zazářil na historicky prvním workshopu pro nové zákazníky. Ti měli možnost v rámci červnové akce získat účast na workshopu při zakoupení SmartEmailingového účtu.

Společně s našim týmem bylo na workshopu 40 lidí. Účastníci byli opět spokojení a z workshopu odcházeli nadšení. Možná to bude i novým Vaškovým talismanem, který pro štěstí přidal k vám již známé třpytivé rtěnce. Byl jím lovecký nůž od jeho dědečka. (Pro mně za mně, ať má v kapse třeba i živou želvu. Hlavně, že to funguje! :D)

SE workshop

Ve SmartEmailingu to bylo jako na střelnici
Jeden zákazník SmartEmailingu doslova sestřelil konkurenci i iPad. Kdo? Autor nejúspěšnějšího článku v rámci letní akce pro zákazníky “iPad za váš příběh”, pan Jiří Sedlačík z České zbrojovky a.s. Článek včetně titulku a obrázku byl velmi nápaditý a získal od čtenářů nejvíce hlasů v podobě “To se mi líbí”.

Odměna už zaslouženě letí k panu Jiřímu a brzy budeme mít se šťastným majitelem novounkého iPadu (na který si brousil zuby nejeden člen SE týmu) sepsaný i rozhovor, který pak zveřejníme na blogu SmartEmailingu.

Nečekejte peníze za svou práci
Přinejmenším tedy ne do 7.7. I účetní jsou jen lidé a potřebují dovolenou. Týká se to i naší Janičky, která odjela na zaslouženou dovolenou neznámo kam. Na dálku vám všem děkuje za pochopení a vzkazuje, že penízky začne posílat nejdříve po 7. červenci.

Předprázdninová tipovačka ještě nemá vítěze
Viktor je až po uši ponořený do dotahování záležitostí kolem Platformy 2.0, a tak prozatím redakci nedodal podklady pro vyhlášení výsledků tipovací soutěže z minulých Novinek.

Co to znamená pro vás? Že máte prostor ještě stále hlasovat a posílat své tipy! Takže neváhejte, přečtěte si kvízovou otázku z předchozích novinek a tipujte. V každém z nás přece číhá soutěživý duch. Tak ho koukejte probudit! Vitkor má připravenou skvělou odměnu pro vítěze! 😉

Síň slávy vývoje SmartEmailingu
Ve SmartEmailingu se stále něco děje a opravdu to žije. Vašek se společně s týmem porgramátorů v čele s Martinem neuvěřitelně činí a v aplikaci je to znát. Byť se jedná někdy o zdánlivé drobnosti, vede to k vymazlené a ještě více sexy aplikaci, na kterou můžeme být poprávu všichni pyšní.

Za posledních cca 14 dní vybírám několik novinek:

Přátelé, za mně: “SmartEmailingu a jeho vývojářskému týmu třikrát zdar!”
Eeeee…. Odpovím sborovitě za vás za všechny, bo by mi to tady chybělo 😀

„ZDAR! ZDAR! ZDAR!”