Objev týdne: Jirka Mazur je hravý a platí své partnery zlatem

Jirku Mazura možná znáte jako toho „týpka, co rozdává na webinářích zlaté cihličky a hraje si na burze“, nebo jako lektora a člověka, který rozhodně dlouhodobě podniká srdcem. A taky je možné, že jste se s ním ještě v online světě nesetkali. Tak či tak máte v tyto dny jedinečnou příležitost zažít obojí a já mám radost, že ho můžu vzít do hledáčku a ukázat vám, co v těchto dnech dělá.

Jirka se svým týmem totiž po úspěšném podzimním běhu kurzu Hrajeme si na burze otevřel brány svého programu znovu a je to unikátní příležitost zažít burzu na vlastní kůži a přitom v úplně jiném světle, než jste si ji kdy představovali.

Burza – změť čísel a grafů proměněná v zábavné hřiště

Sell, buy, grafy, trendy, akcie, indexy, forex, margin – slova, jejichž existenci jste možná až do teď ignorovali, se mohou proměnit ve fascinující svět investic bez ohledu na to, jestli investovat chcete nebo ne. Ono totiž stojí za to tento svět znát a rozumět tomu, co hýbe světovou ekonomikou a k tomu mít možnost vyzkoušet si to všechno v podmínkách reálných trhů, aniž byste museli obchodovat se svými penězi.

Mimochodem i tato možnost samozřejmě je. Burza je asi jediný obor na světě, který můžete neomezeně dlouho testovat a zkoušet až do chvíle, kdy se cítíte připravení a pak se pustit do hry s reálnými penězi a začít vydělávat a zhodnocovat své investice. Účastníci podzimního běhu Hrajeme si na burze na Jirkově DigiPárty sdíleli, že aktuálně zhodnocují své finance o 8 – 20%, ovšem první měsíce si jen hráli a učili se pravidla této hry, která hýbe světem.

jirka-mazur

Jirka Mazur má dar ukázat tento svět lidem ve svém kurzu a na svých seminářích nejen hravým, ale především srozumitelným způsobem. Navíc kolem kurzu vznikla silná komunita lidí, kteří se vzájemně podporují, zkušení radí nováčkům, sdílejí své situační analýzy grafů. Vznikla komunita, která ví, že tady neexistuje konkurence a tak můžou hrát tuhle hru společně s ostatními a vzájemně se podporovat.

A teď pár slov k tomu zlatu…

Jedna z jedinečných věcí kolem Jirky Mazura je, že na svých DigiPárty vždy rozdává účastníkům 3 cihličky investičního zlata. A že jich má nachystáno opravdu hodně, jak můžete vidět na fotce, kde je autor kurzu Hrajeme si na burze Jirka Mazur (vpravo) společně s projektovým a affiliate manažerem tohoto kurzu Jirkou Stiborem (vlevo).

hrajeme-si-na-burze

Navíc mám dvě zákulisní informace:

1) Jirka platí zlatem i své obchodní partnery 🙂 3 zlaté mince a 7 mincí stříbrných čeká na 10 TOP partnerů kampaně, která se pomalu chýlí ke konci.

2) Hraví účastníci kurzu Hrajeme si na burze se nejdříve v kurzu budou učit, jak na to a pak je čeká soutěž, ve které vítězové vyhrají dotované účty s reálnými penězi v celkové hodnotě 20 tisíc euro.

Takže pokud jste hraví, můžete si hrát třeba na tomto hřišti.

 

Stanislava Mrázková

je spokojená a šťastná žena, která si plní své sny a miluje svou práci. Projektová manažerka několika úspěšných online kampaní Firmy 2.0, expertka na online marketing, podnikatelka z pláže, autorka online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní a knihy Podnikání z pláže.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.