Prostě se nespokojíme s málem. A nejlepší na tom vše je, že když víte co chcete, tak to pak taky můžete dostat…
podle letošního PF, na které jsme náležitě hrdí, a které jsme rozesílali do všech stran, s využitím veškerých (nejen internetových) technologií,vánočního firemního setkání, jste museli poznat, že chceme ten nový rok 2015 udělat velkej – nezapomenutelnej a magickej.

PF Make MAGIC 2015

„Jak na Nový rok, tak po celý rok“.

Tohle krásné české přísloví jsme si vzali velmi blízko k firemním srdcím a začali jsme skutečně milionově. A vy si to můžete užít s námi, protože sdílená radost je dvojnásobná radost.

 

V Ženy ženám to pěkně bublalo už před vánoci

Alice Kirš začala vařit Milionovou ženu a její fungl nový online model. Že je Alice gurmánka, už víme a její domácí restaurace vždy překvapí… ale tohle bylo trochu jiný vaření. Nejen proto, že je mazec začít nový rok s novým programem, ale dostat kompletní know-how, jak jako žena začít podnikat s pomocí internetu, je jednoduše lahůdka. Tu ale zatím mělo možnost ochutnat loni v září pouhých 200 žen. Teď je kompletní dvoudenní akce dostupná z pohodlí domova, 24 hodin denně 7 dní v týdnu, kterékoliv začínající podnikatelce, která má chuť zazářit i na internetu a neví JAK.
Tak teď už ví 🙂

Milionová žena

Nový rok začal miliónově!

Ženy už svou porci dostaly. Další sousto naší BIG MAGIC jízdy je pro ty, kteří chtějí z roku 2015 udělat ten nejšťastnější a nejbohatší vůbec. David Kirš s Bohdanou Kabátovou se nenechali zahanbit a na Nový rok otevřeli unikátní online trénink – Milionový rok. Průvodce změnou v 8 oblastech života, díky kterému můžete tenhle rok, který před týdnem začal, odlišit od těch předchozích k nerozeznání. Jestli se teda nebojíte, že by fakt mohlo dojít k nějaké zásadní změně, měli byste si tento výživný trénink naservírovat, dokud je k mání.

Moc dobře víme, jak hodně posune člověka, i jeho podnikání, znalost něčeho, k čemu by se zkušeností dopracoval až za pár let. To je rozdíl, který dělá z obyčejného milionové.

My to chceme velký – proto jsme začali milionově!

Přidáte se?

 

P.S.: A když na to přijde, tak i to zlatý vejce bude 😀