Ozvěny Dynamiky Bohatství živě

Je to přesně měsíc, kdy se konal historicky první živý workshop Dynamiky Bohatství pod záštitou Firmy 2.0

Pro spoustu lidí je Dynamika Bohatství stále velkou neznámou, přestože se jedná o neskutečně zajímavý systém osobnostních profilů. Klasicky známý psychologický profil temperamentů, vycházející původně podle Hippokrata z tělních tekutin, a postupně upravovaný až do dnešní podoby rozdělení podle směřování (introvert/extrovert) a neuroticismu (lability/stability), zná každý. Tohle je ale trochu jiné kafe.

Dynamika Bohatství, která má spojitost s I-tingem, není jen další psychologický profil osobnosti. Kromě zařazení do jednoho z 8 profilů nabízí i něco navíc – cílený růst. Spektrum Bohatství ukazuje, kde se váš osobnostní profil nachází a jaké jsou možnosti pro vaše zlepšení. Navíc je celý systém přímo stvořen pro podnikání 😉 a budování bohatství na základě znalosti vašich talentů a možností spolupráce s dalšími profily.

141204_db27

4.prosince 2014 v Brně měli první odvážlivci živého celodenního semináře možnost pracovat s vlastním profilem, a prakticky poznat význam a dosah Dynamiky Bohatství. Jak je to zasáhlo si můžete přečíst níže. A pokud už jste i Vy připraveni posunout se dál, ukončit sérii pokusů a omylů, a v roce 2015 začít vědomě podnikat, potěším vás zprávou, že 13.-14.června 2015 v Brně proběhne další živý workshop. Setkáme se?

 

Ohlasy účastníků
workshopu Dynamiky Bohatství


 

„Dozvěděla jsem se spoustu užitečných informací a musím říct, že seminář byl opravdu „výživný“. Pochopila jsem, že je normální, když mi některé věci v podnikání nejdou tak dobře jako jiné. Zjistila jsem si, koho si potřebuji k sobě přizvat. Je taky fajn si uvědomit, že ani jeden z profilů není „horší“ než jiné profily, kolik toho máme v rámci jednoho profilu společného a naopak – kolik toho může být v jiných profilech rozdílného.
Seminář bych určitě doporučila všem, protože se dozvědí nejen o svých schopnostech a talentech, ale také pochopí, jakým způsobem nastavit své podnikání a spolupráci tak, aby dosáhli bohatství a úspěchu.“
Hana Syslová

„Nejsilnější momenty a největší přínos ze semináře pro mě představovala diskuse ve skupinách lidí stejného profilu a sdílení s ostatními. Tušil jsem, jak to zhruba bude vypadat, ale přesto mě zaskočilo, jak jsme si se stejně naladěnými lidmi notovali. Některé myšlenky druhých pro mě dokonce zafungovaly jako „aha-moment“, kdy mi konečně došlo, proč mi něco vadí nebo mě frustruje. Podobně objevné bylo i vyslechnout si příslušníky opačného profilu. Věděl jsem, že existují lidé, kteří vidí svět úplně jinak než já, nicméně slyšet přímo z jejich úst ujištění, že to, co já nesnáším, oni vyhledávají a to, co je pro mě zcela přirozené, je naopak ničí, bylo fascinující. :-)“
Radim Topič

 

Dynamika Bohatství živě

Za mě bylo nejzajímavější, když jsme se rozdělili do osmi skupin podle profilů a lidi v každé té skupince si měli odpovědět na tři otázky: Co je pro mě nejdůležitější v práci, Co mě nejvíc frustruje a stresuje, Co ode mě nemají ostatní vyžadovat.
Poté skupinky své zjištění sdíleli s ostatními v sále.
Bylo moc zajímavé sledovat, jak si byli lidi v jednotlivých profilech podobní, ale jak moc rozdílné byly jednotlivé skupiny.

I když jsem věděla, že lidé jsou různí, tak i přesto bylo pro mě toto sdílení nepopsatelné slovy – překvapivé, úžasné, zajímavé, neuvěřitelné, možná nepochopitelné. Na tom semináři dostalo to, co jsem věděla už dřív, konkrétní podobu. Ujasnily se mi některé otázky, na druhou stranu vyvstaly jiné. Těším se na další vzdělávání v tomto směru.
Dynamika bohatství je o vztazích – a nejen pracovních.

Manžel, který byl se mnou na workshopu, mi po skončení řekl: „Tak už chápu, proč ti některé věci tak dlouho trvají 😀 😀 :D“
Martina Václavíková

AHA moment? Spektrum bohatstva – analyza. Pochopil som, ze je velmi dolezite ako sa na veci a situacie pozerat, mat pri tom otvorenu hlavu. Je dolezite sa raz za cas, a aj pravidelne pozriet na vsetko z vysky. Da to na veci uplne iny pohlad. Ulavilo sa mi hlavne preto, ze sa mi potvrdilo, ze nemusim robit veci, v ktorych nie som dobry a hlavne ma nebavia, nemam s nich radost. Su ludia okolo, ktorych to bavi a naplna.
Seminar by som doporucil dokonca kazdemu, koho by som stretol. Typologia cloveka, ako aj spektrum, povazujem za najzakladnejsiu vec preto, aby clovek mohol prezit svoj zivot v stasti, laske a plnohodnotne.

Peto Rohar

Už první základní test genia mě oslovil a proto jsem se celý seminář vezla na vlně nadšení, že jsem dobře investovala svůj čas a peníze. Aha moment bylo rozdělení lidí podle typu a jejich sdílení, jakým způsobem uvažují a pracují. Došlo mi, že jsem si podvědomě vybrala práci, kde můžu svůj potenciál plně využít a vézt se na vlnách :). Tabulky bohužel nebudou mou silnou stránkou.
Seminář mě obohatil o lepší vnímání potřeb jiných typů, s kterými spolupracuji.
Hela Palásková

 

Fotografie s láskou Kateřina Petrů – fotograf-ka.cz

 

Katka Svobodová

Jsem úplně normální vodnářka, která miluje psaní. Proto píšu... A co vy, taky děláte to, co vás baví? Více o mne na www.pismenkovakralovna.cz

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.