Je to tady. Termín Dynamika bohatství už Českem i Slovenskem lítá pár let, ale zdá se, že tentokrát se chystá dosednout. Firma 2.0 totiž bere Dynamiku bohatství pod svá křídla a společně s Jánem Polákem k nám tak naplno přichází celosvětově známý profilový systém pro podnikatele, firmy a pracovní týmy.

A protože jsme se nedávno vrátili z Londýna z konference Fast forward your Business aneb Miliónový super plán, je čas podělit se s vámi o to, co už bublá a co se chystá.

Začněme jménem…

Roger James Hamilton

„Pokud děláte cokoliv, co vás stojí velkou námahu, určitě děláte nesprávnou věc.“ Vizionář a autor Dynamiky bohatství, jehož domovem je mystický ostrov Bali, je vskutku zajímavým a inspirujícím člověkem. Již více než 10 let šíří po světě své učení, kde dává jasný návod, jak objevit své skutečné nadání a talenty, napojit se na flow a s tím vším podnikat smysluplně a vědomě. A hlavně jednoduše a bez námahy.

Roger James Hamilton vytvořil Dynamiku bohatství se záměrem uvést do souladu různé protichůdné a často matoucí rady, jak podnikat a budovat své bohatství, a to na základě svých rozsáhlých podnikatelských zkušeností a důkladného výzkumu.

A na Rogerovo učení postavil svou vizi…

Jan Polák

Je vyslancem Dynamiky bohatství a je po boku Rogera už dlouhá léta. Je to vyškolený kouč, je nejen mým dobrým přítelem, ale hlavně člověkem, který se svou ženou Beou Benkovou propagují Dynamiku bohatství v Čechách a na Slovensku už několik let a pořádají také semináře a školení.

Existuje mnoho vysvětlení, proč někteří z nás dosáhli velkého bohatství a jiní ne. Řada lidí také považuje některá z těchto vysvětlení za dostatečně pádný důvod, aby se o to přestali snažit. Vymlouváme se: „No jo, když ten se narodil do bohaté rodiny!“ Nebo: „Ona má prostě talent a charisma, a já ne.“ Nebo: „Tak skvělému leaderovi, jako je on, se já nemůžu rovnat.“ Naší největší výmluvou, proč se do něčeho nepustit, je naše přesvědčení, že nám dnes něco schází.

„Nesoustřeďte se na své slabé stránky, ale na ty silné, a následujte svůj přirozený proud!“

První seminář

Můj první zážitek z Dynamiky se těžko popisuje. Bylo to před dvěma lety. Bylo nás asi 15 na workshopu. Zažil jsem mnohá aha, uvědomění a přitom všem jsme se skvěle bavili. Byl jsem nadšen, uvědomil jsem si, co je mou přirozeností, co jsou mé dary a co naopak vůbec přirozené není a jaké činnosti musím přenechat jiným. Tím jsem se na jisté úrovni velmi osvobodil. Co se dělo pak?

Přenesl jsem Dynamiku do týmu. Všichni jsme si udělali profil a uspořádali jsme workshop jen pro náš tým 2.0. Od té doby pracujeme s profily pořád a Jan je také naším firemním mentorem. Dost možná je i to důvod, proč se cítíme jako Bohatá firma.

 

Nový program Dynamiky bohatství

Výsledkem naší spolu-práce s Janem je teď nový projekt. Přivádíme do Čech novou generaci Dynamiky bohatství. Web dostane nový kabát, připravujeme novinky do profilů, nové semináře pro firmy a také první online program Dynamiky Bohatství v češtině.

Na začátku září jsme s Jánem tři dny natáčeli a program tvořili a vy se na něj můžete těšit na konci října.

Ján Polák a natáčení Dynamiky Bohatství

Novinky z Londýna

A co se dělo v Londýně? 4 členové našeho týmu se vypravili k Temži. Já, Alice, Bohdana a Kamil. Stihli jsme přejít London Bridge a pak už jsme se zapojili do dvoudenní konference. První den byl o nových podnikateských trendech a příležitostech. Druhý pak o Spektru bohatství, které chystáme uvést do Čech v dalším roce.

Opět se nám potvrdilo, jak důležité je sledovat nové trendy a strategie, být v komunitě vědomých podnikatelů, posouvat hranice, přemýšlet mimo boxy a škatulky. Pak se můžeme jako podnikatelé rozletět.

A proto jste nakonec tady. Vy jste teď součástí této vlny, která se zvedá. Vy jste těmi podnikateli nové generace, kteří dávají bohatství nový význam. Kteří dávají podnikání nový smysl.

I dál vás v tom budeme podporovat a inspirovat. Sledujte dění na poli Dynamiky bohatství, možná se i pro vás stane základem, na kterém brzy postavíte svůj tým, projekt, svou firmu tak, abyste ji vedli s lehkostí.

Držím palce.
– David Kirš