Bestovní čtení: Co četly Krásky v květnu, aneb ženské odhalení!

Víte co nejvíc čtou Krásky? Mohli byste se pročítat všemožnými blogy a i kdybyste šli jen na ten nejpovolanější, stejně byste tím strávili několik dní a moudřejší byste nebyli. Věřte mi. Vypátrala jsem nemožné. Pronikla jsem do zcela tajných, a nepovolaným očím nepřístupných, přehledů toho nejbestovnějšího, a možná i nejbestiálnějšího ;-), čtení na blogu Ženy ženám.

Pilulka ve všech pádech
Přemýšleli jste někdy, jak je to s pilulkou? Ne, nemyslím tu na bolení hlavy. Myslím antikoncepční, z té jde všem maximálně hlava kolem. Existují ženy, pro které Pilulka zůstala (naštěstí) jen řešením jejich „problému s otěhotněním“. A proti tomu jsou TY, které se s ní nikdy nesrovnaly. Jejich tělo reagovalo, pro lékaře možná nepřirozeně, ale z hlediska těla velmi logicky.

Odhalení zásadní otázky, která zůstala viset nad pilulkou: Je její přínos významnější než vedlejší účinky?

je_pilulka_to_prave

 

Jak změnit svůj život?
Každý touží po jednoduchém návodu na změnu. Možná je blíž, než si myslíte. Možná se skrývá v touze vašeho těla. Věděli jste, že je víc jak 16 typů masturbace? Hmmm, to zní dobře. Ať je to jak chce, hlavně když to dělá člověku dobře, ne?!

Vzpomínám si na den, kdy se bral Přírodopis s inkriminovaným tématem: přešlo se, jako by snad tyhle stránky neexistovaly, a nebýt provokativně aktivního mužského osazenstva třídy, které si iniciativně připravilo přednášku, tak kdo ví, možná by vzali gumu a tyhle části těla prostě sprostě vymazali!

Jde vůbec narovnat způsob, jakým smýšlíme o sexualitě? Mlčíme v tom, co by se řešit mělo, a klopíme zrak tam, kde by se mělo hlasitě namítat! Jak měnit něco, co vlastně nevnímáme jako problém?

zmen_zpusob_masturbace

 

Více spokojenosti všem ženám!

Být spokojená. Ať to znamená cokoliv, touží po tom všechny. Nelze pochybovat, že by ženy takový stav měly zažívat co nejčastěji. Aby mohly být ženou každým coulem. Platí to pro všechny, bez ohledu na věk, barvu pleti a barvu vyznání ;-). Bez ohledu na to, zda mají nové boty, koupou se v bublinkách, dostávají pravidelně řezané květiny a občas nemusí vařit a uklízet, protože to za ně udělá někdo jiný (inspirace pro muže!).

Kdyby mohly hodit za hlavu všechno, co se jim děje… Naráz, aby ta rána pohla celým světem! Pak by se líp žilo i našim dětem.
Důležité je všechno, co pomůže ženě ke spokojenosti, úžasné síle a sebevědomí. Třeba ženské desatero…

desatero_spokojene_zeny

 

Rozhodnete se pro lásku?
Jako by se člověk měl rozhodnout jinak?! A přesto se spousta lidí každý den úplně jinak rozhodne! Kašlou na lásku a pak pro ni po večerech pláčou. Jako by to byla snad její chyba!

A možná taky trochu je. Je to mrška. Tuhle holku nesbalíte na sladký řečičky a pár špatnejch triků. Tady musíte přidat něco víc. Každý jeden den dát ze sebe maximum. Nespokojit se s málem. Každý den začít tak, jako bychom se setkali úplně poprvé.

Je to test? Možná. Anebo životní styl. Láska není jako dieta, že si jí ordinujete, když potřebujete změnu. Je to stav bytí, které činí náš život barevnější a šťavnatější.

Je to těžký? Nebo jen jiný… Nezbývá, než to zkusit.

rozhodnout_se_pro_lasku

 

Nekonečná inspirace citátem
Jen pár slov, nebo vět, ale skvěle mířených. Umí zasáhnout. Minou málokdy. To je kouzlo silných myšlenek. Donutí nás zastavit se, pousmát, nebo si zapřemýšlet a najít jiný plán. Pro cokoliv!
Třeba pro zábavné stárnutí >>>

Tušíte, jak by měl vypadat úžasný den? Někteří už to ví, proč ne i VY? Návod je tady

Tak trochu si zaflirtovat
Ta nejluxusnější tečka! Tanec byl, je a bude sexy, o tom žádná. Představte si ale, že by jediným účelem tance mělo být svádění. To je zážitek nejen pro ženy, které tančí, ale pro všechny přítomné. O tom se nedá psát, to musíte vidět!

 

Katka Svobodová

Jsem úplně normální vodnářka, která miluje psaní. Proto píšu... A co vy, taky děláte to, co vás baví? Více o mne na www.pismenkovakralovna.cz

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.