Které články na blogu Ženy ženám nenechaly – nejen ženy – chladné?
Setřete si červencový pot z čela, protože to máte zase bez práce. Nemusíte číst víc, než potřebujete, neb po tom správném pátrání jsem opět vychmátla jen to nejopravdovější: nejžhavější a nejbestovnější články, prověřené pronikavým pohledem nemalého množství žen. Nechte se zlákat i VY!

Zalévám, zaléváš, zaléváme
Malá exkurze zahradníkova. Dostatek vody, přestože to není úkon všemocný a nic se nemá přehánět, je jedním ze základních kamenů péče o květiny. Květiny, aby kvetly, potřebují zkrátka opečovávat. Zalévejte je, dejte jim dostatek své záře a pozornosti a pak se můžete těšit na krásný květ, který díky té vší péči vzejde. V tom je tajemství úspěchu…

A přesně tak je to se vztahy. Víte, co můžete pro svůj vztah udělat každý den? Jak se posouvat společně dál, jak sdílet svůj každodenní život? Víc než jen pár tipů, kterými se můžete (nejen) inspirovat. Doporučuji je zkusit.
Nuž, zálevejte a hnojte. Ale pozor na jisté kusy – třeba kaktusy to moc nemusí 🙂

cerven_aby_neuschnul

Aby poprvé nebylo naposled
Možná je to už dávno, možná se to stalo včera.
Možná jste to jen udělali a šli dál, nebo to byla obrovská událost, která vás zastavila a vy teď lapete po vzduchu a necítíte se sami v sobě dobře.
Pro někoho se první sex může stát něčím, co jen proběhne, a někoho to, navzdory domnělé připravenosti, může překvapit natolik, že se v celém tom aktu jednoduše ztratí.
Jak se v té osudné chvíli zase najít? Jak se cítit v pořádku, jak porozumět svému zmatku?
Odpovědí může být návrat k tradici a duchovnímu rozměru tělesného aktu….

cerven_prvni_sex

Ženy? To je teda síla!
Hodí se být sama sebou a ještě navíc ženou? Silnou sebevědomou ženou a navíc matkou? Hodí, a dokonce to skvěle ladí. Je to vážně síla. Síla ŽENY. S dětmi nebo bez… Jen si to uvědomit, pochopit to, nebát se to prožít. Nevěřit sexistickým nálepkám, nebo zhrzeným snům jiných lidí.
Jsou si tak podobné a přesto každá jiná. Každá se svým vlastním příběhem a trochu bázlivá na startovní čáře. Přitom stačí udělat ten první roztřesený krok a vykročit na skvělou, a trochu neuvěřitelnou, cestu.

Výzva pro muže: Fanděte svým ženám. Čapněte je za ruku a nenechte je padnout dřív, než vstanou!
Výzva pro ženy: Následujte další skvělé ženy, o kterých už to víte. Kdy budeme my vědět o Vás?

cerven_sila_zenske_znacky

Krásná, grandiózní a dokonalá
Kolik je toho potřeba ke štěstí? K totálnímu, jedinečnému pocitu skvělé dokonalosti. Mohla bych vás nechat hádat, ale nechci. Mne stačí ten šok, který zažijete, až zjistíte, že všechno k tomu, abyste se cítili vážně úžasní, plni radosti a štěstí, lásky i důvěry, už máte. Máte to dávno, celý život, jen jste s tím ztratili kontakt. A je jedno zda jste žena či muž, všichni to máme.
Sebe. Nic víc není potřeba.

Stačí JEN BÝT. Tak jak jsme. I s chybami.
Ano, tak málo a přesto tolik moc… nevěříte?

cerven_vim_ze_to_dokazes

TIP na prázdniny
Než vyrazíte na dovolenou, myslete na potravu pro duši – pro ženskou duši.
Ať víc než se sluší, jim srdce buší…
Přibalte na cestu netradiční čtení, jářku je to: 17 tváří ženy

17 tváří ženy
Krásné prázdniny