3 základní principy

Audio:

 

Chci se s vámi podělit o 3 principy na kterých jsem postavil svůj úspěch v podnikání a také svůj šťastný a naplněný život.

1. princip je POZNÁVAT SÁM SEBE

Každou minutu jsme každý z nás jiným člověkem, s každým uvědoměním, s každou myšlenkou, která nám proběhne hlavou, s každou situací, novou výzvou v životě se stáváme jiným člověkem. Věci, kterým jsem věřil, dnes už nevěřím, a těm, co věřím dnes, nemusím věřit příště, protože se posunu dál. Poznávat sám sebe znamená růst, být připraven na změny. Poznávat se je naše schopnost dívat se na sebe a uvědomovat si, jak se měníme. Dívat se na problémy v životě ne jako na něco, co se nám zase přihodilo, ale jako na něco, co mi možná pomůže se posunout o kus dál. Ta naše cesta životem není rovná, ale je velmi klikatá a možná je to štěstí, protože pak je život zajímavý.

Učit se, poznávat se je naprosto klíčové. Poznávat sám sebe je princip číslo jedna.

2. principem je UČIT SE OD NEJLEPŠÍCH NA SVĚTĚ

Nebojte se pro tu svou oblast, práci, cokoliv co děláte, rozhlédnout se po světě a vybrat si člověka, který vás bude inspirovat. Vybrat si 3 lidi, které uznáváte ve vašem oboru. A tyto lidi začít studovat, učit se od nich a nechat se inspirovat. Mně osobně změnilo život, když jsem se za těmito lidmi vydal, tahle inspirace mne pomohla posunout se a poznat i sám sebe. Takže jsem se skrz to učení od nejlepších posunul v životě o mílové kroky. Učit se od nejlepších na světě je obrovská zkratka.

Proto zvu lidi, aby našli v sobě hodnotu, aby o této hodnotě dali na internetu vědět, aby své know-how změnili v produkty, které můžou prodávat jiným lidem. Proč? Protože skrz tohle můžou zkrátit tu cestu i těm lidem kolem sebe, kteří jim za to budou rádi platit, protože my všichni si na nějaké úrovni chceme zjednodušovat život. Chceme umět lépe tohle na internetu … chceme se lépe starat o naše děti … chceme mít lepší zdraví … chceme se lépe stravovat … chceme lépe spravovat své peníze … chceme vydělávat víc peněz … na všechno tohle už někdo přišel. Našim úkolem je najít toho učitele, od kterého se budeme učit s láskou, a který nás bude inspirovat nejvíce.

3. principem je JÍT DO AKCE A NIKDY SE NEVZDÁVAT

Tuna teorie není nic proti gramu akce. Pokud budete vědět všechno na světě, ale neuděláte další krok, neuděláte akci, tak se nestane vůbec nic. Cesta k naším snům je dlouhá, ale vždy dojdeme do cíle, pokud uděláme první krok, pak ještě jeden a ještě jeden a ještě jeden. Krásné na tom je, že pokud u těch kroků poznáváte sami sebe a nezůstáváte u toho sami, to znamená, že vyhledáte lidi, kteří vám s tím můžou pomoci a učíte se od druhých lidí, tak vám to kráčení jde prostě snáz.

Tak tyhle 3 principy jsou pro mne stále platné.
Už několik let z nich vycházím ve svém podnikání a životě. A je mi potěšením, že jsem se s vámi mohl o ně podělit zde.

0305

 

David Kirš

David Kirš žije v Brně s Alicí, je táta Klárky, (info)podnikatel, lektor, zakladatel SmartEmailingu a Firmy 2.0, tvůrce online programů Miliónové impérium a EmailAcademy a je mentorem ve výcviku Cesta pravého muže. Zvedl v Čechách a na Slovensku vlnu info-podnikání, je vášnivým propagátorem poctivého email marketingu a info-marketingu a dnes učí novou generaci podnikatelů, jak si (nejen) díky internetu zjednodušit život.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.