Fotoreportáž: Na Ženy ženám ŽIVĚ přišlo téměř 400 žen a 15 odvážných mužů

Událost Ženy ženám ŽIVĚ 2014, celodenní vzdělávací akce pro ženy, opět slavila nevídaný úspěch. Mahenovo divadlo naplnilo téměř 400 žen a 15 odvážných a vědomých mužů, kteří společně po celý den naslouchali poutavým a přínosným přednáškám zajímavých spíkrů. Nahlédněte do dění tohoto dne díky fotkám Jakuba Trnčáka.

První návštěvnice začal tým Firmy 2.0 vítat v předsálí Mahenova divadla od 9 hodin a brzy to už to na chodbách divadla vesele tepalo.

Od deváté hodiny ranné to už to na chodbách divadla vesele tepalo

V deset hodin odstartovala skvělá moderátorka Simona Babčáková akci a začalo první vystoupení dvojice Zdeněk Weber a Šárka Kotvalová na téma Just Love: Láska bez pout.

Zdeněk Weber a Šárka Kotvalová na akci Ženy ženám ŽIVĚ

V dalším bloku se vystřídaly Jitka Ševčíková a její téma Sladké hrozny hněvu a Lucie Kolaříková a s tématem Jak růst skrze temná období života. Jak možná poznáte na fotce, v některých momentech se divadlo otřásalo v základech 🙂

zeny-zenam-ventiluji-vztek

Před obědem se divadlo roztančilo a to nejdříve pod vedením Lucie Mattabu v průběhu její přednášky a následně také vystoupením tanečnic z jejího kurzu, kde bystré oko mohlo zahlédnout i sexy Alici Kirš 🙂

lucie-mattabu-zeny-zenam

 

flirt-dance-na-zeny-zenam-zive

Tento dopolední blok uzavřela (těsně před výše uvedeným vystoupením) fashion koučka, které obléká lidi podle jejich duše, Táňa Havlíčková a ženy odcházely na obědem s přemýšlením nad tím, jestli jsou spíše jinové nebo jangové.

První část po obědě zabrousila do témat sexuality a ženského těla a prožívání a Denisa Palečková velice poutavě vysvětlila přínosy a fungování metody vaginal mapping.

Denisa Říha Palečková a vaginální mapping na Ženy ženám živě 2014

Následovalo silné, hluboké a vášnivé vystoupení Lilie Khousnoutdinové o ženském těle, jeho moudrosti a mýtech a i Lilia opět vyzvala ženy k tomu, aby se odvázaly a projevily se skrze tanec. A tak se Mahenovo divadlo roztančilo tento den už potřetí, ale ne naposledy.

Lilia Khousnoutdinová a moudost ženského těla na Ženy ženám živě 2014

Den nabitý inspirací, AHA momenty, inspirací, smíchem, slzami i uvědoměními zakončili dva muži – Richard Vojík o tom, jak si doopravdy plnit svá nejtajnější přání a David Kirš o magických oka-mžicích.

David Kirš a Richard Vojík na Ženy ženám živě 2014

Přípravy této velké akce zabraly mnoho týdnů práce a energie organizátorky Alice Kirš i jejího skvělého týmu v čele s Hankou Trnčákovou.

A proto právě Alici patřil velký dík a „standing ovation“ celého sálu za to, že už podruhé tuto úžasnou akci zorganizovala. Vydařený den byl zároveň pro Alici i milým dárkem k sedmému výročí jejího vztahu s Davidem.

alice-kirs-zaver-zeny-zenam-zive

„Do teď nemám slov, ale v duši cítím velký klid a vděčnost. Byla to prostě pecka, přesně tak, jak jsem si přála. Moje přání se plní a já děkuju, že slouží tak dobrým věcem“ sdělila své pocity Alice Kirš pár dní po akci ve svém emailu ženám v její databázi.

alice-david-kirs-zeny-zenam-2014

Na závěr bylo divadlo již tradičně svědkem tanečních kreací lektorů i diváků na pódiu 🙂

Závěrečný tanec na pódiu Ženy ženám ŽIVĚ 2%14

Celé fotoalbum z akce Ženy ženám ŽIVĚ najdete tady >>

Co říkají o akci Ženy ženám ŽIVĚ 2014 další lektoři a účastnice?

Alice Kirš: Nejlepší oslava 7-letého výročí

Lilia Khousnoutdinová: Když tančím…. jsem svobodná. Rekapitulace: co se stalo v Brně

Lucie Mattabu: Ženy ženám (ne)utajeně

Podívejte se taky na video-ochutnávku z tohoto dne

 

Stanislava Mrázková

je spokojená a šťastná žena, která si plní své sny a miluje svou práci. Projektová manažerka několika úspěšných online kampaní Firmy 2.0, expertka na online marketing, podnikatelka z pláže, autorka online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní a knihy Podnikání z pláže.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.