Totální zlom: Pohled z poslední řady

Na dvoudenní živé akci Pavla Říhy a Tomáše Lukavce: Totální zlom – Rozhodnutí koupit, jsme měli tu čest zasednout úplně vzadu. Ne snad proto, že bychom nechtěli být vidět. Naopak! Přijeli jsme předvést on-line nástroje, které každý podnikatel, bez ohledu na to, zda prodává služby či produkty, potřebuje, pokud o něm má být na internetu vědět.

Dvakrát měř a jednou řež!

Přípravy probíhaly v hektickém stylu, neboť kontakt na milou organizátorku Alenu jsme dostali až pár dní před akcí.

Večer před odjezdem nebylo tak úplně jasné, zda se mi podaří složit naši reklamní stěnu. Zvládnout to v jednom není tak úplně easy task, a tak jsem musel povolat na devátou večerní posilu v podobě své čtyřleté dcery, která šikovně lepila magnetické příčky, a kolegyni Jitku, se kterými jsem generálku nakonec úspěšně zvládl.

Příprava reklamní stěny

I proto jsme den na to byli s Radimem trochu nemile překvapeni, když v sále bylo tak málo místa, že jsme se ani neobtěžovali vytahovat stěnu z auta 😉 V druhém hotelu, dvoudenní akce se totiž konala každý den na jiném místě v Praze, už však svoje uplatnění našla, a my ji postavili, za obdivného potlesku kolemjdoucích, kteří nic takového dosud neviděli, za rekordních 10 minut! Výsledek zaujal natolik, že první vizitky jsme rozdali právě proto, že se někteří zajímali kolik taková věc stojí a kde se dá sehnat 😉
Kdoví, možná náš příští podnikatelský záměr? 😉

 

Rozbalili jsme to

Náš prodejní stánek se stěnou, novým roll-upem made by Dolo a Jitčiným iMacem na kecpultu, kde běžela animovaná prezentace Platformy, budil suverénně největší pozornost v sále – samozřejmě až po Tomáši Lukavci, který na pódiu opravdu zářil.

(Příběh téhle prezentace bych nerozmazával, vydal by na samotný článek. Za vše mluví, že jen hodinu jsem zjišťoval, co kde jak v aplikaci funguje :D)

Samotný obsah semináře byl nad má očekávání. Pavel předal hodně praktických informací a Tomáš dělal dobrou show. Musím říct, že oba kluci se výborně doplňují.
V sobotu Pavel navíc skvěle propagoval naše produkty (díky!), a tak na nás s Radimem, při druhém coffee breaku, stála fronta.

On-line vstup měl i David Kirš z Ameriky, se kterým se, přes technické potíže, podařilo po delším čase spojit, aby nám však definitivně vypadl zrovna v momentě, kdy prezentoval Platformu. I tak ale stihl předat spoustu inspirace a zájem o naše produkty už jsme s Radimem zvládli sami.

Náš stánek na akci Totální zlom

 

Závěrem

Jsme tým a není to výjimka ani na akci, kde prezentujeme Firmu 2.0 zdánlivě jen ve dvou. Všem, kteří přispěli svou pomocí, radou, prací a zůstali „neviditelní“ patří pár slov díků – jmenovitě:

  • Jitce Kubíkové za nachystání materiálu, půjčení počítače a noční stavění 3D puzzle 😉
  • Alici za půjčení auta (snad bez pokut) a sms podporu 😉
  • Martinovi Dolenskému – za návrh Roll-upu a objednávkových letáků
  • Petře Svobodové za poskytnutí přístupu do GoAnimate
  • Davidovi za online vstup v 5 a.m. Pacific Standard Time
  • Klukům programátorům (Jan Fabík a Jan Kubiče) za nachystání formulářů, instalaci free exit pop-upu atd.

Největší dík patří Radimovi Topičovi za obětavé vyzvednutí roll-upu na nádraží i přes sádru na ruce (na kterou jsem zapomněl) a megapodporu na akci.

A speciální dík firmě Amos Repro za jejich vytištění a doručení nočním expresem do Prahy na Hl.n a organizačnímu týmu akce Totální Zlom, který byl moc vstřícný (všech 15 (!!!) organizátorek a hostesek se na nás mile usmívalo)…

A díky patří i skvělé slečně fotografce Petře Hanákové 😉

 

Viktor Šabacký

Ve Firmě 2.0 se starám o marketing a prodej Platformy 2.0 - Nejvýkonnějšího obchodníka na internetu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.