Štítek: video

Rozhovor s Petrou Svobodovou: Odlište se animovaným videem

Dnešní doba je přeplněná informacemi a ne vždy nás baví číst nekonečně dlouhé texty. Nejen na webech. Ale s videem… to je jiná!

 


Přečíst celý článek

Jak zvyšovat bohatství?

Každý z nás něco dělá a rozdíly jsou nejen v počtu hodin, které tomu „něčemu“ věnujeme, ale i v úsilí a nadšení. Někdo dře do úmoru a bez zájmu, jiný jak je zrovna potřeba s hlavou plnou dalších nápadů k realizaci…

Ten rozdíl, který z jednoho dělá udřeného chudáka a z druhého bohatého, není v počtu odpracovaných hodin, ani v rozdílném úsilí, ale v přístupu k samotnému dělání.

Můžete věci jen dělat,


Přečíst celý článek

Strach a co s ním

Audio verze

podcasts_iconPodcast na iTunes

Vzpomínám si na dobu, kdy jsem chodil na gymnázium. To jsem měl strach něco říct v hospodě, měl jsem strach něco říct holce, měl jsem strach postavit se před třídou a něco říct. Vzpomínám si na dobu před deseti lety, kdy bych si ani náhodou nedovedl představit, že bych si stoupl před kameru a začal mluvit. Vzpomínám si na dobu před sedmi lety,


Přečíst celý článek

3 základní principy

Audio:

 

Chci se s vámi podělit o 3 principy na kterých jsem postavil svůj úspěch v podnikání a také svůj šťastný a naplněný život.

1. princip je POZNÁVAT SÁM SEBE

Každou minutu jsme každý z nás jiným člověkem, s každým uvědoměním, s každou myšlenkou, která nám proběhne hlavou, s každou situací, novou výzvou v životě se stáváme jiným člověkem. Věci, kterým jsem věřil, dnes už nevěřím, a těm,


Přečíst celý článek

Co je bohatství?

Peníze nebo život?
Ne, děkuji. Naordinuji si bohatství… 😉

Je v lidské přirozenosti snažit se dosáhnout určité formy bohatství. Stavu nadbytku, kdy neobracíme každou minci, ale můžeme žít jaksi lehčeji.
Bohatství je často a hlavně spojováno s penězi.
Ale patří tam rovnítko? Jsou peníze a bohatství totéž?

S bohatstvím a penězi je spojen i jeden velký paradox. Víte který?

Ján Polák v krátkém videu přiblíží téma bohatství tak,


Přečíst celý článek

Odhalení: Odvážné ženy se pustily do akce

Když se na začátku léta otevřela možnost přihlašování na seminář Milionová žena, přišel mi email od jedné paní, ve kterém mi popsala svůj životní příběh a velkou touhu po změně, podnikání a informacích, které ji k tomu pomohou. Z emailu ale vypývalo, že účast na semináři je pro ni aktuálně finančně nedostupná.

Příběh mě chytl za srdce, a tak jsem jej sdílela s Alicí a Bohdanou a společně jsme vymyslely možnost stipendia. Rozhodly jsme se věnovat tři vstupenky zdarma a podpořit tak ženy,


Přečíst celý článek

Vyletněná inspirace 2.0 by women

Přináším Vám letní dávku naší firemní 2.0 inspirace – ryze ženskou.
Chtěla jsem napsat nějaký úvod, možná být i trochu vtipná, protože to mi někdy jde, nakonec jsem si ale řekla, že tohle žádný extra úvod nepotřebuje. Minimálně pro dnešek ne. Zkrátka jen sdílíme kousek naší duše, toho, co s námi právě rezonuje a popravdě řečeno, k tomu není potřeba nic dodat.

Snad jen: Inspirujte se!

Alice KiršAlice Kirš: „Dosáhněte něčeho velkého!“
Přečíst celý článek

Chceme sdílet inspiraci i životní radosti – začínáme…

Každý v životě zatoužíme po kousku duhy, kapičce inspirace, která nám udělá radost a posílí nás na cestě za naším snem. Někdy pak stačí jediná věta, úryvek z knihy nebo video, a začnou se dít zázraky. Znáte to? Všichni milujeme tuhle inspiraci. Rádi ji prožíváme a rádi ji předáváme ostatním.

V týmu 2.0 jsme se rozhodli, že nebudeme inspirovat jen sami sebe navzájem, ale o své malé inspirace se budeme pravidelně dělit také s Vámi.


Přečíst celý článek