Štítek: Vánoce

Vánoční setkání 2.0: Jak zhmotnit svá přání

Je pátek, devět hodin ráno, spousta práce přede mnou – facebook, články atd… Navíc nemám sbaleno, napečeno, nejsem vyspalá, ale po poledni hodím batoh na záda, dojedu ke KFC na Čerňáku, nasednu do auta a všechny starosti nechám tady, doma. Ty dva dny v Polsku si chci maximálně užít. To je můj jediný plán na vánoční víkend Firmy 2.0.

 
Přečíst celý článek

Neskutečně vánoční inspirace by men

Začínám si myslet, že pranostiky našich předků byly setsakra vychytané, a nebyly to jen plané řečičky. Ale stále mohu doufat, že mýlit se je lidské – od přírody, a Štědrý den nás ještě překvapí sněhovou peřinou. Ještě může, chybí 5 nocí, jenž mohou změnit ledacos. Pět nocí – pro někoho probdělých, pro jiného, s klidem holanďana, prosněných až do svěžího rána…

Pokud vám nedá spát vánoční nadílka, přinášíme tipy čím a jak udělat letošní vánoce neskutečné pro muže a chlapy,


Přečíst celý článek

Inspirace: Neskutečné vánoce očima žen

Přestože počasí za okny vůbec nepřipomíná prosinec z obrázků Josefa Lady a teploměr viděl mrazíky maximálně tak v televizi, přesto všechno, ať chceme či ne, za 8 dní tu máme Štědrý den. Jak štědrý bude, možná přemýšlíte už nějaký ten pátek. A možná už jste v koncích, protože nevím jak vy, ale čím jsem starší, tím míň si toho přeju od Ježíška, a víc si toho chci nadělit sama kdykoliv jen to je možné. Zkrátka prožívat takové vánoce po celý rok.


Přečíst celý článek

Rozhovor: Ovládněte čas (nejen) o vánocích!

Nevím jak vy, ale vánoce jdou stále mimo mne, i když už začínám pociťovat rostoucí naléhání té blížící se chvíle „V“. Pod palbou různě jedovatých otázek zvenčí i uvnitř sebe, jsem neodolala a položila 5 otázek té nejpovolanější z týmu Firmy 2.0 – naší time management guru Markétě Málkové.

Jestli se taky sami sebe ptáte, zda tyhle Vánoce musí být stejně hektické jako ty loňské, jestli jde zažít sváteční čas jinak a v pohodě,


Přečíst celý článek