Štítek: Stanislava Mrázková

Stanislava Mrázková: „Zlomila jsem program ve své hlavě“

„Jak by asi vypadal můj život, kdybych se měla už v 18 ráda? A kdybych věděla, že se mám mít ráda…“ zdánlivě řečnická otázka může znamenat rozdíl, který si možná ani nedokážete představit, ale udělá opravdu hodně!

Začátky jsou různé. Některé působí snadně, jiné jsou bolestivé a zdlouhavé. A často ty „skutečné“ začátky našich rozhodnutí, jsou mnohem dál než tušíme. Ale abychom došli, nebo spíš vůbec vyšli na cestu ke svým snům, musíme začít změnou sebe sama.


Přečíst celý článek

Cesta k srdci spokojených zákazníků

Podnikání nejsou jen ty velké věci, zásadní rozhodnutí a výzvy, ale i maličkosti, které na první pohled vypadají trochu nesmyslně.
Ale právě tyhle „nesmysly“ udělají to, po čem jako podnikatel toužíte, a i díky tomu zůstáváte v paměti svých zákazníků, kteří vás pak s chutí, a zcela sami, doporučí dál.

 
Přečíst celý článek

Plážový rozhovor: Žít život podle svých představ

Není to tak dlouho (pár let zpátky), co byla vystresovanou matkou v krachujícím vztahu i firmě. Typická ženská „k odpisu“, napadlo by mnohé. Ale ji nikoliv. Expertka na e-booky a jejich prodej, a nyní už nějaký ten pátek i podnikatelka z pláže, v tuto chvíli opět na Bali, kam si to střihla poprvé business třídou (takže další sen splněný). Stáňa Mrázková, křehká blondýnka, rebelka, matka dvou dcer a naprosto svobodná podnikatelka se vším všudy. Víc není třeba dodávat.


Přečíst celý článek

Pohádka o Milionové ženě

Bylo nebylo… Za devatero horami žila máma dvou dětí, manželka a podnikatelka Martina. Podnikala už několik let, ale kolikrát měla pocit, že je to snad větší dřina, než kdyby někam chodila od devíti do čtyř do zaměstnání, jako její kamarádky z gymplu. Přesto měla ale pořád velkou touhu dělat věci jinak, pomáhat svými produkty lidem a najít ve svém podnikání svobodu, radost a prostředek k tomu, aby žila život svých snů.

Je pátek,


Přečíst celý článek

Vyletněná inspirace 2.0 by women

Přináším Vám letní dávku naší firemní 2.0 inspirace – ryze ženskou.
Chtěla jsem napsat nějaký úvod, možná být i trochu vtipná, protože to mi někdy jde, nakonec jsem si ale řekla, že tohle žádný extra úvod nepotřebuje. Minimálně pro dnešek ne. Zkrátka jen sdílíme kousek naší duše, toho, co s námi právě rezonuje a popravdě řečeno, k tomu není potřeba nic dodat.

Snad jen: Inspirujte se!

Alice KiršAlice Kirš: „Dosáhněte něčeho velkého!“
Přečíst celý článek

Stáňa Mrázková odhaluje dosud nezveřejněné detaily své cesty k podnikání z pláže

David Kirš mi před pár dny připomněl jedno moudro režiséra Miloše Formana – „S životem se nedá dělat nic jiného než ho žít a kecat o něm.“ A já tomuto moudru dávám za pravdu. Mám totiž pocit, že když člověk ujde ve svém životě nějakou cestu, naučí se na ní něco důležitého, posune se a pak svou cestu sdílí, tak ta cesta má pak mnohem větší smysl, než kdyby si ji nechal pro sebe. Tahle myšlenka mě dlouhodobě vede právě ke sdílení příběhů mých. 


Přečíst celý článek

Chceme sdílet inspiraci i životní radosti – začínáme…

Každý v životě zatoužíme po kousku duhy, kapičce inspirace, která nám udělá radost a posílí nás na cestě za naším snem. Někdy pak stačí jediná věta, úryvek z knihy nebo video, a začnou se dít zázraky. Znáte to? Všichni milujeme tuhle inspiraci. Rádi ji prožíváme a rádi ji předáváme ostatním.

V týmu 2.0 jsme se rozhodli, že nebudeme inspirovat jen sami sebe navzájem, ale o své malé inspirace se budeme pravidelně dělit také s Vámi.


Přečíst celý článek

Novinky 2.0: SmartEmailing umí odečítat, FAPI od něj opisuje

Ahojky, moji milí dvanuláčci! Já vím, já vím. Bylo vám po novinkách smutno, že? Mně taky…

Zdá se, že se z nich teď stává pravidelně nepravidelná záležitost. Věřím, že o to víc vás pak překvapí a pobaví 🙂 Chtěla jsem dnešní novinky rozdělit na více částí, ale když ono je to aktuální všechno a rozhodnout, co se dozvíte hned a co až příští týden mi nějak nešlo. Tak tady máte vše, co se od minulých novinek událo a taky,


Přečíst celý článek

Reportáž: Deepak Chopra v Praze – nejdůležitější poselství?

Ve čtvrtek 15. května 2014 se pět členů týmu Firmy 2.0 zúčastnilo přednášky Deepaka Chopry, který poprvé přednášel v Praze. Deepak Chopra je americký lékař, spisovatel a filozof, světová autorita v oblasti výživy, zdravého životního stylu a osobního rozvoje.

Osobně ve mně vzbudil zvědavost a tak jsem se rozhodla přednášky „Budoucnost zdravého a úspěšného života“ zúčastnit společně s dalšími přáteli a kolegy z týmu Firmy 2.0 – Davidem a Alicí Kirš,


Přečíst celý článek

Behind the scene: Jak napsat knihu? Zákulisí vzniku nového videa.

První květnovou neděli jsme tentokrát nestrávili procházkami jarní přírodou, ale posezením pod světlem reflektorů v přenosném natáčecím studiu Firmy 2.0. Vznikal totiž v pořadí už pátý díl letošního ročníku Online Academy Clubu, tentokrát s názvem Book & eBook WOW efekt – jak napsat, editovat, vydat a prodat knihu či eBook.

Samotná příprava scény společně s nastavením kamer a osvětlení trvala téměř hodinu a půl a po krátkém testu jsme se pustili do natáčení.


Přečíst celý článek