Štítek: spolupráce

Peníze ≠ práce

Audio verze

podcasts_iconPodcast na iTunes

Rád bych se s vámi podělil o jednu zkušenost, kterou jsem si v posledních pár měsících zažil na vlastní kůži. Řekl bych, že existuje taková naprosto běžná logika, že čím více práce dáme, tím více peněz dostaneme. Čím více budeme pracovat, tím více budeme mít peněz. Čím více se budeme dřít, tak odměnou za to bude více peněz. Mám však pocit, že to takhle vůbec není.


Přečíst celý článek

SPOLUPRÁCE – 10 dovedností strategického podnikatele (8/10)

Audio verze

Nikdy nejste sami. Osamělost neexistuje pokud si ji nevymyslíte. Spolupracovat je přirozené. Nikdo nedosáhl velkých věcí sám. Nebýt druhých, nejsme na tomto světě. Nebýt druhých, nenajedli bychom se. Nebýt druhých, nemělo by smysl pracovat, nebylo by komu sloužit.

Pracovat spolu znamená sdílet a poskytnou to, co umím nejlépe. Pracovat spolu znamená naslouchat svým dovednostem a silným stránkám. Ty pak lze nabídnout ke spolupráci. Spolupracovat znamená hledat, co mi chybí,


Přečíst celý článek

Proč je důležitá spolupráce

Spolupráce s Dynamikou bohatství

My žijeme, dýcháme, spolupracujeme.

Ať se podíváte na život člověka jakékoliv doby, je zřejmá jedna věc – každý dělá „něco“, co umí jen on, a díky tomu, že každý má na starost tu svou oblast z celkových potřeb lidského života, a také díky společenství, ve kterém se vzájemně doplňujeme svými znalostmi a dovednostmi, vytváříme dokonale fungující stroj.

 
Přečíst celý článek