Štítek: Markéta Málková

Inspirace: Neskutečné vánoce očima žen

Přestože počasí za okny vůbec nepřipomíná prosinec z obrázků Josefa Lady a teploměr viděl mrazíky maximálně tak v televizi, přesto všechno, ať chceme či ne, za 8 dní tu máme Štědrý den. Jak štědrý bude, možná přemýšlíte už nějaký ten pátek. A možná už jste v koncích, protože nevím jak vy, ale čím jsem starší, tím míň si toho přeju od Ježíška, a víc si toho chci nadělit sama kdykoliv jen to je možné. Zkrátka prožívat takové vánoce po celý rok.


Přečíst celý článek

Rozhovor: Ovládněte čas (nejen) o vánocích!

Nevím jak vy, ale vánoce jdou stále mimo mne, i když už začínám pociťovat rostoucí naléhání té blížící se chvíle „V“. Pod palbou různě jedovatých otázek zvenčí i uvnitř sebe, jsem neodolala a položila 5 otázek té nejpovolanější z týmu Firmy 2.0 – naší time management guru Markétě Málkové.

Jestli se taky sami sebe ptáte, zda tyhle Vánoce musí být stejně hektické jako ty loňské, jestli jde zažít sváteční čas jinak a v pohodě,


Přečíst celý článek

Gurmáni 2.0 – Vychutnejte si nebe v hubě!

Dnes začnu počasím. Je totiž optimální pro růst hub 🙂 A ony rostou! A my máme vyzkoušený nebeský recept…
Víte jak začít zdravě, jednoduše a skvěle nový den – nebo nově skvělý den?
Také jsme našly způsob jak se nezbláznit při nakupování a už nikdy neopomenout nic důležitého, protože vracet se dvakrát do obchodu nebolí, ale když byste místo toho mohli odpočívat nebo si hrát s dětmi… to bolí.
A přidáme k dobru i variaci na téma bramborák,


Přečíst celý článek

Vyletněná inspirace 2.0 by women

Přináším Vám letní dávku naší firemní 2.0 inspirace – ryze ženskou.
Chtěla jsem napsat nějaký úvod, možná být i trochu vtipná, protože to mi někdy jde, nakonec jsem si ale řekla, že tohle žádný extra úvod nepotřebuje. Minimálně pro dnešek ne. Zkrátka jen sdílíme kousek naší duše, toho, co s námi právě rezonuje a popravdě řečeno, k tomu není potřeba nic dodat.

Snad jen: Inspirujte se!

Alice KiršAlice Kirš: „Dosáhněte něčeho velkého!“
Přečíst celý článek