Bohdana Kabátová: Jak být sebevědomý, trochu jinak…

Sebevědomí je v dnešní době skloňováno ve všech pádech. Sebevědomí jako důležitá složka osobnosti. Sebevědomí jako základ úspěchu. Zdravé sebevědomí. Nízké sebevědomí. Seznam by mohl být dlouhý.

Podle mého názoru vychází většina tvrzení o sebevědomí z námi všemi automaticky přejímaného, avšak mylného předpokladu. Jak to tedy je? A jak si sebevědomí zvýšit? Na obě otázky najdete odpovědi v tomto videu. Kromě vyvracení jednoho mýtu spojeného se sebevědomím vás v něm také naučím dvě praktické, krátké a velmi jednoduché techniky, které můžete začít ihned používat pro posílení vašeho sebevědomí. Přijměte tedy mou pozvánku do nádherného prostředí jedné téměř mystické knihovny v San Franciscu, která mě k natočení videa o sebevědomí inspirovala.

P.S. V návalu inspirace byl pro neplánované natáčení k dispozici pouze telefon. Věřím však, že snížená kvalita obrazu neubere na hodnotě, kterou si z videa odnesete :)

 

Bohdana Kabátová

Manažerka a jednatelka společnosti Firma 2.0 s.r.o., konzultantka a koučka, jedna z prvních 150 koučů na světě, kteří v Kalifornii získali certifikaci pro ojedinělý systém High Performance Coaching. Spokojená žena provdaná za úžasného muže a máma dvou báječných dětí.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.