Behind the scene: Tajný pohled do zákulisí natáčení projektu Radost z prodeje

Pohledy do zákulisí mě vždycky fascinovaly, za tvorbou velkofilmů, hudebních desek známých kapel nebo dokumentů se totiž vždycky skrývá silný tým, spousta tvůrčí práce, detaily, legrace i těžké chvíle. A divák nebo posluchač pak ve finále vidí jen zlomek z toho, co se doopravdy vytvořilo.

K affiliate partnerům online projektů se tak leckdy dostane materiál a fotky, které běžný divák nevidí. Nutno říct, že autoři projektu Radost z prodeje mají materiálu „behind the scene“ opravdu hodně. A jako správný lehce bulvární redaktor vás o ně nepřipravím a aspoň pár pohledů do zákulisí jsem pro vás vytáhla z tajné skupiny pro partnery projektu 🙂

Mrkněte na tajné video, pohled do zákulisí natáčení projektu Radost z prodeje. Jen natočení prvního dokumentu 37 chyb snaživého obchodníka trvalo třináctičlennému týmu celý den. A co teprve další dokumenty a samotný online program. Podívejte se, jak úspěšní info podnikatelé tvoří a natáčí svá videa:

A taky jsem pro vás ulovila pár fotek ze zákulisí natáčení projektu Radost z prodeje…

Nejúspěšnější kampaň roku 2014?

Tato kampaň mě coby projektovou manažerku nejúspěšnějších kampaní roku 2013 (EmailAcademy Premium, Neurorestart, Cesta pravého muže) z profesního hlediska velmi zaujala svým netradičním a zároveň profesionálním provedením.

O tom, že se to Pavlovi Farovi a Peteru Urbancovi s týmem povedlo, svědčí i to, že za dva týdny vstoupilo do programu zdarma už 18.000 lidí – podnikatelů, obchodníků a prodejců a uvnitř tréninku jsou TISÍCE komentářů a „like it“.

Wow! Toto vydadá na zatím nejúspěšnější kampaň tohoto roku. Jsem zvědavá, co vykouzlí další info podniktelé v kampaních, které se chystají v červnu (a že jich je hned několik s velmi zajímavými tématy). Budu vás informovat 🙂

Mezitím mrkněte, jak vypadá výsledek mnohadenní práce takového úspěšného info-podnikatelského týmu. Už 3 dokumenty (zdarma) z dílny Radost z prodeje můžete shlédnout tady >>

 

 

Stanislava Mrázková

je spokojená a šťastná žena, která si plní své sny a miluje svou práci. Projektová manažerka několika úspěšných online kampaní Firmy 2.0, expertka na online marketing, podnikatelka z pláže, autorka online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní a knihy Podnikání z pláže.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.