Prodej svůj talent!

Audio verze

podcasts_iconPodcast na iTunes

Když se podívám na svůj životní příběh před deseti lety a na svůj příběh před pěti lety, vidím velký rozdíl, ke kterému došlo, a tím je, že jsem se naučil lépe prodávat svůj talent. A uvědomil jsem si, že moje schopnost, kterou jsem se naučil vlastně celkem nedávno, je inspirovat k tomuto i další lidi. Pomoci dalším lidem, aby uviděli, co je jejich talent, co je ta oblast, ve které můžou pomoct dalším lidem.

A tak jsem si začal lámat hlavu nad tím, jak bych mohl tyhle své zkušenosti a svůj talent zabalit a nabídnout ostatním, abych jim pomohl. A objevil se nový název – Prodej svůj talent. Vytvořil jsem sérii kurzů, vzdělávacích nástrojů, vzdělávacích informačních produktů, ať už online na internetu, nebo taky ve formě živé akce, kterou připravuji už brzo, k tomu, aby se lidé lépe podívali na to, co jim jde, v čem jsou dobří, co umí, co znají, zabalili svůj talent a naučili se ho prodávat.

My lidé jsme totiž často pod cenou svých schopností. Svou cenu neumíme dost dobře vidět, neumíme ji uchopit a tu hodnotu neumíme nabídnout mnoha lidem tam venku.

Moje zkušenost je, že tam venku je mnoho lidí, kteří jsou teď ochotni a mají připraveny peníze k tomu, aby zaplatili za váš talent. Jediná věc je, že o vašem talentu neví. Neví, že existujete a v čem jim můžete pomoct.

A právě k tomuhle vede můj nový program a nový projekt Prodej svůj talent a já vás do něj srdečně zvu.

 

David Kirš

David Kirš žije v Brně s Alicí, je táta Klárky, (info)podnikatel, lektor, zakladatel SmartEmailingu a Firmy 2.0, tvůrce online programů Miliónové impérium a EmailAcademy a je mentorem ve výcviku Cesta pravého muže. Zvedl v Čechách a na Slovensku vlnu info-podnikání, je vášnivým propagátorem poctivého email marketingu a info-marketingu a dnes učí novou generaci podnikatelů, jak si (nejen) díky internetu zjednodušit život.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.