Příběh diamantových polí

Někdy se dějou věci neplánovaně. Jako třeba si vezmete ráno knížku, začtete se, pak odvedete dceru do školy, uvidíte v tašce foťák a pak ho pustíte a k tomu si vzpomenete, že končí, nebo spíše začíná něco, o čem se chcete podělit s ostatníma.

A tak se podívejte na krátký příběh, který jsem nazval: Diamantové pole

Zde je odkaz, kde se ještě pár hodin můžete zapojit a vstoupit na Cestu za vašimi diamanty 🙂 

Zde si pak kupte knížku, o které mluvím. Je báječná.

Žijte vaše dny.

– David

 

David Kirš

David Kirš žije v Brně s Alicí, je táta Klárky, (info)podnikatel, lektor, zakladatel SmartEmailingu a Firmy 2.0, tvůrce online programů Miliónové impérium a EmailAcademy a je mentorem ve výcviku Cesta pravého muže. Zvedl v Čechách a na Slovensku vlnu info-podnikání, je vášnivým propagátorem poctivého email marketingu a info-marketingu a dnes učí novou generaci podnikatelů, jak si (nejen) díky internetu zjednodušit život.

Komentáře
  1. Gizela napsal:

    Video o spolupráci je to, po čom som túžila roky, mať niekoho, ktorý je taký ako ja alebo aj lepší, aby som sa niekam posunula ďalej. Dnes je to už tak, že mám niekoho, kto funguje ako ja, dopĺňame sa a pritom sme každý sám sebou. Roky som fungovala tak, že som rozdávala svoje vedomosti a skúsenosti, aby sa niekam posunuli. Všetci robia už niečo iné, ale tak to v živote chodí, že ľudia sa väčšinou dlho hľadajú, až neskôr robia závažné rozhodnutia.

     

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.