Novinky 2.0: Členem týmu Firmy 2.0 je olympijský vítěz!

Ahoj milí dvanuláci. Je tady další týýýýýýden a další žhavé Novinkyyyyyy. Užijte si je! 🙂 :-*

Je to doma! Máme zlato!
Hned na úvod dnes pro vás máme skvělé zprávy. Od nynějška můžete svým přátelům a známým říkat, že se osobně znáte s olympijským vítězem. Vy se totiž s jedním skutečně znáte. Není jím nikdo jiný, než neskutečně programátorsky nabušený Honza-Sebastian Fabík, kterému se povedlo vyhrát celostátní kolo v matematické olympiádě a postoupit tak na mezinárodní informatickou olympiádu na Thajwanu.

Honza se s námi exkluzivně podělil o své čersvé dojmy ze získaného titulu:
„Moc jsem si to tam užil. Celostátní kolo se konalo v Ostravě, takže jsme to měli i s prohlídkou dolu Anselm. Soutěžilo se dva dny, každý den jsme dostali čtyři a půl hodiny na vyřešení tři úloh. Ten první den dopadla většina z nás přibližně stejně dobře, někteří i líp než já. Věřil jsem si, že budu tak někde v první pětce. Druhý den se mi ale podařilo nasbírat tolik bodů, že jsem to vytáhl až na první místo. Byl to fakt super zážitek, byla tam skvělá atmosféra.“

Honzo, jménem celého týmu ti redakce ze srdce blahopřeje a těšíme se na exkluzivní rozhovor po návratu (a výhře) na Thajwanu! :))))

Kdo nelajkuje s námi, lajkuje proti nám!
V rámci propagace akce Ženy ženám ŽIVĚ 2014 připravila Alice eBook. Jejím jménem vás všechny prosíme o jeho sdílení a podpoření virální marketingové strategie tohoto eBooku na FB tím, že dáte Like na stránce http://zenyzenam.cz/ebook-sebevedomi/

Poznámka a doporučení redakce: Od našeho informátora máme prozatím nepotvrzenou informaci, že tým Alice sleduje, kteří členové týmu eBook na FB podpoří a kteří ne. Seznam má být po ukončení propagace předán radě starších a šušká se, že bude mít vliv na kvartální bonusové odměny. Doporučujeme proto pro jistotu Like dát…

Markéta D. Honzovi: Jsi můj fakturační bůh!
Dle informací z týmu SmartEmailingu se projekt úspěšně blíží k naplnění jednoho z velkých milníků, a to k přesunu stávajících zákazníků na novou verzi SmartEmailingu. Martin Strouhal se stále činí pilně jako včelka, teda pardon, jako trubec. Programování oběma rukama i nohama najednou se již pro něho stalo standardem.

Avšak vzhledem k tomu, že prozatím nedokázal sám sebe naklonovat, souhlasil, aby mu programátorsky ve zmiňované fázi příprav přechodu zákazníků svými čtyřmi končetinami vypomohl také Honza-Sebastian. Inu, pro našeho olympionika bylo osvojení si Martinovy nové programátorské techniky vcelku hračka.

Markéta Danišová by Honzovi prostřednictvím Novinek (a redakce k tomu velmi ráda svolila) chtěla poděkovat za úžasnou spolupráci při exportu faktur z FAPI a vzkázat mu: „Honzi, jsi můj fakturační bůh.“

Taky si říkáte, komu a co Markétka vzkáže příště? :))))

Stránky našich sociálních sítí osiřely
Kdo jste o tom ještě neslyšeli, naše řady na vlasní žádost opustila Míša Klocová, která spravovala sociální sítě pro projekty Ženy ženám, SmartEmailing, Zjdenodušte si život a David Kirš. Její odchod byl nečekaný a také poměrně rychlý. Aktuálně tedy hledáme někoho, kdo její práci převezme.

Pokud proto víte o někom, kdo by se potencionálně mohl stát našim novým social media guru, neváhejte a předejte jim na nás kontakty (zájemce směřujte na bohdana@firma20.cz). V okruhu našich přátel a známých se mohou skrývat perly, tak je pojďme společně objevit 😉

Rubrika Alice Kirš
Alice je již pravidelnou přispěvovatelkou do firemních Novinek, a tak se redakce rozhodla jí věnovat její vlastní rubriku. Zda si ji zaslouží dlouhodbě, to se teprve uvidí 😀 :-p

Ája vás všechny, ale i vaše maminky, sestry a kamarádky, znovusrdečně zve na akci Ženy ženám ŽIVĚ 2014.

Druhá Aliččina pozvánka je na na webinář o Sebevědomí, který se bude konat 7.4.2014. Jistě je to téma, které nejednoho z vás bude zajímat 🙂 Více informací o webináři najdete zde.

V několika předchozích Novinkách jsme vás informovali o nové expertce ŽŽ, Táni Havlíčkové. Práce na jejím projektu zdárně pokračují a včera proběhla její první živá akce pod hlavičkou Firmy 2.0, která slavila veliký úspěch.

A slavila také Nálapkova 14. Měla totiž premiéru a v rámci zmiňované akce poprvé hostila 30 cizích žen, které přišly na Táninu přednášku s názvem Oblékám svou duši. Na přednášku bude navazovat dvoudenní seminář, o kterém najdete podrobné informace na http://zenyzenam.cz/oblekamsvoudusi/.

Vašek přistižen při laškování…
Kdybyste v těchto dnech měli příležitost osobně navštívit vedoucího naší technické podpory Vaška, s největší pravděpodobností byste ho, podobně jako my, přistihli při laškování. Poslední dobou laškuje se vším, co mu přijde na mysl (a pod ruce).

  • Laškuje s automatizovaným testováním, aby bylo vše více promakané a otestované.
  • Laškuje s novou koncepcí podpory, která by byla založená na vyšším podílu self-care.
  • Laškuje s myšlenkami na to, jak vylepšit a zefektivnit SmartEmailing 2.0.
  • Laškuje s účastí na další konferenci na téma User experience.

Že se vám to zdá přitažené za vlasy? To bychom docela chápali, kdybychom ovšem neměli k dospozici zákulisní informace z Ústavu pro jazyk český Akademie věd ČR, že zvažují zavedení nového tvaru slova laškování a jeho změnu na vaškování.

Spor o značku vozidel Firmy 2.0
Určitě jste slyšeli Davidovo prohlášení, že značkou firemních vozů je a bude BMW. Sám si jedno krásné vozidlo této značky za účelem zahájení firemní tradice pořídil.

Redakce dnes odhalila, že Davidova žena Alice má na značku firemních přemisťovadel jiný názor, pro který už dokonce začala lobovat u některých členů týmu. Značka preferovaná Alicí je z dlouhodobého hlediska nejen levnější, ale také mnohem ekologičtější a dokonce si ji její uživatelé velmi rychle zamilují a vytvoří si k ní velmi blízký vztah. A za co Ája u týmu potajnu lobuje? Co je v jejím preferenčním zorném poli? Nikdo jiný než kůň a ideálně fríský 🙂

O lobbinku získala redakce dokonce fotografické důkazy. Přesvědčit se tedy můžete sami v albu zde, případně na snímcích uvedených na konci dnešních novinek.

Tak co Davide a Ájo? Bude to BMW nebo kůň? 🙂

zeny-na-konich

 

Bohdana Kabátová

Manažerka a jednatelka společnosti Firma 2.0 s.r.o., konzultantka a koučka, jedna z prvních 150 koučů na světě, kteří v Kalifornii získali certifikaci pro ojedinělý systém High Performance Coaching. Spokojená žena provdaná za úžasného muže a máma dvou báječných dětí.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.