Infografika – tajemství dokonalého marketingového emailu

Jak už víte, základem úspěšného online podnikání je kvalitní email marketing. Pojďme se ale posunout dál. Chcete vytvářet zajímavé e-maily pro vaše klienty, ale nejste si jisti, jak má vypadat taková struktura úspěšného e-mailu? Přečtěte si dnešní infografiku, která Vám poradí, na co nezapomenout při tvorbě e-mailu a jak má vypadat jeho struktura. 

infografika_tajemstvi_dokonaleho_emailu

Připravila jsem pro vás checklist, díky kterému si můžete zkontrolovat, jestli váš email splňuje všechny požadavky dokonalého emailu. Přeji vám mnoho úspěchů při tvorbě vašich obchodních emailů 🙂

infografika_tajemstvi_dokonaleho_emailu_checklist

Chcete si vytvořit krásnou profesionální šablonu vašeho obchodního emailu? Chcete měřit, kdo otevírá a kliká na vaše emaily? Chcete nástroj na efektivní sběr nových kontaktů? 

Vyzkoušejte zdarma českou aplikaci Smartemailing. 

 

Petra Svobodová

je svobodná a šťastná online podnikatelka. Členka týmu Davida Kirše, kterému pomáhá nejen s publishingem na firemních blozích, ale i s marketingovými videi a tvorbou videonávodů pro podnikatele, např. jak si nastavit SmartSelling (MioWeb, FAPI, SmartEmailing a jiné podnikatelské aplikace pro podnikání).


Také pomáhá a radí online podnikatelům, jak díky videím mohou oslovit své zákazníky. Jejím cílem je dělat pro klienty animovaná videa, která jednoduše, zábavně a lidsky vystihnou podstatu, výhody a výjimečnost jejich projektu.


Je autorkou online kurzů Online Video Academy ,dále Milionový Web a tvůrkyní projektu Animačka.

Také ráda vaří, jí, cestuje, tancuje a vzdělává se :) Můj příběh si přečtete zde >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.