Zdeněk Weber

"Mojí vizí je: Služba druhým skrze rozvíjení možností a příležitostí k osobnímu a sociálnímu růstu do vyšších pater vědomí a uvědomění, integrace stínových, skrytých osobních a sociálních témat a moje milované objevování pravdy skrze prožitek a porozumění."

V rámci Firmy2.0 jsem spolutvůrcem, mentorem a podporovatelem projektu Cesta pravého muže a přítelem Firmy2.0.

V roce 1993 jsem byl svým otcem kopnut do zadnice a šel jsem na živnostenský úřad založit živnost a můj enter do podnikání začal. Mým vznešeným cílem v podnikání bylo vždy dosáhnout svobody a volného času, ve kterém mohu odpočívat, cestovat, studovat a později duchovně se rozvíjet a dnes věnovat čas smysluplným projektům a více než dříve věnovat dostatek času dětem, bytí v partnerství. Jsem od přírody svobodmyslný a drzý, milující idealista, který rád tvoří celý svůj život po svém.

V 90 letech jsem vybudoval slušně prosperující firmu na opravy a výměny autoskel http://www.autosklaservis.cz/ a reklamní agenturu zaměřenou na prodej reklamních ploch.

V roce 2001 jsem se rozhodl dát si podnikatelskou přestávku a do roku 2006 jsem nepracoval. Teda jak se to vezme, cestoval jsem po celém světě a poznával jiné kultury, lidi, duchovní tradice, moje cesta se více a více směřovala k osobnímu růstu a duchovní seberealizaci v průběhu let 2001 - 2009 jsem absolvoval celou řadu školení, sebezkušenostních výcviků zaměřených na sebeléčení, meditačních retreatů, vyškolil jsem se jako mentor a podporovatel v procesu krize a změny a jako terapeut postraumatického stresu.

V posledních 6 letech se uvolnili otěže mé tvůrčí kreativity a služba druhým se stala mojím posláním. Jsem spolutvůrcem a mentorem projektů www.muzskykruh.cz, www.vedomylidr.cz, www.justlove.cz a www.cestapravehomuze.cz, http://doprovoddoprace.genesia.info/, jsem štastným otcem dvou dětí Adama a Naty a divokým partnerem své trpělivé krásné partnerky Šárky.

Ve své práci s lidmi, spojuji moderní objevy ( většinou alternativní ) v přístupu k léčení celostního člověka, meditaci, informační technologie a rituály v přírodě zaměřené na hledání vize a životní inventury, mojí doménou je práce s kruhem, skupinou a vytváření společného prostoru objevování a studování sebe samotných.

S kamarádem a kolegou laserovým fyzikem a mentorem Václavem Němčkem jsme v roce 2013 založili společnost BigBangSupport, která zastřešuje všechny naše projekty a úzce spolupracuje s Firmou2.0

S Firmou 2.0 jsem se setkal skrze Davida Kirše na jednom z mojich kurzů, naše setkání bylo a je jako opětovné shledání po letech, znovu jsme zapálili ohen mužské tvořivosti a spolu s dalšími odvážnými muži zapálili pochodeň projektu Cesta pravého muže, který je nedílnou součástí Firmy 2.0 a mladším bratrem projektu Cesta spokojené ženy.

Cesta praveho muže má dnes kolem 15 000 inspirovaných a 1000 účastníků programu CPM, podnikáme různá setkání a workshopy na témata mužů o kterých se nikdy nemluví, podporujeme se navzájem v cestě ke kvalitnějšímu, integrovanějšímu a vědomějšímu životu uprostřed moderního světa.

Mojí vizí je: Služba druhým skrze rozvíjení možností a příležitostí k osobnímu a sociálnímu růstu do vyšších pater vědomí a uvědomění, integrace stínových, skrytých osobních a sociálních témat a moje milované objevování pravdy skrze prožitek a porozumění.

Co dokáže web

Je váš web i dobrým zaměstnancem?

Webové stránky mají být vaším obchodním zástupcem, někým kdo vás prodává, aniž byste u toho museli být.…

Celý článek

Jak využít odpočet při prodeji

Odpočet času je dobrý, ale často opomíjený pomocník, ať již se jedná o použití pro ukázání speciálních…

Celý článek
Používáte CRM? Napojte členské sekce a rozšiřte byznys

Používáte CRM? Napojte členské sekce a rozšiřte svůj byznys

Proč je CRM užitečný systém asi všichni dobře víme. Mít přehled mezi svými klienty a vyvarovat se…

Celý článek
Školení obsahového marketingu

Intenzivní celodenní školení obsahového marketingu

Zajímá vás jak využít obsahový marketing ve své firmě, jak správně sestavit obsahovou strategii, jak vylepšit svůj…

Celý článek