Iveta Kišová

„Poprvé za svou kariéru necítím tíhu tlaku na člověka a nikde neslyším sloveso MUSET, ale naopak SVOBODNĚ a ZODPOVĚDNĚ dělám svou práci, která mě baví, protože CHCI! A to celé v týmu báječných, dynamických, přátelských a moudrých lidí, kteří to mají STEJNĚ!"

Kdo jsem a proč jsem tady?

Zázraky se dějí, vážení, protože to, že já pracuji v této úžasné firmě, je toho důkazem a je to pro mne čest! Poprvé za svou kariéru necítím tíhu TLAKU na člověka a nikde neslyším sloveso MUSET, ale naopak SVOBODNĚ a ZODPOVĚDNĚ DĚLÁM SVOU PRÁCI, KTERÁ MNE BAVÍ, protože CHCI! A to celé v týmu báječných, dynamických, přátelských a moudrých lidí, kteří to mají STEJNĚ!

Z čehož plyne: SPOKOJENÝ každý článek týmu = SPOKOJENÁ celá firma = SPOKOJENÝ zákazník, protože CO VYSÍLÁME, TO PŘIJÍMÁME.

Kde mě najdete?

Na druhé straně telefonního sluchátka, zavoláte-li na zákaznický servis SmartEmailingu. Velmi ráda Vám zodpovím Vaše dotazy stran fakturací, editací a účtů. Hýčkání zákazníků je totiž můj koníček, v osobním životě je to pohlazení hřejivým slovem kohokoliv. Mám ráda lidi, svět a přírodu a vím, že COKOLIV CHCEME ZMĚNIT KOLEM SEBE, MUSÍME ZAČÍT U SEBE.

Jsem ženou, dcerou, maminkou dvou úžasných kluků a manželkou báječného muže, který svým klidem vyrovnává mého hodně temperamentního sangvinika .. A také přítelkyní, která si všech svých přátel opravdu váží, protože PŘÁTELSTVÍ je DAR! A hlavně, jsem ČLOVĚKEM a cítím to tak, jak se to zpívá v té písničce: "Hej, na světě je přece krásně... tralalalalalalalalalalalalááááááááá!

Co dokáže web

Je váš web i dobrým zaměstnancem?

Webové stránky mají být vaším obchodním zástupcem, někým kdo vás prodává, aniž byste u toho museli být.…

Celý článek

Jak využít odpočet při prodeji

Odpočet času je dobrý, ale často opomíjený pomocník, ať již se jedná o použití pro ukázání speciálních…

Celý článek
Používáte CRM? Napojte členské sekce a rozšiřte byznys

Používáte CRM? Napojte členské sekce a rozšiřte svůj byznys

Proč je CRM užitečný systém asi všichni dobře víme. Mít přehled mezi svými klienty a vyvarovat se…

Celý článek
Školení obsahového marketingu

Intenzivní celodenní školení obsahového marketingu

Zajímá vás jak využít obsahový marketing ve své firmě, jak správně sestavit obsahovou strategii, jak vylepšit svůj…

Celý článek