Iveta Kišová

„Poprvé za svou kariéru necítím tíhu tlaku na člověka a nikde neslyším sloveso MUSET, ale naopak SVOBODNĚ a ZODPOVĚDNĚ dělám svou práci, která mě baví, protože CHCI! A to celé v týmu báječných, dynamických, přátelských a moudrých lidí, kteří to mají STEJNĚ!"

Kdo jsem a proč jsem tady?

Zázraky se dějí, vážení, protože to, že já pracuji v této úžasné firmě, je toho důkazem a je to pro mne čest! Poprvé za svou kariéru necítím tíhu TLAKU na člověka a nikde neslyším sloveso MUSET, ale naopak SVOBODNĚ a ZODPOVĚDNĚ DĚLÁM SVOU PRÁCI, KTERÁ MNE BAVÍ, protože CHCI! A to celé v týmu báječných, dynamických, přátelských a moudrých lidí, kteří to mají STEJNĚ!

Z čehož plyne: SPOKOJENÝ každý článek týmu = SPOKOJENÁ celá firma = SPOKOJENÝ zákazník, protože CO VYSÍLÁME, TO PŘIJÍMÁME.

Kde mě najdete?

Na druhé straně telefonního sluchátka, zavoláte-li na zákaznický servis SmartEmailingu. Velmi ráda Vám zodpovím Vaše dotazy stran fakturací, editací a účtů. Hýčkání zákazníků je totiž můj koníček, v osobním životě je to pohlazení hřejivým slovem kohokoliv. Mám ráda lidi, svět a přírodu a vím, že COKOLIV CHCEME ZMĚNIT KOLEM SEBE, MUSÍME ZAČÍT U SEBE.

Jsem ženou, dcerou, maminkou dvou úžasných kluků a manželkou báječného muže, který svým klidem vyrovnává mého hodně temperamentního sangvinika .. A také přítelkyní, která si všech svých přátel opravdu váží, protože PŘÁTELSTVÍ je DAR! A hlavně, jsem ČLOVĚKEM a cítím to tak, jak se to zpívá v té písničce: "Hej, na světě je přece krásně... tralalalalalalalalalalalalááááááááá!

25 klíčových charakteristik úspěšných lidí

Zajímá Vás, co dělají úspěšní lidé jinak než Vy? Inspirujte se a zaveďte do svého života třeba…

Celý článek

Neuvěřitelné pojetí leadershipu aneb Deepak Chopra v Praze

Minulý týden jsem se zúčastnila semináře Deepaka Chopry. Neobyčejný den s opravdu výjimečným mužem. Když Jan Mülhfeit…

Celý článek

Jak mít perfektní pracovní den

Celý článek

7 denní plán pro zvýšení produktivity

Než začnete, je třeba si stanovit pevný měsíční cíl a týdenní mety. V dalším kroku byste si…

Celý článek