Drby 2.0: Právnička připravila hlavního grafika Firmy 2.0 o svobodu

Ve čtvrtek 24. dubna 2014 nastal jeden z těch dní, které jsou v životě člověka zlomové. A tentokrát se jednalo o jednoho z klíčových členů týmu Firmy 2.0, Martina Dolenského, hlavního grafika, jehož práci znáte například z aplikace SmartEmailing či velkých kampaní Davida Kirše EmailAcademy nebo Milionové impérium či z úžasných grafických výtvorů u produktů z kolekce Ženy ženám a v neposlední řadě tvůrce skvělého nástroje pro tvorbu webových stránek MIOweb (a tím výčet zdaleka nekončí, ale pojďmě k věci).

Naše redakce byla samozřejmě u toho, stejně jako několik dalších členů týmu, kteří se rozhodli Martina v jeho rozhodnutí tento den podpořit a přihlížet (s úsměvem) tomu, jak se Martin nechá dobrovolně připravit svou vyvolenou, právničkou Petrou, o svobodu.

svatba-martin-dolensky-petra

Bavili jsme se skvěle a byl to den plný lásky, smíchu, přírody, skvělého jídla a pití, radosti a několika tvůrčích momentů 🙂

Ve frontě na gratulaci vymysleli (dvanuláci) nový blog

No jo, nedáme si pokoj, tvůrčí myšlenky se vkrádají i v ty nejromantičtější okamžiky, jakými rozhodně je například stání ve frontě na gratulace novomanželům. Brainstorming se prostě neptá, kdy zaútočí na naše hlavy. Alice Kirš chtěla nově vymyšlenou doménu registrovat už před samotnou gratulací, ale nakonec to vydržela a doménu zaregistrovala až o deset minut později. A o co se jedná? Dozvíte se brzy 🙂 Na malou chvíli se nám pak podařilo si ženicha ještě půjčit pro společné foto, kde chybí jen kameraman Kuba Trnčák.

martin-dolensky-se-zeni

A pak přišla chvíle, na kterou jsme se všichni těšili nejvíce (obzvláště gurmán Jirka Stibor zvaný Stírka) a tím byl slavnostní oběd o třech chodech. Opravdu jsme si pošmákli, a to dokonce i naše vitariánská sekce a bezlepková sekce. Své místo našli i podnikatelé z pláže a jiné bytosti zvané Mr. Boss, Mrs.Boss a další.

svatba-obed

David Kirš a Jirka Stibor si dali do držky kvůli nevěstě

Po příjemných procházkách po okolí Mlýna u vodníka Slámy v hodinách, kdy se novomanželé odebrali pózovat pod rozkvetlými stromy, nastalo několik prekérních situací. Tou první byl moment, kdy byla vyhlášena amnestie na nevěru a přítomní hosté mohli vrátit klíče od bytu novomanželů bez úhony, což naši redakci překvapilo především tehdy, kdy klíč od bytu Martinovi vrátila jedna z přítomných těhotných žen a blízký kamarád. Nechceme si ale nic domýšlet…

Další prekérní situace nastala jen o něco později, kdy nevěsta posmutněla (nejspíše z toho předávání klíčů) a vyhlásila, že pokud ji někdo rozesměje, dostane jako odměnu její modrý podvazek. Přítomní muži se do rozesmívání moc neměli, ale David Kirš a Jirka Stibor se oba rozhodli, že výhra bude jejich. A protože se k nevěstě vydali oba najednou, nezbylo nic jiného, než se o podvazek porvat.

Popadli delikátní marcipánové modré dortíky a nemilosrdně si jimi navzájem „dali do držky“ (rozumějte, rozplácli si je o obličej), a to přímo před šíleně smutnou nevěstou. Ta (nejspíš pod vlivem šoku) se dala do smíchu a Jirka s Davidem odešli hrdě s výhrou z nevěstiny nožky. Jak to probíhalo, se můžete podívat v tomto videu…

Na zásadních věcech se neshodnou, vybrali si správně?

Při podrobném zkoumání vztahu novomanželů Dolenských postupně vyšlo najevo, že na zásadních věcech o tom, kdo je hlava rodiny, kdo koho sbalil a kdo se chodí jako první usmiřovat, se rozhodně neshodnou. Zda je to pro manželství dobře nebo ne, to se teprve uvidí.

svatba-martin-petra

Také při výběru ženicha podle tvaru pozadí se nevěsta příliš neosvědčila a místo svého muže si vybrala svého bratra (ano, ano, tomu se říká „epic fail“). Na základě velikosti hrudníku však byla neomylná a nenechala se zmást a svého muže vybrala správně.

Pokusili se o únos, ale ženich měl oči všude

V mezičase začali členové týmu kout pikle a rvačkou a adrenalinem posilnění se ke kutí piklí přidali i David Kirš s Jirkou Stiborem. Tvořivá nálada v našem týmu nikdy neutuchá, a tak jsme během krátké chvilky vymysleli geniální plán na únos nevěsty – v některých částech tak geniální (a kontroverzní), že není možné jej publikovat.

Začaly poctivé přípravy, ve kterých nevěsta nadšeně kolaborovala. Únos byl naplánován na 21 hodinu, Alice Kirš přistavila (nenápadně) před budovu auto, David s Jirkou mezitím zabavovali ženicha, Stáňa Mrázková se Sisou Pazderovou velice nenápadně opustily hodovní síň a nevěsta se vyplížila ven. Ovšem v moment, kdy Alice otevřela nevěstě dveře od bílého BMW, se ženich uprostřed hovoru otočil, vyšel ze sálu ven a zavolal na svou novomanželku, kamže se to chystá. A bylo po srandě… Únos se jednoduše nezdařil.

Jako odměnu za poctivé hlídání své ženy si Martin vysloužil pro sebe a Petru dárek v podobě víkendového retreatu pro páry s Denisou Říha Palečkovou a Richardem Vojíkem a tým únosců mohl s klidem vydechnout a pustit se do všeobecného veselí a tancování.

Na svatební dar si museli počkat

Protože hned dva dny po svatbě se konalo naše pravidelné firemní každoměsíční setkávání, museli si novomanželé Dolenští počkat na svatební dar od Firmy 2.0 právě tyto dva dny. A že to stálo za to!

petra-martin-svatebni-dar

Povinná výbava na společné cesty životem, kterou dostali, byla opravdu bohatá a věříme, že jim ulehčí nejednu manželskou situaci.

svatebni-dar-firma-2-0

Martinovi a Petře Dolenským přejeme, ať jsou spolu tak dlouho, dokud jejich láska potrvá!

 

 

Stanislava Mrázková

je spokojená a šťastná žena, která si plní své sny a miluje svou práci. Projektová manažerka několika úspěšných online kampaní Firmy 2.0, expertka na online marketing, podnikatelka z pláže, autorka online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní a knihy Podnikání z pláže.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.