Bestovní červenec: Co četly Krásky!

Měsíc s měsícem se sešel a já zase pátrala po tom nejbestovnějším zpestření pro vaše prázdninové dny.
Alespoň na chvíli získáte pocit, ten nepolapitelný dojem, že můžete porozumět ženské duši…
Cha, konec pohádkám 😉 Začtěte se do toho nejlepšího. Prověřeno tisíci – nejen ženských – očí.

Vezměte se do vlastních rukou!
Tělo je úžasný „obal“ duše. Obal, který má své vlastní touhy a potřeby: a ty se musí krmit. Nejen potravou fyzickou, ale i dotekem. Láskyplným, jemným a co nejlaskavějším.
A stejně jako tělo špatně krmené nekvalitní stravou, i tělo bez doteků nekvete. Uznejte sami, jak těžce a zpomaleně se cítíte po smažených, mastných jídlech a jak prázdní jste bez objetí a pohlazení.
Dotek je skutečně léčivý, a nemusíte být „léčitel“. A pokud není pohlazení od partnera, protože právě žádný není, o své vlastní tělo se můžeme s chutí postarat sami.
Dokonce musíte! Protože ten, kdo je nejvíce zodpovědný za naši psychiku, jsme my sami!
Nemám pravdu?

cervenec_sebeuspokojeni_a_zena

Dva roky prázdnin
Určitě znáte román Julesa Verna líčící příběh skupiny kluků, kteří ztroskotají na ostrově a výlet se tak protáhne na dva roky. Ty dva roky společně žijí a fungují na ostrově tak, že každý dá ze sebe to nejlepší a díky tomu si vybudují fungující osadu.
Před dvěma lety vyplula taky jedna „výletní loď“. Na palubě byly skvělé a silné ženy, které spojily své schopnosti a dovednosti v jednu vizi, aby přinesly jiným ženám vítr do plachet.
Tisíce žen a desítky tisíc fanoušků oslovených přes Facebook, on-line programy, DVD, živými setkáními a semináři. Řeknu Vám: „Je to síla!“

cervenec_co_vse_se_da_stihnout

Změní vám to život!
Máte rádi výzvy? Já je miluju. Ne, že by se člověk sám o sobě nebyl schopen změnit, ale když se tomu dá jasný směr, rozbalíte plány a víte jak a kam dojít, jde to prostě tak nějak líp.
Častokrát nemusí jít o obrovské kroky, i když to tak mohlo vyznít. Dát si závazek a měnit postupně věci, co nás štvou, nebo nejsou tolik přínosné, se může stát běžnou součástí našeho života. Návykem, kterým si život děláte den za dnem lepší a hezčí.
A že častokrát ty nejmenší drobnosti mění váš život nejvíc, o tom snad ani není pochyb.
Stačí pár minut každý den a mohou se dít zázraky. Stačí jen začít!

cervenec_5_malickosti_ktere_zmeni_zivot

Můžete VŠE, co chcete!
Znáte ty okamžiky, kdy se cítíte totálně pod psa. Naprosto bez úcty k sobě samému, naprosto nepoužitelně, vyčerpaně a zbytečně. Někteří takové chvilky zažívají opravdu jen jako okamih. Jiní se v nich utápí den co den, bez vidiny konce a světlého zítřku. Maximálně tak světla na konci tunelu.
Můžete stále čekat, co se změní „tam venku“ a až vás druzí přijmou a pochválí, uznají vaši hodnotu. Anebo je předběhnete.
Sami sebe pochválíte, budete hrdi na to, co děláte, i když chybujete. Budete v sobě a ve svém životě hledat to, co opravdu umíte a kdy jste něco dokázali, něčeho dosáhli.
Čím víc budete trénovat, tím snadněji vše najdete a pak se může svět stavět na hlavu a odrážet ušima, a vy budete vědět, že „JSTE DOBŘÍ!“
A pokud ještě ne, tak šup šup, sepište si to všechno na papír…

cervenec_nejste_dost_dobra

Co dělá nejvíc ženu ženou?
Položili jste si někdy takovou otázku? V čem jsou ženy silné a co je dělá tím ženštější, čím více to „něco“ projevují?
Mohou to být emoce, samotné ženské bytí, to, že jsou sami sebou, že si důvěřují, že jsou v harmonii ve své duši, že jsou si vědomé svého těla a intimity, vědomé sebe samé jako ženy.
Ať to pojmenujeme jakkoliv, každá žena má „to něco“, co jí dělá ženštější a unikátní ve své ženskosti.
Podle mne dělá ženu nejvíc ženou její křehká duše a nezdolná síla překonávat každodenní překážky, i navzdory sama sobě – svému strachu…

cervenec_co_dela_zenu_zenou

 

Katka Svobodová

Jsem úplně normální vodnářka, která miluje psaní. Proto píšu... A co vy, taky děláte to, co vás baví? Více o mne na www.pismenkovakralovna.cz

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.