Autor: Stanislava Mrázková

O autorovi

je spokojená a šťastná žena, která si plní své sny a miluje svou práci. Projektová manažerka několika úspěšných online kampaní Firmy 2.0, expertka na online marketing, podnikatelka z pláže, autorka online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní a knihy Podnikání z pláže.

Odhalení: Co dělaly ženy Firmy 2.0 na ženském víkendu? Flirtovaly!

Poslední listopadový víkend uspořádala Alice Kirš pro ženy z Firmy 2.0 a spřátelené ženy, podnikatelky a lektorky Ženy ženám, společný víkend zvaný Ladies Wellness víkend. Poutavý název přilákal ženy 2.0 v silném obsazení a to v začátku většina z nich ani netušila, že většinu víkendu stráví flirtováním a na řadu přijde i striptýz!

Ano, asi už delší dobu tušíte, že nejsme jen tak obyčejná firma. Ale toto! Není to už trochu moc?

Dobrá,


Přečíst celý článek

Rozhovor: Ráda pro své štěstí něco udělám, když už jsem jeho strůjcem

Nějakou dobu jsme neměli na mušce žádné z našich podnikatelských přátel (v byznys světě jinak zvaných obchodní partneři), a tak si dneska vezmu na mušku hned dva. Tedy dvě 🙂 Jsou to ženy – Lucie Kolaříkova a Jitka Ševčíková – a nutno říct, že mě lehce nadzvedly ze židle. Jak asi o mě víte, miluju podnikání z pláže a nadšeně jeho principy šířím do světa a tyto dvě ženy nejen že se rozhodly podnikat z pláže,


Přečíst celý článek

Pohádka o Milionové ženě

Bylo nebylo… Za devatero horami žila máma dvou dětí, manželka a podnikatelka Martina. Podnikala už několik let, ale kolikrát měla pocit, že je to snad větší dřina, než kdyby někam chodila od devíti do čtyř do zaměstnání, jako její kamarádky z gymplu. Přesto měla ale pořád velkou touhu dělat věci jinak, pomáhat svými produkty lidem a najít ve svém podnikání svobodu, radost a prostředek k tomu, aby žila život svých snů.

Je pátek,


Přečíst celý článek

Odhalení: Odvážné ženy se pustily do akce

Když se na začátku léta otevřela možnost přihlašování na seminář Milionová žena, přišel mi email od jedné paní, ve kterém mi popsala svůj životní příběh a velkou touhu po změně, podnikání a informacích, které ji k tomu pomohou. Z emailu ale vypývalo, že účast na semináři je pro ni aktuálně finančně nedostupná.

Příběh mě chytl za srdce, a tak jsem jej sdílela s Alicí a Bohdanou a společně jsme vymyslely možnost stipendia. Rozhodly jsme se věnovat tři vstupenky zdarma a podpořit tak ženy,


Přečíst celý článek

Behind the scene: Web, který začal prodávat za 5 hodin od začátku tvorby

Kvalitní a funkční webové stránky jsou pro podnikání nutností, ale i přesto velké množství podnikatelů web nemá, nebo ho má – no řekněme si to na rovinu – fakt strašný.

Na otázku, z kolika procent se webové stránky podílely v minulém měsíci na prodejích, odpověděla v našem dotazníků na účastníky webináře většina lidí 0 až lehce nad nulou.

Pro mě je to docela překvapení, protože na mých prodejích a výdělcích se webové stránky v posledních 4 letech podílejí ze 100% a v letech 2006 – 2010,


Přečíst celý článek

Pustili jsme Firmu 2.0 k vodě!

Je to pár dní, co se nadpoloviční většina Firmy 2.0 rozhodla pustit firmu k vodě, a to doslova. Ve složení 18 dospělých, 9 dětí a 1 pes jsme ve čtvrtek 24.7. postupně po vlastní ose všichni dorazili do vodáckého kempu Branná, kde na nás čekal základní tábor spravovaný vůdcem zvaným Prcek (bohužel neznám jeho reálné jméno :D), stany, lodě, barely atd…

Po první celkem poklidné noci jsme byli odvezeni ráno na místo nalodění,


Přečíst celý článek

Překvapivé: Jára Cimrman má svůj názor i na Milionový web

Už jste někdy slyšeli novodobé rčení, že kdo podniká a není na webu, jako by nepodnikal? Jára Cimrman v tom má celkem jasno – Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme proti tomu protestovat, ale je to asi tak jediné, co s tím můžeme dělat.

Dnešní klienti hledají na webu v podstatě všechno a pokud tam nenajdou nás, najdou tam konkurenci. A často tam najdou konkurenci i v případě, že tam najdou i nás.


Přečíst celý článek

Stáňa Mrázková odhaluje dosud nezveřejněné detaily své cesty k podnikání z pláže

David Kirš mi před pár dny připomněl jedno moudro režiséra Miloše Formana – „S životem se nedá dělat nic jiného než ho žít a kecat o něm.“ A já tomuto moudru dávám za pravdu. Mám totiž pocit, že když člověk ujde ve svém životě nějakou cestu, naučí se na ní něco důležitého, posune se a pak svou cestu sdílí, tak ta cesta má pak mnohem větší smysl, než kdyby si ji nechal pro sebe. Tahle myšlenka mě dlouhodobě vede právě ke sdílení příběhů mých. 


Přečíst celý článek

17 statečných – kdo z nich vyhraje iPad?

Víte, co mají společného kluk, který ve svých 21 letech píše pohádky, několik úspěšných info-podnikatelů, živnostníci, kteří dělají, co je baví, majitelé prosperujících firem a česká zbrojovka? Překvapivě jednu věc ano 🙂 Všichni používají ve svém podnikání email marketing. 17 podnikatelů se rozhodlo pustit do akce a napsat svůj příběh s email marketingem v rámci červnové hry o iPad s názvem SmartStory.

17-statecnych

Kdo z nich vyhraje?
Přečíst celý článek

SmartEmailing to na prázdniny se svými klienty rozjíždí, rozjedete to taky?

Možná už to víte, ale možná taky ne – SmartEmailing to na prázdniny se svými klienty rozjíždí 🙂 Kreativní tým kolem aplikace SmartEmailing dal hlavy dohromady a vymyslel na teplé letní dny hned dvě akce. Jednu jako poděkování stávajícím klientům za jejich dlouhodobou věrnost a druhou jako usnadnění rozjezdu, třeba právě v prázdninových dnech, klientům novým.

Tu první bych přiblížila stručně asi takto:

Podělte se, inspirujte a získejte iPad

Jak na to?


Přečíst celý článek